Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kíváncsi vagyok én rontom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok én rontom el vagy igazam van-e?

Figyelt kérdés
2,5 éves a fiam,egyedül vagyok vele egész héten.Ferjem későn ér haza 7-8 körül, tvzik pihen. Hétvégén hol ez hol az a dolga.Mjndent én csinálok Á tol Z-ig. Mivel külföldön vagyunk 0 segítség van.Max 5 percet foglalkozik a gyerekkel ,aztán marad rám. Ma is megreggelizett mondtam menjen el a boltba,előtte kb 1 órát volt a fürdőszobában addig mosogattam,takarítottam, persze a gyerek rajtam log üvölt. Nagy nehezen elindult boltba 3 óra múlva ért vissza.Megint a tv gyerek rajtam üvölt. Nagy nehezen elaltattam ,érre rá 20 percre felkiabalta,mert azt mertem mondani ,h a barátnőm ferjei segitenek és nem csak a nő dolga minden.Azzal elment tvzni és áltathattam újból a gyereket és meg én vagyok a hulye p...a mert ,h őt nem érdekli más. Ez azóta tart amióta kiköltöztünk hozzá. Bármit kerek kiabál. Ha alszik a gyerek és megyek hozzá -beszélgetni nézi a telojan a filmet és meg nem állítja.De neki elege van h én elégedetlenkedtek .Minden jó így szerinte.H egyszer meg nem fürdette a gyereket stb.
2020. jan. 26. 19:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Elválnék tőle minél előbb. Még belegondolni is rossz egy ilyen kapcsolatba. Sajnálom.
2020. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
De persze a gyerek az kellett
2020. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett gyerek ha tudtad, hogy ilyen a párod?
2020. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Terhére vagytok akár milyen fájdalmas...lépni kell inkább előbb mint utóbb!
2020. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél ki egy hét szabit és hagyd rá a gyerekkel együtt a háztartást. Aztán verje magát földhöz kedvére.
2020. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Sajnos én költöztem hozzájuk, anno .Annyit melóztunk h anyós mindig megcsinált mindent és így nem vettem eszre ,h milyen is valójában.Aztan jött az ötlet mikor terhes lettem,h külföld minél hamarabb tudjunk lakást venni.Szules után fel évvel kiköltöztünk hozzá, h mert nem jó ha külön vagyunk.Azota ez megy csak már egyre gazabb a helyzet.Hagytam rá de nem figyelt rá, így a gyerek csak sir ha vele hagyom akar míg mosogatók.Jon utánam ha fürdők is.
2020. jan. 26. 20:33
 17/27 anonim ***** válasza:
95%

Mindent értek.

Külön soha nem éltetek kettesben, te háztartást soha nem vezettél, mert anyós megcsinált mindent.

A gyerek persze kellett...

Hamarabb vágtatok bele a családosdiba, minthogy megismertétek volna egymást, vagy mielőtt kiderült volna, tudsz-e háztartást vezetni.


Mindketten hibásak vagytok, de a legnagyobbat most is a gyerek szív, mert a szülei képtelenk gondolkodni (és védekezni).

2020. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Tudok háztartást vezetni!! Én ugyanúgy mostam magunkra meg főztem, csak sokszor anyós is megtette ezt helyettünk.Igy nem vettem eszre ,h a férjem semmit mert sosem voltam túl terhelve .Miért gonosz egy egy kommentelő?
2020. jan. 26. 21:06
 19/27 anonim ***** válasza:
13%

Anyám ezèrt tartanak itt a kapcsolatok ahol...


Mièrt egyből arra kell neked megerősítès, hogy otthagyd ès elválj?

Ès kommentelők komolyan ennèl hasznosabb választ nem tudok adni? Itt már nem 2 emberről van szó hanem van egy kisgyerek is akit szintèn figyelembe kellene venni. Nem hiszem, hogy apa nèlkül szeretne felnőni.

Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy maradj vele kènyszerből hanem


Tegyèl a kapcsolatotokèrt!

Ne az legyen, hogy állandóan piszkálod amièrt nem segít hanem legyèl vele kedves, romantikázzatok, tölts vele minősègi időt.

Legyèl kreatív szèpen biztos ismered tudod mit szeret stb... Aztán ha sikerrel jártál utána már a gyereket is vond be a minősègi időbe.

Szerintem ha te változtatnál ès elkezdenèl kedves gesztusokat tenni felè èszrevennè ès ő is változna.


Szerintem próbáld meg ha rendbe lehet hozni akkor így menni fog ha meg tènyleg nem akkor okè menj haza ès válj el de akkor legalább elmondhatod, hogy te igenjs mindent megtettèl a kapcsolatodèrt.

2020. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%
"nem tud pihenni mert a fiam zörög." "2,5 éves a fiam" Azért ez érdekes!!!!! A FIAD??? Nem a FIATOK???? Valami nagyon el van cseszve közöttetek és nem csak a férjed részéröl!
2020. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!