Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan akinek a párterápia mentette meg a házasságát?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A párterápia nem más, mint egy harmadik féllel megosztani intervenció keretében a problémát. Én ezt feldobtvam egy kicsit. Írtam a páromnak egy cetlit, hogy távolról imádom, de nem bírom tovább, lépnem kell. Ekkor itt, és feltétlen legyen nyitott. Egy semleges étteremben, ahol még nem voltunk, egy eldugott asztalt foglaltam. Felöltöztem saját magamnak. Nen csinibe, nem sexibe, hanem abba, amimben korábban én tükröződtem. Amikor meglátott, teljesen ledöbbent. Bemutatkoztam és elkezdtem magamról mesélni. Vette a lapot. Majd arról milyen kellemes ez az este, nem akarunk hazamenni, mert gondok vannak, és nem tudom megoldani. ismét vette a lapot, és tanácsokat adott....... Majd beült mindkettőnk a saját autójába és hazamentünk. Beszélgettünk.....azóta olyan stabil a kapcsolatunk, hogy semmi nem billenti ki. Én megértőbb lettem, ő háziasabb. Minden évben abba az étterembe megyünk február kilencedikén, és szánakozunk, hogy lehettünk korábban annyira hülyék.
2015. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!