Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A lényeg,hogy van egy csaj akivel "véletlenül" (egy program miatt írt rám,amit én szerveztem,segítettem neki,utána szóba elegyedtünk a továbbiakban) ismertségbe kerültem facebookon. Beszélgettünk,ismerkedtünk, poénnak fogtam fel az egészet. A múlthéten volt egy veszélyesebb munkám úgymond. A 9. emeleten cseréltünk ablakot (másodállás,több lábon kell állni), én h*lye annyira kihajoltam,hogy megcsúsztam kapaszkodás közben pedig belekaptam a szikébe és szépen megvágtam magam. Beszélgettünk erről is és úgy szemmel láthatóan aggódott, pedig nem is ismer valójában, hiszen még nem találkoztunk, habár nagyon szeretne,de én pest megye, ő szabolcs megyei. Meg mindig ír reggel "jó reggelt" illetve van egy kedvenc filmje, amiben van egy pár.Ilyenekkel poénkodik,hogy ő x én meg y belőle. Most belém szeretett volna facebookon keresztül ? :D


24/F



2018. ápr. 12. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretett beléd látatlanul. Ne álltasd magad, mert pofára eshetsz. Fiúzik éppen, be akar vágódni.

Nagyokat csak akkor kezdj el gondolni, ha élőben is megkapod ezeket.

2018. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem álltatom magam, barátnak tök jó,de így ennyi. Nem keresek kapcsolatot,volt két hosszú,már alkalmikban hiszek csak.
2018. ápr. 12. 21:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát ugye,minden reggel jóreggelt, minden este jóéjt szépálmokat blablabla,ha nem írok vissza 3 órán belül küld még egy üzit valami ürüggyel,hogy jelezze ott van, meg ilyen kis apró jelek, facen a képeimet szívezi, vagy likeolja,mindegyikre tolt valamit. Szóval ezért kérdezem csak,hogy valakinek valami tapasztalat
2018. ápr. 12. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet kialakult valami erzelem benne irantad. De ha te nem akarsz kapcsolatot akkor biztonsag kedveert ird meg neki, tudasd vele, hogy ne taplaljon irantad felesleges erzelmeket. Szerintem ez igy lenne fair. Nem gondolod?
2018. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel ide ezt a kérdést, persze benyöghetem neki csak úgy ala natúr is,de ha meg esze ágában sincs,akkor meg jók vagyunk.
2018. ápr. 12. 22:07
 7/9 anonim válasza:
Ahogy leírtad, szerintem túlságosan is nyomul. Téged ez nem zavar? Főleg, hogy lány.
2018. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fifty-fifty... jól is esik,de zavaró is.
2018. ápr. 12. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:
még én is aggódtam érted a 9. emeletes sztori miatt, pedig azt sem tudom, ki vagy, mi vagy.
2018. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!