Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan olyan ember van akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan olyan ember van akinek sosem lesz párkapcsolata, pedig szeretne?

Figyelt kérdés

Én már rég óta azt érzem hogy nekem nem lesz, nem vagyok közvetlen típus. Pedig szeretnék, sőt később családot is.

Vannak olyan emberek akiknek sosem lesz barátjuk/barátnőjük, pedig szeretnének, és semmi visszataszító nincs a kinézetükben?


2020. jan. 7. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem lesz. Nem érdeklem a lányokat. 21/F
2020. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen vannak, sajnos nem is kevesen.
2020. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nekem sem lesz szerintem. Hozzám sem szóltak idáig egyszer sem. Valamilyen oknál fogva kerülnek engem. Ha jelét mutatták a szimpátiának annyira féltem, hogy inkább kerültem őket.De elfogadom és belenyugszom. Szintén 21/F
2020. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 10 per 9 férfinek lesz kapcsolata, csak abból kb 6-7 jut el a házasságig, többi agglegény marad.
2020. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
A párkapcsolat ott kezdődik, hogy egyedül is boldognak érzed magad. Lehet, hogy semmi visszataszító sincs a külsődben, sőt, kifejezetten sármos vagy, de ha a kisugárzásod negatív, akkor általánosságban taszítod az embereket. Van egy jó hírem: a kisugárzásodat te irányítod.
2020. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelen.
2020. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt már kapcsolatom, ráadásul komoly is volt és tartott is egy darabig. Viszont azt csak az abszolút véletlennek köszönhetem, egyébként esély nem volt rá, hogy valaha is legyen valakim és most sincs.
2020. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátom 33 évesen talált magának barátnőt. Addig szűz is volt, most viszont már 1 éve együtt van a lánnyal.
2020. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!