Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan jeleznétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jeleznétek ezt a pártoknak?

Figyelt kérdés

Lehet inkább a szexualitás témába tartozik

De vegulis ide is

A ferjem sokszor szeretne orált, de sajnos gyakran visszautasítom. Pedig szeretem csinálni, és szívesen csinálnám neki. Eddig is mondtam, hogy az egész napos nemiszervet nem fogom bekapni, majd fürdés után, vagy ha emgmossta. Ezt már meg is szokta. De sajnos fürdés után nagyon gyakran érzem, hogy nem mosta meg eléggé. Hiába mondja. Rossz ízű, és rossz a szaga... Amit nem szívesen kap be az ember.

Nincs pofám mondani neki, hogy büdös a farkad, mert nem tudom ez hogy erintené

Sokszorncelozgattam pedig hogy mossa meg rendesen.

És állítólag meg is mossa, hogy bekapjam.

Nem tudom hogyan kozolhetnem vele. Ti mit tennétek a helyemben?


2019. szept. 1. 20:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

Mi kb 6 hónapja voltunk együtt amikor megbeszéltük, hogy nem adok úgy orált, hogy előtte 1-1,5-2 napja nem fürdött mert magától értetődően pisi szagú és ízű a farka, ami természetes, de kellemetlen.

Ugyan ezekkel a szavakkal mondtam. Nem sértődött meg, tudomásul vette, és az óta nem kéri ha előtte hosszabb ideje nem zuhizott, vagy ha mégis akkor előtte gyorsban megmossa.


Nem értem mi akkora kunst ebben.

2019. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Derwer ***** válasza:
100%

Ezt 1:1ben kell megmondani.

Nincs esetleg részleges szűkülete, ami nehezíti a mosást, és a fityma alatt marad valami?

2019. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
És mely pártoknak akarod jelezni?
2019. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hűha jött sokféle válasz. Ha nem fürdik akkor nem baj megmondani neki, hogy mossa emg. De megmosas után is érzem, hogy nem mosta meg eléggé. Elég csak végignyalni, még csak be sem kapom, már érzem.
2019. szept. 2. 10:26
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem szereti sok nő az orált. Megértem.
2019. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban, ha tényleg megvan köztetek a bizalom, akkor egyáltalán nem ciki normális stílusban elmondani, hogy mi zavar.

Ha nem akarod, akkor a következő közös fürdésnél "besegíthetsz" a mosakodásban. Idővel rájön, hogy ha tiszta, akkor szívesen a szádba veszed. De ha gyors eredményt vársz, nem érdemes ilyen trükkökkel játszadozni.

2019. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet venni férfi intim mosakodót. Én a helyedben vennék egyet neki, hátha azzal jobb hatást érne el. Mert lehet csak meglötyköli kicsit vízzel, és szerintem az kevés.
2019. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6%

Remélem kérdező, te is alaposan kimosod magad előtte, mielőtt a férjed kényeztet.

Egy bepállott, menstruáció utáni, kismillió gombás fertőzéstől szenvedő pnánál nincs undorítóbb dolog....

2019. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak normàlis stílusban mondd meg neki, hogy alaposabban tisztítsa meg a kisfickót. Nàlunk is alvàz mosàs van oràl előtt, teljesen természetes, hogy napi pisi, beizzadàs utàn úgy nem csinàljuk. Ahol van bizonyos szintű bizalmi kapcsolat 2 ember közt, ott az őszinteség ( normàl stílusban) bele kell férjen. Ha a kedveseddel se lehetsz őszinte, megette a fene az egészet.
2019. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves 18as

Nem tudom milyen nővel lehettél, vagy sok eszed lehetett, ha menstruáció után akartad kényeztetni 😅😅

Képzeld el, a normál állapotban nincsen gombás fertőzés

Ha meg van, mindegy hogy megmosta e előtte a pnajat

Ugyanúgy gombás marad.....

2019. szept. 8. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!