Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Interneten megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismertem egy férfit, bolondság lenne hozzámennem?

Figyelt kérdés

Egy hónapot beszélgettünk, majd meghívott Londonba (külföldi és üzleti útra ment oda), megvette a jegyemet is. Két napja jöttem ki, igazi úriember, külön hotelszobát is foglalt nekem.

25 éves vagyok és sosem voltam még szerelmes, de most úgy érzem kezdek az lenni.

Kaptam ma egy ékszert, és azt írta a kártyájára hogy szeretné ha a felesége lennék.

Azt érzem hogy már holnap hozzámennek, de nem tudom ez normális-e vagy csak az újdonság, a különlegesség varázsa?


2019. okt. 11. 18:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
31%
Arra nem felelsz, hogy mennyi ideje és mennyire ismered?
2019. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
azt hallgathattuk, hogy mennyit költött rád
2019. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Azt már írtam a kérdésben :)

1 hónapja.

2019. okt. 11. 18:39
 14/32 anonim ***** válasza:
93%

Akkor te tényleg teljesen menthetetlenül buta vagy, sajnálom.

Semmit nem tudsz róla, valószínűleg ügyesen színészkedik és a jó ég tudja mit akar.

Ha ez valós kérdés, addig gyere haza, amíg még tudsz. Aztán kicsit többet gondolkodj legközelebb, meg esetleg _ismerd meg_ a másik embert, mielőtt ilyen horderejű döntést hozol.


De amúgy szerintem is bődületes nagy kamu a kérdés. Ennyire nem lehet hülye valaki a mai világban. Ugye?

2019. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
Hulye vagy. Valszeg arab v torok. Eladja a szerveid v prostinak elve.
2019. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány Disney mesét néztél kiskorodban? De már felnőtt nő vagy. Azon belül egy átlagos sráccal sem így jövünk össze! Durván elszúrtad. Itt nem áll az a tétel: Ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez. Ezt egy normális nő nem teszi meg. Rácummantottál, szó szerint. :))
2019. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor török vagy indiai. Azok szoktak ilyen gyorsan nősülni akarni.
2019. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Jon a Brexit, kell neki az utlevel HAHAHA
2019. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Most lettél hivatalosan konzumhölgy. Szerinted eddig mással nem csinált ilyet?
2019. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég elhamarkodott.
2019. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!