Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lattok magatok korul jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lattok magatok korul jol mukodo hazassagot? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Az nem titok h anyu szemet huny apu csalfasaga elott. Es forditva. Olyan erdekel ahol mindket fel boldog a monogam hazassagban.
2019. okt. 8. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Biztosra egyet sem tudok.


Sok házastársról gondoltam azt éveken át, hogy milyen boldog tökéletes család...de idővel kiderült, hogy mégsem.


Igazából egyben sem lehetünk biztosak.


Az emberek a külvilágnak, barátok, rokonok, ismerősök a legjobb képüket mutatják, szerető feleség, férj fantasztikus gyerekek...

2019. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Szüleimnél igen. Szerintem a család amit összehoztak közösen az, örömmel tölti el őket. És mivel együtt örülnek ugyanannak, ez mindig összekapcsolja őket.
2019. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Vannak, a titok annyi, hogy passzolnak egymáshoz.
2019. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
A családomban mindössze egy válás történt, az is 30 éve. Ha körülnézek azt látom, a párok boldogok. A szüleim, nénikéim. Mindegyiküknek szép családja van: sikeres gyerekek és - egyeseknek már unokák is. Nem mondom hogy biztosan nem voltak nehéz pillanataik, mert minden családban vannak, szüleimét nyilván láttam is, de leküzdötték a nehézségeket. Szerintem a család és az együtt megélt jó és rossz tartja össze őket.
2019. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
5%
Szegényebb családoknál.
2019. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Kell hozzá sok szerencse is szerintem. Hiába fektet bele a két fél rengeteg munkát, ha alapvetően nem (annyira) illenek össze. Vagy ha az életük tele van csapásokkal, mindig jön valami komoly.

Amúgy én nem látok ilyeneket. Amikről azt hittem, azokról rendre kiderült, hogy nem. Meg hát eleve az, hogy jól működő... kinek mit is jelent? Pl. még ma is rengeteg nő elfogadja, hogy a gyerek + a háztartás leginkább az ő gondja, dolga, és jól van így. Számomra pedig ez már kimeríti a nem jól működő házasság fogalmát.

2019. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Làtok boldog kapcsolatokat és hàzassàgokat, de ugye senki nincs ott a 4 fal között, hogy biztosan tudja, mi a valósàg és mi a színhàz. Egyetlen boldog házassàgot ismerek 100%-ra és az a mienk. 10. éve vagyunk együtt.

A többiből csak azt látom amit látni engednek de ezek alapjàn van több is a környezetemben.:)

Viszont Ismerek olyat aki napi közös fotókat , minden közös programot posztol facebookra, így szeretlek úgy imàdlak, nyàladzik a férjével, közben évek óta csalja.:(

2019. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Nagyszüleim, nagybátyámék, ismerősök. Szerencse is kell, mindkét fél részéről kellő idő és energiaráfordítás és az is hogy passzoljanak.
2019. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Két ilyet tudok, a miénket és a párom szüleiét. A titok baromi egyszerű, de mégis nagyon kevés ember tudja csinálni. Persze az első lépés az, hogy csak olyan emberrel szabad egyáltalán összejönni is akiért megőrülsz, akinek mindenét imádod úgy ahogy van. Az ilyen "végül is nem rossz pasi és kedves velem" kapcsolatok sosem lesznek jók hosszú távon.

De a legfontosabb a belefektetett munka. És nem pár hónapig hanem éveken keresztül minden egyes nap, kivétel nélkül. Ha meg akarsz halni, ha elalszol állva, ha éppen utálod a másikat, ha életed legrosszabb hetét éled meg akkor is. Soha nem szabad abbahagyni a lelkizést, a komoly beszélgetést, a randizást, a szép gesztusokat. Nagyon sok ember hajszolja ezt a házasság-ház-autó-gyerek baromságot mert azt hiszik ettől fejlődik a kapcsolat, de eközben pont a lényeget felejtik el, elfelejtenek egy pár lenni. Mindenre fordítanak időt és energiát csak magára a kapcsolatra nem. Aztán hiába jön a gyerek ha már nem szeretik egymást és csak lakótársak meg szülők de nem egy pár. Egy házasság csak akkor lesz jó és sikeres ha az érzelmi részt megőrzik, ha fent tartják a tüzet és soha nem veszik magától értetődőnek, hogy vannak egymásnak.

Párom szülei a mai napig rengeteget randiznak meg kirándulnak együtt, kiöltöznek egymásnak, bújnak mint két szerelmes tini. Tényleg ordít róluk, hogy 40 év ide vagy oda de imádják egymást és nem csak langyos, emberi szeretet van közöttük hanem szerelmesek is. Mi is igyekszünk ezen az úton haladni és minden egyes nap tenni valamit egymásért.

2019. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem, èn nem làttam egyet sem. A környezetemben mindenki elvàlt.
2019. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!