Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még itt valaki, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, akinek a szülei ellenzik a házasságát? N/50

Figyelt kérdés

A párom 8 évvel fiatalabb nálam, mindketten elváltunk, neki nincs gyereke,nem is akart sosem, nekem két nagykorú gyermekem van. Egy éve vagyunk együtt, egyetértésben, szeretetben.

A szülei mégsem fogadják el a kapcsolatunkat, mert ők egy fiatalabb nőt képzelnek el mellé, aki unokákkal ajándékozza meg őket. Én próbáltam nyitni feléjük, de egyszerűen nem kíváncsiak rám, a páromnak meg mindenféle rosszat mondanak rólam ( el fogom lopni a házát, rendetlen vagyok, megbabonáztam stb)

Most úgy döntöttünk, év végén eljegyzést tartunk, de félek a következményektől, hogy esetleg nem állnak többé szóba vele. Viszont nekem fontos , hogy házasságban éljünk, és ő boldoggá akar tenni ezzel is engem. Volt valaki már olyan helyzetben, hogy az idős szülők ennyire elleneztek egy kapcsolatot?


2019. szept. 26. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

De, ami a legjobban aggasztó: az a szülők érzelmi intelligenciája. Hibáztatni akár a fiúkat, de legfőképp a kedvesét, azért, amiről egyikük sem tehet, s ráadásul azért, ami a legszebb, legszerencsésebb dolog egy ember életében, h rátalált a szerelem, a boldogság. Ennek örülniük kellene. Vki még párt sem talál (lásd. kisebbik fiuk). Tudom, persze azt a lovat szokták ütni, amelyik húz, mégis végtelenül önző a szeretetük. Érthető, de nem tolerálható, hiszen intelligens emberek nem tesznek ilyet, nem áskálódnak a saját fiúk boldogsága ellen.

De, amiért igazán aggódom az az, h ha ilyen intelligens szülei vannak, akkor sajnos nagy az esély, h a fiúk sincs a toppon... A gyökerek sajnos elég erősek tudnak lenni, vhol ez ki fog bukni. Én ebben látom ennek a problémának az igazi súlyosságát... Kérdező, picit gondolkodj el ezen, ill. kicsit nyisd ki a szemed, lehet te járnál jobban, ha sikeres lenne ezen mintapéldány szülők áskálódása.

2019. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még nagymama, az én gyerekeim sem akarnak gyereket, ha így marad, és nem gondolják meg magukat, eszembe nem jutna a vőmet/menyemet hibáztatni. És úgy gondolom, törekedni kell mindenkivel a jó kapcsolatra, persze, egy idő után feladom, ha nem megy.
2019. okt. 16. 06:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen. Bàr mi fiatalok voltunk. 37 éve együtt. 😊
2019. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!