Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor ha ez kiderül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha ez kiderül?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha 10 év múlva derül ki az, hogy a feleségem asszexuális? Amikor bevallja, hogy sosem élvezte vagy kívánta a szexet, csak bevállalta a kapcsolatért. Ez onnan derült ki, hogy egyre kevesebbszer volt szex, majd már több hónap maradt ki ilyen-olyan indokok miatt. Aztán jött egy marha nagy balhé, ahol bevallotta, hogy soha senkivel sem kívánta, így velem sem. Most mit tegyek? Én nem akarok úgy ágyba bújni vele, hogy semmit sem élvez, sőt csak túl akar lenni rajta! Elment a kedvem az egésztől, teljesen kiüresedtem. Itt van egy felépített élet, de azt érzem, hogy szex nélkül képtelen vagyok élni.

2019. szept. 14. 22:39
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
A te hibád, hogy neked nem tűnt fel 10 év alatt, hogy valaki élvezettel szexel veled vagy sem.
2019. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
22%

Vannak prostik is. Igaz, ők sem élvezik (vagy nemtom), de nem csalod meg a nejed, mert ez csak szimpla üzlet, meg aztán nem kell ezt elmondanod neki. Igazán nem is kérhet számon emiatt, pénzért megveszed azt a szolgáltatást, amit mint nő neked nem tud (meg nem is akar) megadni.

Mindenki happy lesz. Te, mert szexelsz, az asszony mert nem szexel, a prosti mert szexel pénze lesz.

2019. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
11-es. Oké, én hibám, holnap fel is akasztom magam.
2019. szept. 15. 00:12
 14/38 anonim ***** válasza:
86%
Tulajdonképpen abszolút megérdemled a helyzetet, amiben vagy, kérdező, mert ha ennyire nem tűnt föl, hogy a másiknak nem jó, csak elvisel, akkor elég valószínű, hogy csak a saját élvezetedre figyeltél, magyarul, használtad a másik testét. Ő meg valamilyen más, csak általa ismert haszonért csereüzletként használt ki téged. Megérdemlitek egymást.
2019. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy kérdező, nálad több sebből is vérzik a dolog. Nem akarok beállni az elvált férfiak sorába... Miért szted ők akartak? Csak nem maradtak benne egy szar kapcsolatban. Meg ez a rinya, h mindent elveszítesz, amiért güriztél.. meg a feleséged is gürizett, egyedül te nem vitted volna ennyire.

De ez az állandó önsajnáltatás is. Felnőtt vagy te egyáltalán? Minden probléma esetén csak meghátrálást választod? Adódhatnak még ennél nagyobb gondok is az életedben, azt ki oldja meg helyetted? Ja, tudom, felakasztod magad. Zseniális.

2019. szept. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Rockarc ***** válasza:
78%

Hat ez eleg gaz helyzet. Egyreszt reszedrol, mert nem vetted eszre egy evtizedig, hog baj van, masreszt az asszonyka reszerol, aki csak szettette a labat, hogy azt csinaljak vele a ferfiak, amit szoktak es szamara ebben kimerult a dolog. Nyilvan valni kene, de megertem, hogy hezitalsz, mert ilyen mentalitassal nem fogsz talalni senkit, aki szoba allna veled a masik oldalrol. O sem fog, az is tuti. Mar csak az a kerdes, hogy o akar-e egyedul elni, vagy sem.


Mondjuk megneznem az arcat, amikor bejelented neki, hogy most a fel fizudat curvazasra fogod kolteni, mert tole nem kapod meg azt, amivel "beetett". Vajon mit gondolna az elete alakulasarol?


Egymassal csesztetek ki, hogy az egyutteles nalatok sose volt egyutteles. Nem is ertem teljesen, hogy mikent alakult ez igy, hogy ket hetente lattad max, hogy csinaltatok ebbol mukodo kapcsolatot, mert egy evtized is keves igy, hogy megismerjetek egymast, mint a peldatok mutatja. Ne haragudj, hogy megkerdojelezem, de megis mitol komoly kapcsolat az, hogy egy evtizedig csak 2 hetente latjatok egymast? Marmint ennek mi ertelme, kinek van szuksege egy ilyen kapcsolatra, tenyleg nem volt mas lehetoseg?


43F

2019. szept. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
84%
Nőként mondom, hogy egy percig sem maradnék olyan férfival, aki nem veszi észre, ha én nem élvezem a szexet, mert ez azt jelenti, hogy annyira önelégült majom, hogy a másik számára nem fontos. Azért tíz éven keresztül nem észre venni, hogy a másik nem igazán van ott, az elég ciki és a 10es komment nagyon megragadt a lényeget.
2019. szept. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

10 éve megfelel, hogy ő nem élvez semmit, csak elviseli, és neked fel se tűnt, hogy 10 éve dugod a nejed szárazon.


Eleinte megérte neki, hogy a kapcsolatért befeküdjön. Egy ideje nem éri meg neki, ezért nincs már szex.

Az komoly baj, hogy neked csak a szex hiànya, ami ebből feltűnt, 10 éven keresztül.


Az orgazmus egy dolog. A szerelmeskedésben az csak 3 másodperc. Enélkül is vágyik egy nő a kényeztetésre, csókokra, cirógatásra. Ezt se kívánja már? Akkor már nem szeret.

2019. szept. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
27%

Mindenki a férfit szidja.

Engem az akaszt ki, h a nő 10 évig nem élvezi a szexet és nem szól vagyis, h csak 10 év utan szól... Azért se semmi.

2019. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
82%

Csak egy hazug életet épìtettél fel valakivel.Nem egy valódit.


Amùgy azért 10 év után kicsit több kéne,hogy a feleséged mellett tartson,mint hogy jól néz ki,szép,letagathat 10 évet,és csinos.Szóval ha csak ennyi,akkor az az élet mégsincs ùgy felépítve,esetleg csak agyagilag.


Amùgy ha nem akarsz válni akkor keress szeretőt,de elküldheted szexuál-pszichológushoz is.Ha 10 évig sikeresen eljátszotta,hogy mennyire jó veled a szex,akkor egy kérést még tud teljesíteni.

Viszont mivel amùgy is bajok vannak a házasságodban,ahogy leírtad a történetet,így lehet a nejed inkább válna,csak Te ragaszkodsz a felépített romhalmazhoz.

2019. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!