Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Interneten megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismertem egy férfit, bolondság lenne hozzámennem?

Figyelt kérdés

Egy hónapot beszélgettünk, majd meghívott Londonba (külföldi és üzleti útra ment oda), megvette a jegyemet is. Két napja jöttem ki, igazi úriember, külön hotelszobát is foglalt nekem.

25 éves vagyok és sosem voltam még szerelmes, de most úgy érzem kezdek az lenni.

Kaptam ma egy ékszert, és azt írta a kártyájára hogy szeretné ha a felesége lennék.

Azt érzem hogy már holnap hozzámennek, de nem tudom ez normális-e vagy csak az újdonság, a különlegesség varázsa?


2019. okt. 11. 18:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem normális.
2019. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Huha... megfőztek, már csak tálalnod kell magad. :D

Nem tudom hány vacsi leszel, de feleség biztos nem.

2019. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Attol fugg, hogy mit szeretnel. Kitartott feleseg lenni? Akkor menj hozza.

Amugy arra azert kivancsi lennek, hogy hany eves es milyen nemzetisegu az uriember.

2019. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%
London, ékszer, hotelszoba, repülőjegy, úriember, üzleti út stb. Hát melyik nő nem lenne ilyen esetben szerelmes...
2019. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
25 évesen ennyi ésszel...
2019. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lovagod? Gyanítom, hogy közelebb van az 50-hez, mint a 40-hez, ugye? De arra mérget innék, hogy korban semmiképp nem hozzád illő.
2019. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Ez... egy komoly kérdés? Mármint ilyen van? Ennyire buta ember?


Aztán mennyire ismered te ezt az úriembert egyáltalán? Meg mennyi ideje? Persze ha pénzes és el vagy egy golddigger életével és erkölcsével, hát nosza. Mi baj lehet?

De ha van némi tartásod meg egy csöpp eszed, akkor azért elgondolkodsz egy kicsit előtte.

2019. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

Feleségül kér, persze. Jövő héten meg azt halljuk Szellő Pistától, hogy megint egy hazánk okos lányát kapták ki a rendőrök egy londoni fagyasztóból vese, tüdő és egyéb belső szervek nélkül.


Ha arab/török/egyéb kétes értékrenddel rendelkező országból való az udvarlód (mert fix, hogy nem magyar a hapsi), akkor ki sem kellett volna utaznod, mert haza te már nem fogsz jönni.


Az útleveled azért mindig tartsd magadnál, biztos helyen, nehogy véletlenül lába keljen!

2019. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Neked nincs apád meg anyád? Mégis, milyen helyen nőttél fel? Na itt látszik, hogy már egy egész generáció nőtt fel normális családi értékrendek hiányában.


Egyébként elég kamu szagú ez a kérdés, így nem is etetem tovább a trollt!

2019. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

29 éves, és igen van pénze, de mi is ezzel a probléma?

Nekem is van tisztességes munkám.

Nem, nem magyar.

2019. okt. 11. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!