Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lattok magatok korul jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lattok magatok korul jol mukodo hazassagot? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Az nem titok h anyu szemet huny apu csalfasaga elott. Es forditva. Olyan erdekel ahol mindket fel boldog a monogam hazassagban.
2019. okt. 8. 20:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%

latok, igen

anyuek most unnepeltek az 50. hazassagi evfordulot egy lagzival

olyan edesek voltak, apu elkonnyezte magat mikor "ujra" megkerte anyu kezet :D

veluk eltem 20as eveim kozepeig, persze lattam/hallottam veszekedni oket, de mindig megoldottak, eszukbe sem jutott, hogy ha nem mukodik akkor dobjuk el/csereljuk le

szerintem a neveltetesuk nagyban befojasolja a sikeruket

2019. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Sose láttam még.
2019. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

"eszukbe sem jutott, hogy ha nem mukodik akkor dobjuk el/csereljuk le"


Szerinted ez bölcs dolog?


Azt állítod, boldogok, aztán meg azt, hogy nem működik.

2019. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó, miből gondolod, h alapjáraton “nem működik”? Azt írta “ lattam/hallottam veszekedni oket, de mindig megoldottak” - ebben mi “nem működik”....?

“eszukbe sem jutott, hogy ha nem mukodik akkor dobjuk el/csereljuk le" - ugyan a szövegkörnyezetből (is) egyértelmű, de segítek neked értelmezni a leírtakat, figyi: eszukbe sem jutott, hogy ha ÉPPEN ÚGY ÉRZIK, h nem mukodik, ÉPP AKTUÁLISAN vmi konfliktus van, akkor csak dobjuk el/csereljuk le”. Így már megvan?

Bár gondolom te is egy pár éves kis “kapcsiból”, vagy egy villámesküvő&előreláthatóválás után próbálod osztani az észt... ;)

2019. okt. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%

Ami NEM MŰKÖDIK, azzal nem érdemes foglalkozni, mert nem lehet megjavítani, ami MŰKÖDIK, ott is lehetnek fennakadások, de mivel MŰKÖDIK, ezért ezeket meg lehet javítani, meg lehet oldani. Ezért fontos, hogy olyan társat találjunk, akivel passzolunk, mert azzal működni fog, aki csak tetszik, csak kedves hozzánk, meg jaj kifutunk az időből, és próbálkozzunk, az nem fog működni, illetve nagyon kicsi az esélye, hogy egy ilyennel passzolni is fogunk, ehhez valóban kell mázli. Akivel működik a dolog, mert passzol a két fél, azzal a befektetett munka nem teher, nem önfeladás, nem túl nagy áldozat. Akivel nem passzolunk, azzal hiába próbálnánk dolgozni a kapcsolaton, csak kínlódás lesz, szenvedés lesz, nem csak nekünk, hanem a velünk élőknek is, rossz minta a gyerekeknek, ha vannak.

Csak mert évtizedek óta együtt van egy pár, nem jelenti azt, hogy az a kapcsolat/házasság jó és működőképes is.

2019. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%

Magunk körül egyet látok, de nem tudom, h mi a “titkuk”. A mi “titkunkról” tudok nyilatkozni, ami baromi egyszerű:

1. maximális őszinteség és bizalom, a férjem a legjobb barátom is egyben. Nem csak úgy tessék-lássék elmondjuk, h ha vmi nem oké, hanem rendesen ha kell, azt is félretesszük, h az igazság kimondásával mennyire megbánthatjuk a másikat - pl. (megtörtént) Édesem, van ez a pasi a munkahelyemen, én nem tudom miért, de már a látványától is benedvesedek... nyilván nem akarom, irántad akarok megint ilyesmit érezni, de jelenleg ez van, mit tehetnék/tehetnénk? *megbeszélés, férj segítségével túllépés a problémán, házasság erősebb, mint valaha - számítás hasonló problémára a férj részéről, amit szintén megoldunk majd, ha lesz*

2. Folyamatosan tenni/dolgozni a kapcsolatért: hiába vagyok meló után hullafáradt, legszívesebben csak bedőlnék az ágyba, stb... akkor is megcsinálom a kedvenc kajáját - +1, tisztában vagyunk a “szeretetnyelvünkkel”, én pl. imádom, amikor eszi a főztömet és odavan, h milyen finom, de ez bármi más lehet, mondjuk ajándékok, stb., kinek mi - a szerelmünk kifejezése fontosabb, mint mi magunk, ezesetben pl. a fáradtság/pihenés.

2019. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mit látok magam körül, mert nem tudhatom, hogy a hálószobában vagy a fejükben, lelkükben mi zajlik. Vetíteni nagyon könnyű. Így csak a sajátomról tudnék beszámolni, de az még csak 5 éves. A titok egyrészt az összeillés, a másik a valódi, belülről jövő érdeklődés a másik iránt (tehát nem csak kínból figyelek rá meg idegesít), a harmadik pedig, hogy magammal szemben is igényes vagyok, nem rendelem alá magam neki, hogy aztán magamban pufogjak meg nehezteljek rá, hogy lám, én engedtem valamiben, aztán meg nem is hálás.

És hát van valami x-faktor vagy nem tudom, mi, ami csak úgy "van", létezik körülöttünk, valami flow, ami élővé teszi a kapcsolatot, ezt nem igazán tudom szavakba önteni. Nem kell működtetni meg erőlködni, mert működik magától. Nem kell "akarni", mert magától van, létezik. Ha ez elmúlna, akkor gond lenne, és nem biztos, hogy meg akarnám "javítani". De ezt kb el sem tudom képzelni.

2019. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17%

A jól működő házasság titka a keresztény értékeken alapszik, illetve azon hogy a család az első. A luxusyacht, kokain és prostituáltak csak kiegészítik a jól működő házasságot.



Ezt a válaszomat is töröljétek, ha ennyire boldoggá tesz titeket ti szerencsétlenek. Ennél nagyobb problémátok ne legyen az életetekben hogy meg kell tűrnötök egy másik ember válaszát egy oldalon.

2019. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

14-es! Nem kell kioktatnod a másik felet szövegértésből.

Valóban nagyon hülyén fogalmaztál a 11-es hozzászólásodban ,erre világított rá a másik hozzászóló.

2019. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én leírok egyet, pedig nem akartam. Városban lakom, panel lakótelepen. Bérelek egy lakást már 4 éve. Mellettem harmincas éveik vége felé járó házaspár lakik, két általános iskolás gyerekkel. Lehetne mondani persze a sablon szöveget, hogy szépen élnek ,aranyosak, a gyerekek illedelmesek, mindig köszönnek a lépcsőházban, stb. De nem csak ez van. Hétköznap élik a mindennapi életüket (reggel gyerekeket suliba viszik, aztán mennek melóba, stb). Viszont a gyerekek minden hétvégén a mamához mennek, a párocska pedig, hát ami belefér. Nem hallgatózom, csak az én hálószobám fala mellett van az övéké, tényleg áthallatszik. Minden hét végén, beleadnak apait-anyait, már úgy értem, éjszaka, kb. 9-től éjjel 2-ig. Ennyire működik a kémia, pedig minimum 12 éve együtt vannak. Amikor pénteken mennek le a lépcsőn, hallani szoktam, amikor a nő mondja nekik, hogy ma a mama megy értetek a napközibe, nála alusztok. Gyerekek már várják, örülnek is ennek. Ami még tetszik, hogy a pasi is mindig, amikor látom/hallom őket, szeretettel beszél a feleségével,előzékeny. Pl. télen mínuszokban lemegy, beindítja a feleség kocsiját, hogy melegedjen, meg hasonlók. Ilyen napi figyelmes dolgok, amiktől az élet élhető. Amúgy kétkezi dolgozók mindketten, mondhatni, egyszerű emberek, normálisak, semmi észjátszás a külvilág felé. Valami titkuk mégis lehet. Az egyik a kémia, ami csodával határos módon megmaradt a rózsaszín köd felszállta után is. A másik talán az egymásra figyelés? Jó természetük van együtt is, külön-külön is? Franc tudja... jó lenne tudni...
2019. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!