Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy mackós fiúnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy mackós fiúnak is párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Vagy mindenképp le kell fogynia legalább, hogy kapcsolata lehessen?

Én eléggé mackós vagyok és még sohasem volt kapcsolatom.

És szégyellem magam, hogy mackós vagyok, nem is mernék nő előtt ruha nélkül mutatkozni. Emiatt nem is voltam már 9 éve strandon sem.

Eddig nem változtattam, mert sosem volt annyira fontos egy kapcsolat, és ez lenne az egyetlen indok, ami miatt esetleg sportolnék, hogy lehessen kapcsolatom.

Tudom jól, hogy ma már sokkal jobban számít a külső, mint a belső, és tudom mik már a mai nők elvárásai. De eddig vártam, hátha akad kivétel, akit a mackós férfiak vonzanak. De már letettem erről.


Viszont félek, ha sikerül elérni egy vékonyabb esetleg sportosabb külsőt, akkor megtetszem valakinek és ez azért zavarna, mert nem a belsőm miatt lettem neki érdekes, mert mackósan nem vesz észre, ha nem a külsőm miatt figyelt fel rám, mivel vékonyabb vagyok. És nem érezném azt, hogy a kapcsolat az normális pillérekre épül, mint példáúl a bizalom, hűség, szeretet, hanem a külső a döntő és meghatározó.



2020. jan. 7. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan nőj már fel. A Külső és a belső is egyaránt fontos. Nagy csajozó vagyok, rengeteg csajjal voltam már együtt, jó dumám van szép ruháim, sportos és elegáns vagyok, de ami talán ezektől is fontosabb, hogy (mercedessel járok) najó nem, hanem az, hogy van önbizalmam. (Merci nélkül is, mackónadrágban polóban is) Először önbizalmad legyen. Másodszor mindenkit úgy kell elfogadni, amilyen. a szégyenlősséget már rég ki kellett volna nőnöd... Strandra nyugodtan járj el, vanank tőled jóval kövérebb alkok, akik olyan helyes pasi társoságában, mint én, egyáltálán nem szégyenlik magukat, sőt kezdeményezni is mernek :) :) :) :) És még én vagyok a rossz ha elutasítok egy dagadt csajt...rám fekszik kilapulok hallod..

Sportolni akkor kezd el, ha szeretnél, nem változik úgy am semmi, ami a kapcsolatot illeti, mert hiaba vagy sportos ha nincs önbizalmad... kezd el észrevenni körülötted a láynokat próbálkozzál, van aki a kövér macikat szereti.. taliztam már ilyen lánnyal neki túl "vékony" voltam , a csaj jól nézett ki ;)

2020. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem mackós vagy hanem dagadt. Kezdj el edzeni és fogyókúrázni, sokáig tart és nagyon sok meló de a végén megéri majd.


A jó külső miatt megnő majd az önbizalmad és sokkal jobban fogod magad érezni a bőrödben.

2020. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszatért a mackós szandis fazon. =)
2020. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Figyeld, ha nincs jó pofid, te lehetsz mackós vagy sportos ugyanúgy leszarnak majd a csajok. Attól, mert valaki gyúr meg edz nem lesz több nője, ha sehogyse néz ki. Sokan élnek ebben a tévhitben. Az jó, hogy elmegy edzeni, mert nem tunyul és mozog legalább, de ha ronda, akkor annyi, hogy max. megmondják jó kis izmos vagy, de semmi mást ne várj.
2020. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából elengedtem már a dolgot. Ha így nem lehet senkim, akkor sehogy sem lesz. Nem tudok sehogy sem egy olyan kapcsolatban lenni, ahol tudom, hogy az illetőnél csak azért volt esélyem, mert az elvárásokhoz közelebbi az alkatom. Igazából eddig sem volt barátnőm, sem kapcsolatom, se semmi, szóval kibírom. Csak még is jól esne, ha nekem is lenne egy szerelmem. De ez ma már a vékonyaknak, sportosaknak jár, én meg nem fogok tenni ezért, szóval így jártam.
2020. jan. 7. 21:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt o.társam na ő tényleg mackós. Komolyan mint egy medve, úgy néz ki :D Évek óta van barátnője.
2020. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Én lefogytam,de totál semmi.Kb annyira érdeklődnek utánam a nők,mint előtte.
2020. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem mibdig mackós párom volt es az ilyen zörgő csontú 60kg-os fazonoktól kaptam sokkot :-D
2020. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Na figyelj, nekem mindig is tetszettek a dagi pasik. Többel is lefeküdtem régebben. Mert indulok rájuk. Az egyikbe szerelmes is voltam. Nem fogod elhinni, de ezek a dagi pasik is válogatósak voltak. Még szebb nőt akartak komoly kapcsolatra. Pedig én átlagosan néztem ki. Igaz, hogy akibe szerelmes voltam, neki a mai napig nincs komoly kapcsolata. Meg is bánta azóta, hogy nem jött össze velem.


Így most egy sportos pasim van. Ő elfogadott és több éve szeretjük egymást.


Azért ez érdekes, nem?

2020. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező ! Neked is lehet csajod! Csak olyan aki szintén dagadt és illik hozzád! Vagy az neked nem jó? Ha nem jó és jó csak kell akkor viszont kénytelen leszel te is sportos lenni!
2020. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!