Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is aki függõségekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki függõségekbe menekűl a nem kiteljesedett, nem tul boldog parkapcsolata miatt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 14:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

egyet kell szem előtt tartani: a saját életedért te vagy a felelős. Problémák jönnek-mennek, de a megoldás, vagy annak halogatása ugyancsak önmagunk munkája.


Ez az egyetlen dolog ami megkülönbözteti a boldog embert a boldogtalantól, a sikerest a sikertelentől. Van aki beleteszi az időt és energiát, a lemondásokat a jövőjéért, van aki meg lusta, és a körülményeket és a többi embert hibáztatja... vagy függőségekbe menekül.


A vicces az, hogy teljesen mindegy miben látja az ember a kiutat, az élet semleges bíró. Az kapja mindenki, amit érdemel.

2020. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan vannak. Gyakorlatilag minden gyenge akaraterejű ember!

Mindenben van valami jó. Erre kell gondolni, megkeresni, és nem sajnálni saját magadat, hogy jajj, de rossz nekem.

A boldogság titka, mindenben csak a jót keresni, észrevenni. És nem azon elmélkedni, hogy miért pomt én vagyok ebben a helyzetben, miért pont nekem nincs semmiben szerencsém. Ha más jó nem jut eszedbe, akkor annak is örülhetsz, hogy lyuk van a se..eden! Mert milyen jó, hogy nem a szádon jön vissza, ami most ott jön ki!

2020. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol és gyorskaja leginkább, na meg gyakori. Régebben nyugtató.

Barátnőm tinderre és a közösségi médiába menekül. Ha már nagyon nem bírja, cigizik.

Anyagilag mindkettőnket tönkrevágna a szétköltözés. Nem tudom, melyikünknél szakad el a cérna előbb.

2020. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Én azóta lettem masszív alkesz, hogy az első barátnőm elhagyott más miatt, és azóta nekem egy épkézláb kapcsolat nem jut. Most kicsit visszavettem, van hogy napokig nem iszom. Viszont úgy rohadt unalmas minden.
2020. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Egy rakás xar, aki bármi miatt is függőségbe menekül. Az nem segít megoldani a problémákat. Amúgy rengeteg ilyen ember él.
2020. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem a kapcsolat miatt vagy függő. Ha nem lenne senkid, akkor már amiatt rinyálnál, inkább szedd össze magad.
2020. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Magyarországot (és még nagyon sok másikat is) az alkohol mozgatja. Meg lehet nézni a legaljától a csúcsig elképesztő fazonok vannak, akik vedelnek, amikor csak tehetik.


Az USA-ban a várható élettartam az elmúlt években fél évvel csökkent, mert évente 75 ezren halnak bele túladagolásba, többnyire fiatalok.


A függés oka többnyire az eszméletlen stressz és pörgés, ami kicsinálja az ember személyiségét. Az emberek fáradtak és sokszor emiatt még jobban pörögnek. Fáradtan nehéz boldognak vagy elégedettnek lenni.


Ezen kívül a nyomor az egeket verdesi, nagyon sokan élnek napról-napra az előrelépés esélye nélkül. Nekik is kell valami, amivel túlélhetnek.


Szóval vannak bajok. Ezen az egyes ember tudna segíteni, ha megismerné magát és tudná, hogy mire van pontosan és igazából szüksége. Amíg ez nem változik, addig marad az alkohol (kb 700 ezer alkoholfüggő él az országban), a nyugtató (nőknél elsősorban, de itt is százezres a létszám), a játékfüggés, a társfüggés, munkafüggés stb.

2020. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nekem pont a szingli barátaim alkoholisták. dorgosok,mert egyszerüen nem tudnak mit kezdni magukkal a szabadidejükben...
2020. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Barnabas333 ***** válasza:
Én 2 éve az evésbe menekülök sajnos, egy nő karjaiba jobb lenne. 42F
2020. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A fiataloknál valóban probléma az unalom piálás. Nincs jövő, terv és aktivitás. Ez is nagy problémanálunk
2020. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!