Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan szokása/tulajdonsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szokása/tulajdonsága/esetleg eü problémája a pártoknak, amit nehéz elfogadnotok/tolerálnotok? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár ilyen, nekem is szintén vannak. Olyan is van ami mindkettőnkben megvan.

Mind a ketten döntésképtelen szerencsétlenek vagyunk kis dolgokban, ami vicces mert egyébként a munkánk során vagy nagyobb dolgokban meg gond nélkül hozunk döntéseket. :D Úgy szoktuk kezelni, hogy egyikőnk végül megunja és eldönti mi legyen. Ilyenekre kell gondolni mint hogy hol és mit együnk, milyen filmet nézzünk stb.

Párom tipikus kis okostojás néha, szeret olyan dolgokat elmagyarázni, amik tök egyértelműek. Ez egy ilyen cinikus "nem mondooood?" dologgal szoktam nyugtázni, ami meg őt kergeti őrületbe.

Aztán néha kicsit túl segítőkész, olyan dolgokban is segíteni próbál amiket egyedül is megoldok. Szoktam neki szólni ilyenkor. De egyébként ezt meg csak simán elviselem, azért csinálja mert szeret és mindent meg szeretne adni nekem.

Néha rettentő hisztis és szeretethiányos, ami ki van egyenlítve azzal, hogy én is az vagyok néha. Amikor fáradt nagyon elviselhetetlen tud lenni, én szintén.

Meg biztos van még ezer másik ami most nem ugrott be. Az ilyen kis idegesítő dolgokkal együtt kell tudni élni. Szeretjük egymást szóval közel sem okoznak ezek akkora gondot. Néha megőrjít, de jó értelemben és csak nevetek rajta. Mind a ketten elég toleráns emberek vagyunk, meg nem hagyjuk, hogy ez a pár butaság elnyomja azt, hogy egyébként mennyire jó ember a másik és mennyire szeretjük.

2019. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van.
2019. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyedül a horkolás. Külön alszunk, így nem hallom, ennyi a megoldás. 😊
2019. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
A pártoknak? EÜ problémája? Nincs, az EÜ probléma a nép baja, nem a Fideszé, vagy bármelyik másik párté. :))
2019. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen dohányzik.

Nem szeretem, de ez van

Nem fogom emiatt elhagyni

2019. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Horkol és dohányzik. Nincs másik szoba, ahol alhatnék, nappal veszekszem vele, mert nem megy orvoshoz.
2019. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolgok s nem veszekszunk rajta inkább csak húzzuk vele a másikat.:)))

Neki, hogy elhagyja a műzlistáljait szerte a lakásban. Sosem tud választani mit főzzek,túlfélt s hideg a lábfeje 35fok melegben is.


Az én rossz tulajdonságaim: Évente becsípődik a derekam amivel egy hétig felszem. Pattanást látok rajta üldözöm,leteperem, megközöm s kinyomom. Ölelgetem a takarót s ezért kilóg a derekam.

2019. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Gyorstüzelő
2019. jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Minden párkapcsolatban van ilyen, csak az első időkben eltakarja őket a rózsaszín köd. Az én párom makacssága pl néha még az enyémen is túltesz, pedig az nem könnyű mutatvány. :-))
2019. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!