Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még itt valaki, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, akinek a szülei ellenzik a házasságát? N/50

Figyelt kérdés

A párom 8 évvel fiatalabb nálam, mindketten elváltunk, neki nincs gyereke,nem is akart sosem, nekem két nagykorú gyermekem van. Egy éve vagyunk együtt, egyetértésben, szeretetben.

A szülei mégsem fogadják el a kapcsolatunkat, mert ők egy fiatalabb nőt képzelnek el mellé, aki unokákkal ajándékozza meg őket. Én próbáltam nyitni feléjük, de egyszerűen nem kíváncsiak rám, a páromnak meg mindenféle rosszat mondanak rólam ( el fogom lopni a házát, rendetlen vagyok, megbabonáztam stb)

Most úgy döntöttünk, év végén eljegyzést tartunk, de félek a következményektől, hogy esetleg nem állnak többé szóba vele. Viszont nekem fontos , hogy házasságban éljünk, és ő boldoggá akar tenni ezzel is engem. Volt valaki már olyan helyzetben, hogy az idős szülők ennyire elleneztek egy kapcsolatot?


2019. szept. 26. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, előfordul ilyen, van amikor az apósnak/anyósnak senki sem elég jó. Ezzel nem fogsz tudni sok mindent csinálni, ne legyél velük ellenséges. Ha nem akarod kenyértörésre vinni akkor várjatok még kicsit az esküvővel, úgysem azon múlik a szerelem.
2019. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Az unokakérdés miatt van, az egyetlen bajuk ez, ehhez mindent kitalàlnak.


Egyke a párod?


Nekem csak kicsik a gyerekeim, de biztosan rosszul érintene, ha tudnám, hogy kihal a vérvonal és félnék attól is, hogy egy életre megbánja a gyermektelenséget..


Idősebb is vagy jóval a párodnál, eleve nem átlagos kapcsolat.


Teljesen rendben van, ha van véleményük, nem nekik kell szeretniük, hanem a párodnak.


Gondolom 60asok, abba szoktak bele, hogy a véleményét senki sem tudja megtartani magának.

2019. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van még egy 39 éves fiuk, aki ott él velük, sosem volt komoly kapcsolata. Nekem nem kell, hogy szeressenek, de félek, az állandó áskálódás nagyon megterheli a páromat. Ő azt mondja, engem választott, ha kell, elkerüli a szüleit,és tudja, hogy nagyon irányítani akarják, mint egész életében.
2019. szept. 26. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
És a szüleinek megmondta, hogy nem akar soha gyereket, vagy hagyta őket reménykedni?
2019. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.A volt párom már 40+os volt,de az anyucinak semmi nem tetszett ahogyan csináltam,mindenbe belekötött.Nem tetszettem neki,mert városi vagyok és szerinte a fiához egy falusi nő passzol.Nem is müködött a kapcsolat,fél év után szakitottunk.Az utódom falusi volt,de azzal se volt megelégedve,igy most a fiacskája egyedül maradt,mert pár hónappal ezelőtt meghalt az anyja.
2019. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze. megmondta, hogy nem akar gyerket, de nem vették komolyan.
2019. szept. 26. 13:56
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Az én szüleim annak idején titokban házasodtak össze, apám szülei annyira ellenezték, hogy még a gyerekeiket (engem és a tesómat) sem akarták látni. Sosem ismertem a nagyszüleimet emiatt. Pedig állítólag kiköpött nagymamám vagyok külsőleg.

Kérdező, nem tudsz mit tenni, az a fontos, hogy így is boldogok vagytok! A párod meg úgyis tudja, ha nem hülye, hogy mit akarnak elérni a szülei ezzel, csak magukat ássák el. Sok boldogságot! :)

2019. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ellenzik, ellenzik a szülők. És? 42 évesen remélhetőleg már, mint testileg (anyagilag), mint mentálisan le van szakadva a szülőkről. Ha, a szülöknek nem számít a fiúk boldogsága ill. akarata, akkor így jártak. Persze, lehet véleményük, jószándékú és segítő hozzászólásuk, de ha egy idő után sem tudják elfogadni a fiúk döntését, akkor nem jó szülök, egyrészt nem tisztelik és tekintik felnőtt felelősségteljes embernek a 42 éves "gyermeküket, és ebből kifolyólag egy csöppet sem jószándékú a véleményük, hanem önző, csak a saját érdeküket nézik, ez pedig felettébb gusztustalan. Az ilyen szülőktől el kell távolodni, és esetleg talán rádöbbennek, h a szülőségnek is vannak határai, és talán érzelmileg eljutnak arra a pontra, h szeretetüket ne feltételekhez kössék.
2019. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan , nagymamakent azt kerded miért zavar mast hogy nem lehet nagymama ?

Nemar.


Azt csinálsz amit akarsz , de nem kell hogy barátok legyetek a párod szüleivel

2019. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9-es, igen, ő már lehet, h nagymama, de a kedves szülők miért nem előbb terelgették a "kisfiúkat", h azok lehessenek. Egy 42 éves férfinak ugyanúgy lehetne egy lassan felnőtt gyermeke, na és persze pár év múlva ő is lehetett volna nagypapa is.

Miért az idősebb (8 évvel, az nem egy emberöltő) fél a hibás egy másik felnőtt ember döntéseiért. Ha vki 40 fölött kezdené el a gyerekgyártást, hát, mit ne mondjak elég későn kapálózik. A szülők csak szépen fogadják el azt, ami van, ne egy idegen embert hibáztassanak.

2019. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!