Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg, hogy nem csak az én férjem ilyen...

Mindketten betegek vagyunk (tüszős mandula), ő lázas is, én nem. Még jó, mert 20 hetes terhes vagyok. A fejem szétszakad, minden bajom van, ő meg csak alszik, anyósom bejött hozzánk, ápolgatja pici fiát, meg segít a 3 éves körül.

Csak az esik az egészben szarul, hogy senki nem kérdezi meg, hogy én hogy vagyok, nem csinál nekem senki teát, tehát marhára le vagyok ejtve. Férjem hívta be anyósomat, mert elaludtam és nem bírt a gyerekkel...

És nem, nem azért vagyok kiakadva, mert terhes vagyok, alapból is szarul esne a dolog.

Látta rajtam, hogy valami nem jó, megkérdezte, hogy mi van, annyit válaszoltam, hogy nem bírom..

Erre anyósom megszólal, hogy mit nem bírok?

A p..a vakarást egész nap..azt...

Bocsánat, csak ideges vagyok.

Kicsit össze is vesztünk emiatt..

Nyugtassatok meg, hogy ez így normális és fogadjam el női sorsomat.


2019. nov. 28. 19:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem normális, szerintem. Értem én hogy a férjed is beteg, de te ráadásul még terhes is vagy. De ahogy írod, ez baba nélkül is rosszul esne. Szerintem nem minden férj ilyen, sajnos te fogtál ki egy ilyet. Én szeptember elején hányós-hasmenős vírust kaptam el. Igaz, terhes nem voltam, de azért elég ramaty állapotban voltam. A férjem járt a gyógyszertárba, hozta a teákat, főzött levest, vett kekszeket és mindent ami egyáltalán bennem marad. Anyóst is csak azért hívta fel, hogy kérdezzen már rá a gyógyszertárban, mit tudnak adni erre.
2019. nov. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az èn férjem pl hamarabb csuklana össze a teával a kezében, mint hogy ő fetrengjen. Más kérdés, hogy ezt én nem hagyom neki, főleg, ha én vagyok kevésbé rosszul. Ilyenkor együtt szoktunk a gyerekekkel lenni, így kevésbé megterhelő. Bekuckózunk a nappaliba a kanapéra, a lányok hozzák, hogy mivel szeretnének játszani/olvasni és elvagyunk szépen négyesben.
2019. nov. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
16%

Azért bammeg egy megfázástól ennyire meghalni, mint ti itt, az nem semmi. Tüszős mandula biztos nincs egyikőtöknél sem, mert egyrészt az nem ilyen ragályos hogy ennyire párhuzamosan megy, másrészt durva lázzal jár (39+), harmadrész egy hétig az ágyból nem tud kikelni a beteg.


Egy sima vírusos torokgyuszi, amivel sokan dolgozni is járnak, ti meg felborultok, mint a büdösbogár, és egymás idegeire mentek a drámázással a "nagy betegségben"... anyóst odahívni ápolni. Jézus ereje :D


Ez nem női vagy férfi sors, szimplán életképtelenek vagytok. A marakodás helyett inkább támogassátok egymást, mert nem fogtok a zord nagyvilágban életben maradni.

2019. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó, írta a kérdező, hogy a férj lázas.

Kérdező, az nem elég, hogy anyósod a fiát ápolja (bár ha alszik egész nap, mit kell ápolni?), és segít a 3 évessel, így neked nem kell? Oké, egy teát csinálhatna neked is, de nem vagy lázas, a terhesség meg nem betegség. Pihenj le te is, a 3 évest lefoglalja anyós, férj alszik, mi kéne még?


"Erre anyósom megszólal, hogy mit nem bírok?

A p..a vakarást egész nap..azt..."


Komolyan az a bajod, hogy a férjed lázasan fekszik, és nem a te óhajaid lesi?

Baromira szerethetitek ti egymást. Ha az én férjem lázas lenne, és körülöttem sertepertélne a fejfájásom miatt, küldeném az ágyba rögtön. A tüszős mandulának durva szövődményei lehetnek, az se normális, aki azt írta, hogy mások dolgozni járnak ilyen "kis náthával".

2019. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem értem miért járkál be anyós. A férjemmel is szarul voltunk mindketten, járni sem tudtunk, lázasak voltunk, nem kaptunk levegőt, kiszakadt a tüdőnk amikor köhögtünk. Ráadásul én hörgőgyulladást is kaptam. Mégsem vártuk meg, hogy valaki betoppanjon és főzzön teát vagy levest.


Egyébként az lenne a legnagyobb segítség, ha anyós elvinné 1-2 napra a gyereket vagy legalább napközben és tudnátok pihenni. Az nem opció, ha már ennyire ráér?

2019. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Andi80018 ***** válasza:
78%
Először is az lenne a kérdésem, hogy voltatok dokinál,és ő állapította meg a tüszős mandulát? Csak mert akkor a férjed kapott antibiotikumot, te pedig nem, mivel terhes vagy. A férjed hiába lázas, az antibogyó gyorsan rendbe fogja hozni, viszont neked sokkal rosszabb. Szerintem igenis aggodalomra ad okot, ha egy állapotos nő lebetegszik. Elég tuskó emberre vall, ha a férjed ezt nem látja. Anyósodnak annyi lett volna a dolga, ha már ott sertepertél, hogy az embernek odarak egy kancsó teát, meg valami kekszet, oszt viszlát. Neked pedig olyan gyógyteákat, amik segítenek, illetve segít a főzésben, bevásárlás, a picivel foglalkozás. Ez nem hülyeség, mert pl tüdőgyulladásod is lehet, és kórházban is kiköthetsz. Szóval az egész elég érdekes számomra. Nálam, amikor 35 hetes voltam, elkaptam egy fosós-hányós vackot, bár nem hánytam, a férjem kb 15 perc múlva hívta is a mentőt, és nyomultunk a MÁV-ban, hogy igenis csináljanak valamit, nehogy meginduljon a szülés, vagy bármi baj legyen. Szóval én konkrétan eléggé aggódnék az anyós és a férjed helyében is.
2019. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Igen, orvos állapította meg a betegséget. Én is kaptam antibiotikumot, meg azt mondta a doki, hogy vegyem komolyan a dolgot, mert nagyobb baj is lehet belőle. Én még csak hőemelkedésig jutottam, de így pár nap után jobban vagyok, még egy kicsit gyengének érzem magam, de határozottan jobb.

Arra meg, hogy én terhesen vagyok beteg csak annyit írnék, hogy lesz..ja mindenki kb. Ha férjem szüleivel beszélek meg sem kérdezik hogy hogy vagyok, csak a férjemről érdeklődnek, és igazából rosszul esik a dolog.

Ráadásul ma egy jó nagy 2,5 órás főzésen vagyok túl, úgyhogy még a derekam is kész van. 😆

Egyébként megbeszéltük a férjemmel a dolgot.

2019. dec. 1. 00:43
 28/30 Andi80018 ***** válasza:
78%
Hál'Istennek, hogy jobban vagy. Remélhetőleg a férjednek is bekattant az agyába, hogy mi a szitu. A terhes nő az első, akármi is van, figyeljen oda rád jobban. Ha úgy érzed, hogy fáradsz, gyenge vagy, akkor pihenj. Gondolom betegszabin van a párod, simán átvállalhat mindent az anyóssal együtt, amíg fel nem épülsz teljesen. Ezt a főzést se értem, nem tudtatok volna kaját rendelni? :-) Én terhesen, egy ilyen betegséggel a hátam mögött csak pihennék.
2019. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Pihenek amennyit tudok, de attól a dolgomat is meg kell csinálni sajnos.

Hát..győzött a kívánósság és inkább megfőztem. :)

2019. dec. 1. 10:41
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha a mai napon csak egy tanácsot fogadsz meg, akkor kérlek legyen ez az!

1. Lehet annyira lázas az ember, hogy nem bírja, és kibukik, és nem bír felkelni. A kevésbé beteg ápolja a másikat, aztán majd cseréltek.

2. Nem lehetséges, hogy az vezérelte, hogy mindketten pihenhessetek, amíg anyuka elvan az unokával?

3. Ez nem női sors... köztetek van egy ksi feszkó, ez nyílvánvaló, beszéljétek meg, és bocis ,hogy ki mondom ,de kezeldd a dolgoakt lazábban. Nem kell rögtön arra gondolni ,hogy...nos nem tudom mrie gondolsz, de szeritnem ne tedd...


Egy 10 éve házas nő...

2019. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!