Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akarok több gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok több gyereket, tényleg önző vagyok?

Figyelt kérdés

Férjem mindig is nagy családra vágyott, én soha nem voltam oda a gyerekekért, de egyre rá tudott venni. Született egy tündéri kislányunk, ő most 1 éves, és úgy érzem ennyi elég is volt. Férjemnek kijelentettem, hogy nem szeretnék több gyereket, majdnem 1 év kellett, mire visszanyertem a régi alakomat (és még most se az igazi, de az orvos szerint már nem is leszek olyan mint előtte), és én nem akarom ezt még egyszer vagy kétszer végigcsinálni. Otthon vagyok a gyerekkel, és ugyan a takarításban segítségem van, nem áll másból a napom, mint főzök és a gyerekkel foglalkozok. Unalmas. Nem tudok elmenni a barátnőimmel wellnessezni, szinte nincs időm fodrászhoz, kozmetikushoz menni, mert rohannom kell haza a gyerekhez. Párom fölháborodott mikor ezt mondtam neki, és azt mondta önző vagyok, mert csak magammal törődök, és ő azért dolgozott egész eddigi életében, hogy nagy családot el tudjon tartani. Igaza van? Tényleg önző lennék?


Én 23 éves vagyok, ő 36.


2019. dec. 14. 17:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem azt állította a Kérdező hogy nem szereti a gyerekeket. Szerintem most szülés után tudatosult pontosan mivel jár anyának lenni. Minden nőnek van egy elképzelés a fejében, de nyilván csak akkor szembesül az ember a tényekkel, ha már van gyerek. Simán lehet, hogy valakinek elmegy az életkedve 1 gyerek után is. Szóval szerintem nem hibás a Kérdező sem.
2019. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

#11:

soha nem voltam oda a gyerekekért, de egyre rá tudott venni


Ezt írta. Ezt te hogy értelmezed?

A kisgyerekre azt írja, hogy tündéri. Nem vele lesz a baj.

Az alakja érdekli, a barátnők és a wellness, fodrász, kozmetikus.

Ha most 23, és 1 éves a gyerek, akkor ki lehet matekozni, hogy kb. az iskolapadból ment szülni, nem a saját pénzén bulizgatna most se.

Illetve a férje el tudna tartani egy nagy családot: jól keres, van pénz.


Ez pont nem az kérdés, ahol be tudnám védeni a kérdezőt.

Még úgy se, hogy nekünk is vannak gyerekek, és pontosan tudom, hogy milyen nehéz tud lenni.


Itt csak két lehetőség van. Vagy egy pláza liba hisztikézik, vagy a szokásos esti kamu.

2019. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Ja oké pont az a fél mondat kimaradt nekem. Akkor viszont én sem értem ez a házasság előtt miért nem volt tisztázva?!
2019. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Tudta a házasság előtt is, csak szerintem nem vette komolyan és úgy volt vele, hogy majd meggondolom magam.
2019. dec. 14. 22:52
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem akartàl gyereket, különben nem kellett volna ràvennie sem, akkor meg minek szültél egyàltalàn? Azért hogy panaszkodj milyen szar az életed így? Érezni a szövegből, hogy teher szàmodra a gyerek, minek vàllaltad akkor?

Nem önzés alapvetően, ha valaki nem akar, de nem kellett volna olyan pasival összeàllni, akinek a szaporodás az életcélja, ràadàsul többet is.

Én nem akarok gyereket, soha nem is akartam mert szàmomra csak nyűg lenne. Ezzel együtt olyan pàrt vàlasztottam aki szintén így érzi. Szóval a férjem se akar. Ennyi.

Most lényegében az van, hogy vagy kényszerből leszülsz még pàr gyereket, vagy a pali előbb utóbb lelép, ha nagyon ragaszkodik a dologhoz. Ez van. Jobban àt kellett volna gondolni kivel kötöd össze az életed. Ha meg a pénze, vagyona vonzott, ezek szerint azt nem adja ingyen.

2019. dec. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Érhető mindkettőtök álláspontja, viszont baromira nem kellett volna összeházasodnotok. Mindketten szenvedni fogtok csak.
2019. dec. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Andi80018 ***** válasza:
35%
Elég inkorrekt vagy, hogy hozzámentél egy idősebb palihoz, úgy, hogy neked még a bulizás, egyéb dolgok az elsők, illetve te magad. Konkrétan átverted az embert, és most, hogy lett gyerek, itt szenvedsz. Szerintem senki nem fogott fegyvert a fejedhez, hogy köteleződj el, és vállalj gyereket. Természetes, hogy a férfi 36 évesen családot akar alapítani, viszont az is az, hogy 23 évesen az ember magával akar foglalkozni. Egyértelmű, hogy a rád kényszerített élethelyzet neked nem felel meg. Nagy meggondolatlanság volt szülni, hozzá se kellett volna menni, ahogyan írják is itt többen. Mondjuk a férjed is nem tudom, mit várt egy kiscsajtól, tényleg. Mindkettőtök hibás.
2019. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez egy kamu kérdés. Ezt így senki nem írná le. Tündéri a gyerek de engem jobban érdekel a wellness....stb.

De ha mégsem.... Nem azzal van a baj, hogy nem akar több gyereket, igazából megérdemlik egymást. A pasi elvett egy fiatal libucit akiről tudja, hogy nem igazán akart gyereket, de annyira nem veszi komolyan vagy tartja önálló lénynek, hogy erre csak legyint. Csak azt nézi hogy fiatal legyen, sem a személyiségét sem azt, hogy szellemileg hol tart a kislány, nem nézi. Ezt választotta, szagolja.

A kislány is kritikán aluli, hogy hozzáment valakihez, akivel nem illenek össze. De az írás hangulata mégiscsak trollságot idéz, amolyan hergeljük a népet szöveg....

2019. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egy 2 éves kislányom van és én sem szeretnék több gyereket. Most lehet le leszek pontozva, de nem érzem azt, hogy öznző lennék.

Amikor megszületett a kislányunk a párom teljesen egyedül hagyott vele. Közös, kettesben eltöltött utazás? Álmodik a nyomor. Nincsenek nagyszülők. Pl olyanokat megcsinált velem a párom, hogy este 6 kor hatántorgott a munkából és én itthon voltam a még 2 hetes babával januárban. Véletlenül sem ugrott be a boltba. Tudom, tudom feltalálták a babakocsit, de császáros voltam és örültem, hogy luk van a fenekemen.

Úgy fél éves volt a gyerek, amikor azt vettem magamon észre, hogy már 49 kg vagyok a 165 cm-hez. Magyarán állandóan rohantam, idegeskedtem, ha egy hangos szó elhagyta a szám, akkor már szaranya voltam. Rossz evő baba és még sorolhatnám Imádom az egy sem gyerekem, de soha nem fogok többet szülni. Nagyon, szerintem helyrehozhatatlanul megromlott a kapcsolatunk és még egyszer nem akarom, hogy megműtsönek. Az a baj sok pasiban, hogy ebbe bele se gondolnak. Nekem a wellnes az, ha itthon nyugudtam megtudok írni egy tudományos publikációt ( ez a munkám).

2019. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
35%
Egyet is hülyeség volt vállalnod egy ennyivel idősebb embertől. Látszik, hogy a tulajdonának tekint téged, és a parancsait kell követned, azaz potyogtatnod kell a kölykeit ha úgy kívánja.
2019. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!