Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg, hogy nem csak az én férjem ilyen...

Mindketten betegek vagyunk (tüszős mandula), ő lázas is, én nem. Még jó, mert 20 hetes terhes vagyok. A fejem szétszakad, minden bajom van, ő meg csak alszik, anyósom bejött hozzánk, ápolgatja pici fiát, meg segít a 3 éves körül.

Csak az esik az egészben szarul, hogy senki nem kérdezi meg, hogy én hogy vagyok, nem csinál nekem senki teát, tehát marhára le vagyok ejtve. Férjem hívta be anyósomat, mert elaludtam és nem bírt a gyerekkel...

És nem, nem azért vagyok kiakadva, mert terhes vagyok, alapból is szarul esne a dolog.

Látta rajtam, hogy valami nem jó, megkérdezte, hogy mi van, annyit válaszoltam, hogy nem bírom..

Erre anyósom megszólal, hogy mit nem bírok?

A p..a vakarást egész nap..azt...

Bocsánat, csak ideges vagyok.

Kicsit össze is vesztünk emiatt..

Nyugtassatok meg, hogy ez így normális és fogadjam el női sorsomat.


2019. nov. 28. 19:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
nem normális, gratulálok a 2 gyerekhez...
2019. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%
Most a férjed miről tehet?
2019. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
Picit nyugodj meg, ez a hormonváltozással jár, nincs semmi baj, csak beteg a család.
2019. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%

:) haat ferfikent mondom a ferfi natha a legrosszabb a vilagon.


Kiveve ha az embernek van egy felesege, es gyereke, es leendo gyereke. Van egy kollegam aki a parjaval evekig probalkoztak hogy gyerekuk legyen. Nagy nehezen osszejott nekik, kedden szult az anyuka. Szerintem a csavo meg a vegso pillanataban is mindent megtenne a csaladjaert mintsem magat patyolgassa. Teljes szivembol becsulom ot.

2019. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
jelenleg itt egyedül a retardált anyósoddal van csak baj.
2019. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

"A fejem szétszakad, minden bajom van, ő meg csak alszik, " , "Férjem hívta be anyósomat, mert elaludtam" - most akkor ki alszik egész nap? Kicsi ellentmondás van...

Te nem vagy lázas (szerencsére), ill. azért lássuk be nem a te anyukád jött ápolni (neki csak fontosabb a fia/gyermeke).

Kicsit hisztizel, ami persze érthető. De valóban ez az asszony sors.

A volt férjem emlegette néha tréfásan, h tudod hogy hívják azt a nőt, aki annyit dolgozik, mint egy férfi? Lusta disznó. :)) Persze tréfált, rengeteget segített, szóval csak arra utalt, h egy nőnek bizony sokkal erősebbnek kell lennie.

Jobbulást kívánok! És kitartást!

2019. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a hormonok is rátesznek egy lapáttal, csak azért néha jól esne egy kis törődés azt hiszem.

Hogy ne csak az ő lelkét kelljen ápolgatni.

2019. nov. 28. 20:09
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
Hát el kell hogy keserítselek, kibszottul szar embernek potyogtatod már a második gyereket. Az én párom például sose tesz a fejemre és előbb döglik meg mint hogy anyuka jöjjön ide kiszolgálni. Te egy gyereknek szültél gyereket aki még csak veled se törődik.
2019. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem fogja magától kitalálni, mondd el neki ha szeretnél valamit! Szerintem túlreagálod, nőként írom.
2019. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Normális hogy anyuka segíti a fiát,a gyereke.
2019. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!