Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg, hogy nem csak az én férjem ilyen...

Mindketten betegek vagyunk (tüszős mandula), ő lázas is, én nem. Még jó, mert 20 hetes terhes vagyok. A fejem szétszakad, minden bajom van, ő meg csak alszik, anyósom bejött hozzánk, ápolgatja pici fiát, meg segít a 3 éves körül.

Csak az esik az egészben szarul, hogy senki nem kérdezi meg, hogy én hogy vagyok, nem csinál nekem senki teát, tehát marhára le vagyok ejtve. Férjem hívta be anyósomat, mert elaludtam és nem bírt a gyerekkel...

És nem, nem azért vagyok kiakadva, mert terhes vagyok, alapból is szarul esne a dolog.

Látta rajtam, hogy valami nem jó, megkérdezte, hogy mi van, annyit válaszoltam, hogy nem bírom..

Erre anyósom megszólal, hogy mit nem bírok?

A p..a vakarást egész nap..azt...

Bocsánat, csak ideges vagyok.

Kicsit össze is vesztünk emiatt..

Nyugtassatok meg, hogy ez így normális és fogadjam el női sorsomat.


2019. nov. 28. 19:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%
Lázasan fekszik szerencsétlen és próbál túlélni. Te meg most nem vagy lázas és gondolom nem is mutatod ki annyira, hogy beteg vagy, így külső szemmel azt látni, hogy tudsz gondoskodni magadról, meg a férjedről. Ha rosszul vagy, kérj segítséget, ha meg nem, akkor meg nem értem miért akadsz ki. Ha a férfiak lázasok, akkor fekszenek és átalusszák az egészet. 2-3 nap és kijönnek belőle, a nők meg pörögnek és hetekig ki se pihenik. Igen, ez tipikus mindkét nemre.
2019. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Az a baj ezzel az anyós témával is, hogy hiába mondom a férjemnek, hogy rám van szállva nem hiszi el.

Pl délután megkaptam, hogy azért lettünk betegek, mert egy ideje köpetet köhögök fel...

(Asztmás is vagyok, másik gyógyszert kaptam attól is lehetett)

Meg elejtettem a hősugárzót és megkaptam, hogy meg kéne fogni rendesen...

Szóval ilyen dolgok vannak.

Ha esetleg nem szeretnémy hogy anyósom bejöjjön és ezt közlöm a férjemmel még én vagyok a hülye, hogy akkor most küldje el? Meg mit mondjon neki..

Mondtam erre is példákat...

Bocsánaty hogy itt öntöm ki a lelkem, tudom nem erre való az oldal, csak egy kicsit magányosnak érzem magam mostanság.

2019. nov. 28. 20:23
 13/30 anonim ***** válasza:
72%

Anyósra figyelj, nem tűnik túl jóindulatúnak... :)

Detto, mint az én ex anyócikám. :D

Vele ne foglalkozz, a lényeg a férjed, h ő hogy áll hozzád. Most mondjuk örül, h él kb., ő is hisztis. Szóval... Ez most egy nehéz szitu.

De, min vesztetek össze? Hogy anyós beszólt?

2019. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%

köztudott hogy a férfiak betegsége sokkal intenzívebb és gyorsabban végigfut.

te nem is voltál lázas.

20 hetes terhes azért még nem a mozgáskorlátozott stádium.

Nem azt mondom hogy nem kell veled is figyelmesnek lenni, de örölj hogy volt segítség a gyerekkel, férjeddel, és tölts magadnak egy teát, ne a balhét keresd.

2019. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Igen, meg hogy bedurciztam..

Tudom, hisztis vagyok, és ez azt hiszem abból is adódik, hogy egyedül vagyok, vagyis úgy érzem, hogy egyedül vagyok.

Ez a második terhesség, de mintha nem érdekelné annyira a férjemet vagy nem is tudom..

2019. nov. 28. 20:28
 16/30 A kérdező kommentje:
20 hetesen nem a mozgáskorlátozott stádium tény és való, csak amikor úgy köhögsz, hogy majd megfulladsz, asztmás is vagy meg még jön rá egy kis magasvérnyomás is az úgy frankó tud lenni. :D
2019. nov. 28. 20:30
 17/30 anonim ***** válasza:
65%

Mindegy, kérdező, itt nem fogsz szimpátiát kapni. Itt egy egyhete leszopatlan phasz több szimpátiát kap, mint egy rákos nő.


Mehettél volna külföldre férjet szerezni, hogy ne ilyen magyar kisfiúcska legyen. Sajnálom, a te sorsod ez. Majd 20 év múlva jobb lesz, mikorra kirepültek a gyerekek, és új pasit szerezhetsz.

2019. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
INkább költözzetek el abból a dohos lakásból, mert a gyerek is asztmás lesz, s akkor jónapot!
2019. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%

Sajnálom, kedves Kérdező. :( 20 hetes tényleg nem a mozgáskorlátozott stádium, de az asztma meg a köhögés, magasvérnyomás sem semmi... Sztem ne ebből a szituációból vond le, h egyedül vagy, mert ez egy tényleg nehéz helyzet. Igazi nőként ennél sokkal nehezebb szituációk is elő fognak jönni. Erősítsd magad, tulajdonképpen mindannyian egyedül vagyunk... néha van segítség, néha nincs. Anyaként, nőként, emberként mindig csak magadra számíthatsz. Kitartást!

És ne szomizz! Te már most a legszebb dolgok létrehozója vagy: van egy gyönyörű 3 éves gyermeked, és egy másik pici, aki a szíved alatt van. :) Nincs ennél szebb a világon. :) Aztán le van szarva az anyósod, de ha úgy van, még a férjed is. Maradjanak maguknak! Te már sohasem leszel magányos. :) Meglásd a gyermekeid kárpótolnak majd mindenért. :) Fel a fejjel! :))

2019. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Figy' ha nem lenne közös gyereketek és nem az újabb picit várnád akkor azt mondanám hogy... de így azt mondom nyugi, fel vagy kicsit kavarva, érzékenyebb vagy mindenre. Majd ha nem lesztek betegek, akkor beszéljétek meg higgadtan és mond el neki hogy téged mi bántott meg.
2019. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!