Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor ha ez kiderül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha ez kiderül?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha 10 év múlva derül ki az, hogy a feleségem asszexuális? Amikor bevallja, hogy sosem élvezte vagy kívánta a szexet, csak bevállalta a kapcsolatért. Ez onnan derült ki, hogy egyre kevesebbszer volt szex, majd már több hónap maradt ki ilyen-olyan indokok miatt. Aztán jött egy marha nagy balhé, ahol bevallotta, hogy soha senkivel sem kívánta, így velem sem. Most mit tegyek? Én nem akarok úgy ágyba bújni vele, hogy semmit sem élvez, sőt csak túl akar lenni rajta! Elment a kedvem az egésztől, teljesen kiüresedtem. Itt van egy felépített élet, de azt érzem, hogy szex nélkül képtelen vagyok élni.

2019. szept. 14. 22:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
36%
Az a gond, hogy amíg ebben a házasságban vagy, addig frusztrálsz leszel mindig. Szerintem nem is maga a szex hiányzik neked, hanem az intimitás, érintések, simogatások, ölelések, csók. Ezt sem adja meg neked? Miért? Esetleg megbeszélhetnéd vele, hogy lemondasz a szexről effektíve, de az intim közelségét ne vonja meg. Neki ez nem hiányzik? A gyerekét se öleli meg? Vagy, hogy kell ezt elképzelni?
2019. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
82%

Ez mind szép és jó dolog egy BARÁTSÁGBAN. Ha nincs szex előbb-utóbb úgyis észreveszed, hogy vannak más nők is a feleségeden kívül, akik örömmel élnék ki a vágyaikat. Szóval úgyis eljutsz majd oda, hogy válás.


Esetleg megpróbálatod rávenni a feleségedet, hogy menjen el egy szexuálpszichológushoz. De vannak alternatív módszerek is, tantra, yóni masszázs, ezeket együtt is csinálhatjátok. Egy próbát megér!


Vagy marad a "szép" életés elfogadod, hogy ezentúl nincs testiség. Amúgy sehol sem írod, hogy szerelmes vagy a nejedbe, csak a felhalmozott külsőségeket, anyagi javakat mondod. Meg a szép emlékek.... Igen, kívülről sokan tűnnek szép párnak.

2019. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
77%
Érthető, hogy ilyenkor az identitásod kerül válságba. Esetleg itt találsz hasznos tanácsokat egy férfitől: énakadémia.hu
2019. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
60%

.net

Sajnos ez az életforma így önbecsapás.

2019. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
" Ez mind szép és jó dolog egy BARÁTSÁGBAN. Ha nincs szex előbb-utóbb úgyis észreveszed, hogy vannak más nők is a feleségeden kívül, akik örömmel élnék ki a vágyaikat. " Hát megvallom, ilyen nőkkel még nem akadtam össze. Egyébként igazat adok a hozzászólóknak.
2019. szept. 15. 16:21
 36/38 Savlekotő ***** válasza:
69%
Barátságban persze hogy nincs szex az h te kevered a fogalmakat a barátságot a kapcsolattal azt mutatja h nulla viszonyítási alapod volt és elvettél egy a barátot aki lehet axeszuális volt már akkor is de inkább arra gyanakszom h van neki évek óta más,csak te vagy vak észre venni ezt, megástad a sírod mikor esztelenül házasodtál.
2019. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
77%

"Hát megvallom, ilyen nőkkel még nem akadtam össze."

Akkor éppen itt az ideje felfedezni a világot. Nem tudod miből maradsz ki. :D

2019. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy megszerzed neki egy szexuálterapeuta telefonszámát? És elkiséred?

Ha szeretnétek megmenteni a kapcsolatotkat, hiszen alapvetően egymáshoz illő pár vagytok, jól éltek, hgyerekeitek vannak, "csak"a szex nem működik, nem kéne ilyen egyszerűen belenyugodni, hogy a párod frigid/aszexuális és kész, ezzel nincs mit tenni. Dehogyis nincs. Viszont nagyon itt lenne az ideje, hogy hozzálássatok.

2019. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!