Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha volt egy találkozóm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt egy találkozóm egy számomra nagyon vonzó pasival, de elcsesztem, akkor még visszahozható?

Figyelt kérdés

Érdekes egy találkozóra sikeredett.

Feljött szóba,hogy van e barátom....én elkezdtem mondani,hogy hagyjuk ezt a témát ..de aztán még kèrdezte,hogy szeretem-e . Mondtam neki,hogy szerintem már nem,csak idő kell nekem.

Mivel a találkozót egyikünk sem nevezte randinak ,amikor neten megbeszéltük, így nem is számítottam erre...arra sem hogy ennyiszer megdicsér.


A lényeg,hogy nagyon nagyon kedves volt ,megnevettetett és én sajnos nem tudtam jó társaság lenni....

Ennek lelki okai vannak. Pár hónapja még simán ment volna egy új ember megismerése .


Elhatároztam eldöntöttem,hogy rendbeszedem magam,testileg,lelkileg is . Többet beszélgetek emberekkel,hízok pár kilót és motiváló gondolatokkal halmozom el magam.


Abban maradtunk írásban,hogy fogunk még találkozni .

Én nagyon szeretnék,bár ezt ő nem tudhatja,mennyire is.


Ha mondjuk 1-2 hónap múlva felkeresem, az úgy mèg működhet ? Mert lehet ,hogy ő maga fog keresni , de nem tudom,hogy most hagyjak -e ki hosszabb időt....tehát a problémámról tud.


A találkozón több helyet is mondott,hogy ide meg odamegyünk stb......


Én 22 vagyok, ő 25


2018. júl. 28. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
lián?
2018. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy nem köteleződött el feléd. Tehát ha éppen megismer vkit abban az időszakban amikor te rendezed a dolgaid ne lepődj meg...
2018. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen,sajnálom ezt nagyon,hogy nem tudtam az igazi társaság lenni :(

ezzel sosem volt gondom a korábbiakban...ez egy tény.

Ha pedig megismer valakit,akkor annak meg úgy kell lennie, majd én is megismerek valakit,és én is boldog leszek :)))))

2018. júl. 28. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem konkrétan a talàlkozóra gondoltam. Attól, hogy nem voltál ott akkor extra cukorlufi biztosan bejöttél neki, hiszen fantàziàlgatott, hogy ide meg oda mentek. Hanem, hogy 1-2hónapig össze kell szedned magad. Hogy ez az az idő amiben esetleg mást is megismerhet. Viszont pozitív h nem ugrasz bele eszetlenül kapcsolatba. Szóval sok sikert
2018. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a jokivansagod! :)
2018. júl. 28. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!