Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Interneten megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismertem egy férfit, bolondság lenne hozzámennem?

Figyelt kérdés

Egy hónapot beszélgettünk, majd meghívott Londonba (külföldi és üzleti útra ment oda), megvette a jegyemet is. Két napja jöttem ki, igazi úriember, külön hotelszobát is foglalt nekem.

25 éves vagyok és sosem voltam még szerelmes, de most úgy érzem kezdek az lenni.

Kaptam ma egy ékszert, és azt írta a kártyájára hogy szeretné ha a felesége lennék.

Azt érzem hogy már holnap hozzámennek, de nem tudom ez normális-e vagy csak az újdonság, a különlegesség varázsa?


2019. okt. 11. 18:01
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le vele, mint mondtam külön szobát foglalt.

És nem, nem arab vagy török, bár nem értem ennek mi köze a kérdéshez, én nem nemzetiség alapján szeretnék párt találni. Nem értem miért kell rosszindulatúnak lenni és következtetéseket levonni.

Vannak még úriemberek, és 25 éves érintetlen fiatal hölgyek is, akik hasonló társaságot keresnek.


Ha arab is lenne, m

2019. okt. 11. 21:45
 22/32 A kérdező kommentje:
* lenne, miért lenne probléma? Nem vagyok rasszista és teljes mértékben elítélem az ilyen fajta megkülönböztetést.
2019. okt. 11. 21:46
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, akkor játsszatok Rómeó és Júliát. (Igaz, hogy ők tinik voltak, ezért megbocsáthatóbb a hülyeségük.)
2019. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknél engem az érdekelne, hogy mekkora lenne a szerelem, ha nem költötte volna el egy átlag ember éves fizetését egy nap alatt, mert megteheti.
2019. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy mint a s.gg

Ki is használja a bácsi

2019. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak még úriemberek, és 25 éves érintetlen fiatal hölgyek is, akik hasonló társaságot keresnek"

=>a troll-erzekelom kilengett

2019. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Így rontják el egyesek egy másodperc alatt az életüket. Sajnos ismerek egy ilyen történetet, nem végződött jól, bántalmazott kapcsolat lett a vége.
2019. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
33%
Nem látjátok hogy KAMU az egész. Csak provokál... Ő nem rasszista, meg mi van akkor ha arab stb. Egy értelmes ember ilyet sosem írna, de az egész írása több helyen bűzlik.
2019. okt. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
És akkor mi van kamupista? A te kérdéseid se szoktak jobbak lenni. Féltékeny vagy, hogy az övére még jön értelmes válasz, a tieidre már nem? :D
2019. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
90 nap jegyesseg 😂😂😂
2019. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!