Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírok lefeküdni vele, rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok lefeküdni vele, rá megy a házasságunk a vitákra?

Figyelt kérdés

3éve kezdődött, hogy nagyjából 0 az igényem. Szó szerint a hányinger kerülget, ha le kell feküdni vele. Beleegyezéssel erőszak. És folyton megy a vita, hogy de ő akarja. És miért küldöm el a fenébe, és különben is, neki jár.


Egyáltalán nem hoz lázba semmi. Nem vagyok egészséges, maga a betegség és a gyógyszerek is rátesznek egy lapátot, hogy nulla a libidóm. 11éves házasság.


2019. szept. 1. 14:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Tökkkkéletesen olyan vagy mint a feleségem, csak ő nem beteg! Esküszöm, ezt leszámítva azt hittem ő írja ki a kérdést. 100%-ban ugyanez van nálunk is, nemrég mondta ugyanezekkel a szavakkal! Hihetetlen!
2019. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy menjen máshoz. Engedjen el, hagyjon békén, éljen.
2019. szept. 1. 15:26
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire súlyos egészségügyi gondjaid vannak, akkor gondolom nekem közel nem a prioritásod a szexuális élet. Alternatíváktól (nyitott házasság) teljesen elzárkózik?
2019. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Válni sem akar. Pedig jó döntés lenne, neki.

Örülök, hogy mozgok, hogy pisilni tudok(szó szerint)

2019. szept. 1. 15:40
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos ez egy nagyon komoly betegseg, nem csodalom, ha nincs kedved hozza. Ebben az esetben neki tamogatnia kellene teged, nem nyomulni.
2019. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

Hány éves vagy?

(Új életet simán kezdhetsz bármennyi légy..) :D

2019. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én szeretném, ha működne a család, de én vagyok hibás eleme, az a kerék, amelyik nem tud forogni

Nem akarom bántani, nem kibszni akarok vele, meg játszani, idomítani, hogy ha ez az lesz szex.

Segít amiben tud, de azt hiszi ezért cserébe lesz majd szex, és hisztis gyerek miatta. Apróság, de 4bögre tört el, mert sértetségből nem mosogat, én meg nehezen fogok, és kiesett a kezemből... Bőgni, ütni törni zúzni, dühöngeni, mert csak rosszabb lesz.

2019. szept. 1. 16:12
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hű, hát ez nem hangzik normálisan. Gondolom, egyikőtök sem erre számított, mint közös jövő, de fel kéne ébrednie, hogy ez a realitás most, és vagy támogató házastárs lesz, vagy beismeri, hogy ő ezt nem bírja, és nem a téged sanyargat. Van más ember, akihez fordulhatnál rajta kívül? Te bírnál így élni évekig még?
2019. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nincs családom, nincs már semmim.

Valójában feladtam a harcot. Amíg tudom teszem a dolgom még, de ennyi

2019. szept. 1. 17:30
 20/20 anonim ***** válasza:
74%

A sok nyafogas helyett inkabb tegy valamit, hogy javuljon a helyzet. Micsoda "eletkedv"!!! Latogass meg egy pszichologust, full depresszios vagy! Nemhogy inkabb leulnel szepen megbeszelni a paroddal, hogy mi a helyzret, nem..te inkabb sutba vagnad az elmult hazas eveket!

Szex nelkuli hazassag halalra van itelve! Egyedul fogsz megoregedni, ha nem lesz valtozas!

2019. szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!