Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor ha ez kiderül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha ez kiderül?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha 10 év múlva derül ki az, hogy a feleségem asszexuális? Amikor bevallja, hogy sosem élvezte vagy kívánta a szexet, csak bevállalta a kapcsolatért. Ez onnan derült ki, hogy egyre kevesebbszer volt szex, majd már több hónap maradt ki ilyen-olyan indokok miatt. Aztán jött egy marha nagy balhé, ahol bevallotta, hogy soha senkivel sem kívánta, így velem sem. Most mit tegyek? Én nem akarok úgy ágyba bújni vele, hogy semmit sem élvez, sőt csak túl akar lenni rajta! Elment a kedvem az egésztől, teljesen kiüresedtem. Itt van egy felépített élet, de azt érzem, hogy szex nélkül képtelen vagyok élni.

2019. szept. 14. 22:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
És ez 10 év alatt nem derült ki számodra?
2019. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Válás vagy beletörődsz. Más nincs.
2019. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
58%
A feleséged nem aszexuális, hanem frigid. Ha aszexuális lenne, soha nem feküdt volna le veled.
2019. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Marha jó! Akkor amit eddig elértem, amiért eddig harcoltam és güriztem mehet a tűzre. Aztán álljak be az elvált, gyerekes férfiak sorába, és keresgéljek, pitizzek, csak hogy valaki visszaírjon egy tőmondatot. Ááá, ez hihetetlen. Én egy igényes férfi vagyok, a párom is az, a környezetem is, az életem is. Most komolyan, keresgéljek? A feleségem mondhatni tökéletes külsővel rendelkezik, és nekem a külső ugyanolyan fontos mint a belső! Pár hete mondtam neki, hogy nagyon ritkán látok hozzá hasonló nőt. Még a nőgyógyásza is azt mondta, 10 évet letagadhat a külsejéből. Na mindegy, ezt megszívtam, de rendesen.
2019. szept. 14. 23:00
 5/38 anonim ***** válasza:
86%

Esetleg felajánlhatod neki annak a lehetőségét hogy éljetek nyitott házasságban (magyarul te azzal szexelsz akivel akarsz, csak testiség szintjén) de továbbra is együtt lesztek.

Én ebben nem hiszek, nem hiszem hogy hosszútávon működne mert ha szereted a feleséged extrém kiéhrzettnek kell lenned jogy mást megdugj (jobb esetben). Másrészről félő hogy beleszeretsz másba.

Te tudod. Az sem biztos hogy belemegy.

Majd írd le legyszíves kommentekbe hogy mi lett.

2019. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te mint tökéletes példány maradj a tökéletes feleségeddel,mert nagyon jól érzed,egy normális nő egy mondatot se írna vissza ilyen magától elszállt palinak.

Megszívtad rendesen.Azt azért ne felejtsük el hogy a tökéletes testű feleséged szépen átvágott és hazudott neked nagyon sokáig,és nem vonzódik a te tökéletes testedhez.Ilyen emberrel akarsz együtt élni továbbra is ? Ha meg csak szexre keresel valaki mást,benne van a pakliban hogy ha nagyon passzoltok ebben a témában,még elkezdesz érezni iránta valamit,aztán csak összekutyulod az életedet.

2019. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ugyan ezt 10 évig nem észlelni.. Itt van más is...
2019. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nehéz lesz a helyén kezelni ezt a dolgot. Az idő kiforja önmagát jó tanácsot adni nek lehet hiszen szereted hogyan is tudsz így másnál keresgélni?! Viszont hosszútávon sajnos megtörténhet Te is emberből vagy nem élheted le az életed gyengédségek nelkül. Sajnálom nagyon. Többet kéne erről meg beszélgetnetek és végűl valamiben megállapodnotok!
2019. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

6-os. Nem mondtam hogy tökéletes vagyok, de vannak elvárásaim. Valahogy nem hiszek abban, hogy itt mindenkinek mindegy minden, csak a belső értékek számítanak. Ilyen nincs. Én sportos vagyok, és ebből kifolyólag kizárólag csak a vékony és sportos nők tetszenek. Húúúú, de el vagyok szállva mi? Én meg azt vettem észre, hogy az elhízott vagy igénytelen nők és férfiak támadják be azokat, akik többet szeretnének kapni, mint aki beesik éppen. Nem akarok többet annál, mint amit én is adni tudok. Emellett fontos még az is, hogy művelt legyen, céltudatos, legyen határozott világképe. Nem, nem érdekel hogy ki mit mond erre, én ilyet választottam, sőt, mindig is ilyenek voltak, bár nem a mennyiségre törekedtem soha.


A kapcsolatunk távkapcsolatként indult, hetente, kéthetente találkoztunk. Majd összeköltözés, de a munkám sok utazással járt, ami mára már megváltozott, de így is hetente csak 2X 3X vagyok otthon. A szex sem volt túltolva mennyiségileg. Azt is tudtam, hogy zárkózottabb, így valahogy nem derült ki ez a dolog. A reklámokkal ellentéteben nem minden nő élete az orgazmus körül forog, meg azon, hogy hetente minimum 10X éljen szexuális életet.

Nem is akarok most sem támadni senkit, csak ki vagyok akadva.

2019. szept. 14. 23:50
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
A saját felszínességed csapdájába estél, ennyi.
2019. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!