Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy mackós fiúnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy mackós fiúnak is párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Vagy mindenképp le kell fogynia legalább, hogy kapcsolata lehessen?

Én eléggé mackós vagyok és még sohasem volt kapcsolatom.

És szégyellem magam, hogy mackós vagyok, nem is mernék nő előtt ruha nélkül mutatkozni. Emiatt nem is voltam már 9 éve strandon sem.

Eddig nem változtattam, mert sosem volt annyira fontos egy kapcsolat, és ez lenne az egyetlen indok, ami miatt esetleg sportolnék, hogy lehessen kapcsolatom.

Tudom jól, hogy ma már sokkal jobban számít a külső, mint a belső, és tudom mik már a mai nők elvárásai. De eddig vártam, hátha akad kivétel, akit a mackós férfiak vonzanak. De már letettem erről.


Viszont félek, ha sikerül elérni egy vékonyabb esetleg sportosabb külsőt, akkor megtetszem valakinek és ez azért zavarna, mert nem a belsőm miatt lettem neki érdekes, mert mackósan nem vesz észre, ha nem a külsőm miatt figyelt fel rám, mivel vékonyabb vagyok. És nem érezném azt, hogy a kapcsolat az normális pillérekre épül, mint példáúl a bizalom, hűség, szeretet, hanem a külső a döntő és meghatározó.



2020. jan. 7. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet.

Persze a megfelelő embernél kell próbálkozni. Nálam ez a része az embernek mindegy úgymond, csak annyira legyen egészséges, mint egy hétköznapi ember. (Ezt azért mondom csak, mert van, aki annyira el van hízva, hogy testileg-szellemileg betegíti önmagát...)

Úgy gondolom ez nagyon nagyban emberfüggő, hogy kinek mi jön be, de ha megtalálod a stílusod, akkor nagyobb az esélyed. Én láttam nem egy stílusos (nem drága ruhákra kell gondolni, csak tudta, mi áll neki jól és hogyan) embert aki nem annyira vékonyka volt és olyat is aki pedig nem volt stílusos a pálcika alkat ellenére (persze fordítva is létezik).

Szerintem először találd meg önmagad teljesen. Gondolkozz, hogy neked így megfelelsz? Ha nem, mit kell tenned? Megéri neked változtatni az adott dolgon? Vagy nem annyira?

Én így jutottam el odáig, hogy elfogadtam azt, hogy sose leszek nádszál vékony, de a mostani formámon egy kicsit még alakíthatnék, ha akarnék.

(Bocsánat, ha kicsit off volt a válaszom..)

2020. jan. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!