Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszahozható még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahozható még?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk lassan házasok.

Szeretjük és kiegészítjük egymást.

Nehéz időszakon vagyunk túl. Beteg gyerek, húzús anyagi problémák, felújítás, családi gondok, költözés.

Sok mindenen átsegítettük már egymást az évek során, de ez az utóbbi év, nagyon megviselt lelkileg.


A szex is rendben van/volt.

Bár az utóbbi stresszes időszakban kevés időnk/ lehetőségünk volt rá.


Nyilván vannak vitáink is néha, de ezeket megoldottuk mindig.


Félek, hogy az utóbbi stresszes és szinte szexmentes időszak, árt a házasságunknak.


Visszahozható még a régi parázs? Az a szerelem ami a gondok/bajok előtt volt. Az az igazi izgalom?


Vagy ez az időszak bármit is teszünk nyomot hagy?


Ő nem gondolja/érzi, hogy gond lenne, de engem mégis zavar a mostani állapot.


Volt már valaki így?


Mivel hozhatnám vissza a régi szenvedélyt? Nyugalmat?


Nem tudom, de érti valaki a problémám?



2019. szept. 9. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól értem akkor túlvagytok a nehezén. Akkor már nem nagyon van akadály ami meggátolná az együtt töltött minőségi időt. Kezdjétek azzal, hogy elmentek egy hétvégére valahova pihenni, lehetőleg kettesben. Kezdjetek el megint randizgatni, ha fél óra akkor fél óra de legyen meg a minőségi idő együtt. Esténként beszélgessetek, bújjatok össze, igyatok meg egy pohár bort vagy bármi. Tényleg csak annyi kell ilyenkor, hogy kezdjetek el újra egy párként viselkedni, romantikázni és pár hét vagy nap alatt vissza is tér a lángolás. De nyilván ehhez kell a párod is, az első lépés mindig az, hogy beszéltek erről és kommunikálod felé, hogy több romantikázást szeretnél.
2019. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehetett. Én vagyok a férj, és annyira eltávolodott a feleségem tőlem, hogy mára már egy teljesen idegen, sőt taszító embert látok benne. egyáltalán nem szeretem a társaságát, nem hogy erőt adna, hanem teljesen megmérgez. A szemében magam egy senkinek, egy hajléktalan értéktelen embernek látom magam, annyira elhanyagolt. Én kérdeztem mi a baja velem, de mindig azt válaszolta hogy semmi. Egy hónapja a születésnapomat is elfelejtette. Ami eltört, azt már csak ragasztani lehet, de az már sosem lesz a régi.
2019. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!