Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet helyre hozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet helyre hozni egy ellaposodott házasságot?

Figyelt kérdés
Még csak 1 éve vagyunk házasok de már ellaposodott. Elhidegedtünk egymástól. Férjemen nem lehet elmenni. Egyszer úgy beszél mint a kutyával máskor pedig rendes és imádni való. Ha veszekszünk az leginkább az anyja vagy a szex hiánya miatt van. Havi 1x szexelünk ami szinte semmi. Nem szeretném ha vége lenne és ő sem. De egyszerűen nem tud beszélni a problémáiról. Hónapokkal később veszekedés közben vágja a fejemhez. Hogyan lehet rajta javítani?
2019. aug. 30. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Össze sem kellett volna házasodnotok, ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon.

Gyereket lehetőleg ne csináljatok!

2019. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Ez a férfi nem volt jó választás. Nem szabad tûrni, hogy bárki tiszteletlenül beszéljen veled.
2019. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig csak akkor jött változás, amikor kiálltam magamért és szakítani akartam. Nem szabad húzni ezt sokáig. Ha tehetném és újrakezdhetném, sokkal előbb kiálltam volna magamért. Onnan kezdve értékelt csak igazán. Amíg azt hitte, hogy nem veszíthet el, nem volt fontos neki a változtatás.
2019. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémád. Nyilván nem volt esküvő előtt se egy szexállat, az anyja is képben volt. Így mentél hozzá.

Gondolom, abban a reményben, hogy majd megváltozik.

Itt nincs mit megjavítani, xarból nem tudsz várat építeni.

2019. aug. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszekedj vele az anyja miatt. Te sem bujnál egy olyan emberhez, aki mindig az anyád miatt veszekszik veled.
2019. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év után már ellaposodott minden, semmi értelme.
2019. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!