Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor ha ez kiderül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha ez kiderül?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha 10 év múlva derül ki az, hogy a feleségem asszexuális? Amikor bevallja, hogy sosem élvezte vagy kívánta a szexet, csak bevállalta a kapcsolatért. Ez onnan derült ki, hogy egyre kevesebbszer volt szex, majd már több hónap maradt ki ilyen-olyan indokok miatt. Aztán jött egy marha nagy balhé, ahol bevallotta, hogy soha senkivel sem kívánta, így velem sem. Most mit tegyek? Én nem akarok úgy ágyba bújni vele, hogy semmit sem élvez, sőt csak túl akar lenni rajta! Elment a kedvem az egésztől, teljesen kiüresedtem. Itt van egy felépített élet, de azt érzem, hogy szex nélkül képtelen vagyok élni.

2019. szept. 14. 22:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
61%
De még azt is megkockáztatom,hogy nem is aszexuális,csak tudja,hogy neked a szex extra fontos,és ha az nincs akkor talán hajlandó vagy elválni.Ha eddig sehogy sem sikerült elérnie,hogy váljatok,akkot talán így(20)
2019. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
61%

Kovezzetek meg, en aterzem a kérdező dilemmájat. Pálcát törni nem szeretnék senki feje fölött sem. De nagyon meg tudom érteni a csalodottsagot ebben a helyzetben, amikor az ember mindent beletesz egy "projektbe", hogy tökéletes legyen, aztán egyszer csak minden beborul. De a hiba azt hiszem, hogy ott van, hogy emberi kapcsolatokat nem lehet projektkent kezelni... Sajnos!!!! Bárcsak olyan egyszerű lenne, mert en is csak igy tudok működni, de eppen ezért tartom távol magamat az ilyen típusú emberi kapcsolatok kialakitasatol, mert nem tudok alkalmazkodni, nem tudok érző lenykent jelen lenni, csak "munkatarskent". Azt hiszem, hogy egy evszazaddal korábban mintafeleseg lettem volna...

Modt pedig szerencsére tudok egyedül lenni.

26L

2019. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom a saját szemszögemből is a szex kérdését. Azt láttam hogy gátlásos, nem annyira van oda a dologért. Volt már ilyen barátnőm előtte is.

Úgy voltam vele, hogy akkor segítek neki odafigyeléssel, törődéssel. Nálam a szex mindig is úgy működött, hogy 1%-ban figyeltem magamra, 99%-ban a páromra. Túl megértő voltam, ez az én hibám. Azt mondtam, hogy nem baj, kis lépésekben is, de haladunk előre. Voltak hullámvölgyek, voltak jó időszakok. Ő megjátszotta hogy jó neki, én ettől lendületet kaptam...ennyi.


Aztán szépen felépítettünk egy családot, megvan mindenünk. Van gyerekünk is, nem hitelünk van hanem többféle megtakarítás, elég tudatos emberek vagyunk. Odafigyelünk amire csak lehet, így magunkra. Nem hanyagoltuk el sem a külsőnk, sem az elménk. Többen már meg is jegyezték, hogy mi milyen tökéletes család és pár vagyunk.


Aztán beüt a krach, és összeomlik bennem ez a világ. A feleségem azt mondta sajnál engem, mert én tényleg mindent megtettem érte és az egész kapcsolatért. Viszont neki a szex mindig is teher volt, nem képes élvezni. Én is hibásnak érzem magam, de azért az embernek vannak érzelmei is. Nekem több volt az érzelem, mint a szexuális vágy iránta. Ha nem lettünk volna ennyire kompatibilisek az élet egyéb területein, sosem hoztuk volna össze azt az életet, amit elértünk-


Viszont most óriási a csalódásom, benne is csalódtam és magamba is. Válás? El sem tudom képzelni hogy kivel, hol, hogyan? Nekem amit felépítettem, az tökéletes! Ebbe benne van az egész személyiségem, a vágyaim, a munkám, a verejtékem, a rengeteg emlék, a kitartás stb. Az is 100% hogy ezt már mégegyszer nem tudnám megismételni, és valahol már lelkileg-érzelmileg sem lennék már ennyire odaadó. Válás és válás, válóok és válóok között is óriási a különbség, hatványozva a benne résztvevők személyiségével. Mi nem utáljuk és gyűlöljük egymást, mi egymás szövetségesei vagyunk, kitartottunk egymás mellett tűzön vízen át. Itt nem arról van szó, hogy félrejártunk, szórtuk a pénzt, családon belüli erőszak, bunkóskodás, lustaság, egoizmus... hogy csak pár triviális okot soroljak. Nálunk ilyenek sosem voltak.


Viszont nekem a szex elsősorban lelki feltöltődés, de ez vele már nem lehet az. Olyan mintha megerőszakolnám, így nem vagyok képes hozzányúlni. Viszont egy egészséges ember szex nélkül, ráadásul egy házasságba, na ez így pszichés nyomás. Érzem hogy egyre rosszabb minden téren.

2019. szept. 15. 09:23
 24/38 anonim ***** válasza:
81%

Óriási tévedés, amit írsz kérdező! Hogy lehet szövetségesed, lelkitársad egy olyan ember, aki egy számodra fontos dologban becsapott, megjátszotta magát? Ez alatt apár év alatt csak megismert már, tudja, h neked a szex nem csak pusztán ürítés. És mégis, most már nem hajlandó ezt megadni neked... Egy ideig ment az üzlet (mert ez az főleg a részéről), aztán egyszer csak rájött, neki nem kell már adnia, megy a szekér anélkül is, h ő "megerőltetné" magát (összebújás, szex).


Nagyon sajnállak, de nem akarod észrevenni, h álomvilágban élsz. Ez az ember nem a társad.

2019. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
87%

És 10 évig így éltetek?

Két lehetőséged van,ha nem akarsz válni:

-Elfogadod továbbra is ezt a helyzetet

-Ráveszed a nyitott házasságra és szeretőt tartasz

2019. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
80%
Olyan nincs, hogy nem veszed észre 10 éven át hogy neki kín a szex! Csak akkor létezik ha alapvetően nem is annyira rá koncentrálsz. Es ezt nem bántásból írom, tapasztalat!
2019. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
59%

Vagy akkor létezik, h kín a szex a drágának, de csak a férjével...

A legtöbb válás egyébként ezért van, elhidegülnek egymástól, az egyik vagy mindkettő nem ad bele minden energiát, nem lesz fontos a másik boldogsága, jó közérzete. Aztán ezt az egyszerűbbek megspékelik megcsalással, vagy lelki/fizikai bántalmazással, stb.

Téged kérdező a nejed mind lelkileg, mind testileg csak kihasznál.

Az lesz majd az érdekes, amikor ez a csoda nő egyszer csak bejelenti, h válni akar, és az új pasikája már alig várja, h szabad legyen...

2019. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Nincs neki senkije. Én azért érzem magam hibásnak, mert valahol éreztem vagy tudtam ezt. Nem tagadja meg tőlem a szexet, csak kimondta hogy mit gondol róla. Nekem meg így nem megy. Félreértés ne essék, magamat is hibáztatom ugyanannyira.
2019. szept. 15. 10:02
 29/38 anonim ***** válasza:
68%

"Mi nem utáljuk és gyűlöljük egymást, mi egymás szövetségesei vagyunk"


Akkor mi a kérdésed? Ha elégedett vagy, éld le az életed a szövetségeseddel, de ne rinyálj itt! Most már pontosan átlátod a (kamu)házasságod, mégis benne maradsz.


Normális helyeken a szex is a házasság építőkockája, mégpedig nagyon is fontos építőkockája. A te logikád mentén akár valamelyik munkatársaddal is élhetnél együtt, mert hát jól működtök együtt, és sok dologban hasonlóan gondolkodtok. A házasság pont annyival több egy jó barátságnál, hogy ott testiség is van, mégpedig olyan testiség, amit senki mástól nem akar az ember, és mindenki másnál jobb a házastársával. Hozhatod itt a felépített életet, meg a látszat dolgaotokat, csakhogy a ti házasságotoknak pont alapja nincsen.


Szerintem nincs messze az idő, amikor te is ki leszel annyira éhezve a szexre, hogy másfelé fogsz kacsintgatni, és a drága (hazug) nejed is összeszed valakit, aki mellett "újra nő lehet".


Apropó, hazugság: ha egy ilyen kardinális kérdésben ilyen sokáig képes volt a feked átbhaszni, és végiggondolonám, hogy mi mindenben hazudhatott még!

2019. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
78%
*nejed
2019. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!