Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez miért van ez mindig így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van ez mindig így?

Figyelt kérdés

Egyetlen jóképű férfit nem tudnék mondani a környezetemben, akinek szép, attraktív felesége lenne. Kövérkék, csúnyácskák, holott a férjük valóban egy 10/10-es.


Egy OLYAN férfinek hogy tetszhet meg egy ilyen nő? De most úgy őszintén!


2019. okt. 5. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%

A legtöbb ilyen boldogtalan. Anno mikor összejöttek, valszeg csinosabb volt a nő. Ex főnököm jól néz ki. Felesége 10 év alatt 20kg-t hízott, megcsúnyult, nem ad magára. Csak a gyerek miatt vannak együtt. Szánalmasak

Másik ismerősöm hihetetlenül csinos és szép nőt vett el. Gyerek születése után nem foglalozott magával, 30 kg-ot hízott. Nem akart változtatni. Elvált a férfi.

Biztos van olyan, ahol jó pasi plussz kevésbé csinos nő boldogok, de marha ritka. A látszat csal...

2019. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

Vagy mert otthon = kényelem.

Vagy mert szerelmes a nőbe, bárhogyan is néz ki.


Egyébként azt én is megfigyeltem, hogy valóban sokkal több az olyan nő, aki az évek során a tipikus háziasszony típus megtestesítőjévé avanzsál, miközben a férfi a házassága alatt kivirágzik, jól tartja magát, mozogni jár, stb.


Bár tegyük hozzá, hogy ez szerintem evolúciós okokkal is magyarázható.

A nőnek meddig kell vonzónak lennie? Amíg nem szerez egy olyan férfit, aki ránézésre rendben van, mert az jó genetikát sugall, amint a gyerek/gyerekek megszülettek, a nőnek már nem az (az evolúciós értelemben vett) feladata, hogy újabb férfiak figyelmét hívja fel magára, sőt, már az sem életbevágóan fontos, hogy a férfit megtartsa maga mellett, egyetlen egy szerepe van, hogy táplálja, s felnevelje a gyerekeit.


Míg a férfi arra van kódolva, hogy a saját genomját több nő által is továbbörökítse, vagyis a sikeres férfi genetikai kívánalma, az idősebb kori vonzalom fenntartása, míg a nő vonzalma csupán addig fontos, amíg az utód meg nem születik.


Tudom, nagyon leegyszerűsítettem a szaporodásra, de az evolúció nagy ívben tesz a személyiségi jogokra, empátiára és hasonló társadalmi kreálmányokra, elhihetitek a hormontermelés nem véletlen működik úgy, ahogy.

2019. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, mert én a környezetemben pont azt látom egy csomó házaspárnál, hogy a nő a szülés után igyekszik visszafogyni, mikor visszamegy dolgozni újra csinos, ad magára, míg a férj szépen belekényelmesedik a házasságba, pocakot ereszt, eligénytelenedik. Most a közvetlen környezetemben 3 ilyen pár is van, a nő visszafogyott, a pasin meg 20 kg felesleg, mintha ő lett volna terhes.
2019. okt. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
A nők meg szakítás/válás után virulnak ki :)
2019. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Andi80018 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg a kapcsolat elején még nem jobban nézett ki a nő, vagy ha nem, akkor az is lehet, hogy külsőre full, viszont jellemre gyenge, komplexusos, balf @sz, bunkó. Az is lehet, hogy a nő pl olyan penge háziasszony, hogy ezért is elvette, azért egy csúnyább nőnél kisebb az esély a megcsalásra, illetve így gondolja a pali. Több dolog is lehet, meg kéne őket kérdezni. :-)
2019. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!