Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírok lefeküdni vele, rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok lefeküdni vele, rá megy a házasságunk a vitákra?

Figyelt kérdés

3éve kezdődött, hogy nagyjából 0 az igényem. Szó szerint a hányinger kerülget, ha le kell feküdni vele. Beleegyezéssel erőszak. És folyton megy a vita, hogy de ő akarja. És miért küldöm el a fenébe, és különben is, neki jár.


Egyáltalán nem hoz lázba semmi. Nem vagyok egészséges, maga a betegség és a gyógyszerek is rátesznek egy lapátot, hogy nulla a libidóm. 11éves házasság.


2019. szept. 1. 14:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Valamit illik kitalálni, ezt nektek kell átbeszélni és valami olyan kompromisszumos megoldást találni amivel mindenki elégedett.

Ha nem csináltok semmit se csak te azt hajtogatod, hogy neked ez nem kell ő meg azt, hogy neki ez hiányzik az előbb utóbb váló ok lehet.


Dugáson kívül is ki lehet elégíteni a párod(az se fontos neked, hogy neki jó legyen?), ha neked ez nem kell akkor esetleg meg lehet neki engedni a "félrelépést"(nyitott házasság), hogy szexuális értelemben ki legyen elégítve. Ugyanakkor igyekezz valamit találni amit együtt csinálhattok, mert ha semmi sincs amit szerettek egymásban / együtt csinálni akkor mi értelme van együtt maradni?

2019. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Örülnék neki, ha nekünk jó lenne. De nem megy. Lassan már a nyomás miatt sem megy. Gyömorgörcs és rosszullét kerülget, ha kettesben vagyunk itthon, mert szó szerint nyomul.


Erről már beszélgettünk, de nem jut el hozzá, hogy nekem nem megy. Pláne ha roham után vagyok.

Mivel nincs szex tüntetően kerül, és egy kiba ördögi körben vagyunk.

2019. szept. 1. 14:53
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát,a házassághoz hozzátartozik a szex is.Ha neked ez nem megy akkor nyitott házasság,vagy menjél el orvoshoz,úgy hallottam ma már ezt is tudják kezelni.

Ja,és irod,hogy nem vagy egészséges,biztos,hogy ez a gond.

2019. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az okát kéne kideríteni. Betegség? Mi? Gyógyszerek miatt? Nem vonzó már? Nem kedveskedik?

Egyébként meg ha nem akarod hogy rámenjen a házasságod akkor ki kéne deríteni az okát majd megoldást keresni. Ez így önzőség és nem normális.

Nem normális ha egy felnőtt embernek semmi igénye a szexre. Érthető ha a másik igenyli. De az sem mindegy hogyan bánik veled.

Szakemberhez is lehet fordulni. Orvoshoz. Gyógyszerek mellékhatása is lehet.

2019. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1000%, hogy a betegségem, és a rá kapott gyógyszerek miatt nem megy a házasélet.

És vagy dugok még kb pár hónapig mont vadmacska utána meg küldhet az elfekvőbe....

Nem én kértem, hogy teljesen leépüljek

2019. szept. 1. 14:57
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Milyen bajod van? Nem gondoltál rá hogy orvoshoz menj emiatt?? Változtasson a gyógyszereken stb.
2019. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

#5 neked nincs igényed, rosszat tenne az egészségednek. Oké de vele mi van? Ha te nem tudod megadni neki akkor miért nem merült még fel, hogy valahol máshol megkapja?

Neked az miért jó, hogy ő akarja de te meg nem adod meg neki?

2019. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

"1000%, hogy a betegségem, és a rá kapott gyógyszerek miatt nem megy a házasélet."


Első dolog az legyen, hogy előveszed az összes gyógyszered betegtájékoztatóját és elolvasod a lehetséges mellékhatásokat. Nézzed meg van-e közte olyan, ami ezt a kedvtelenséget okozhatja. Amennyiben igen, beszélj az orvosoddal, hogy írjon fel egy másik gyógyszer helyette.

Ha nem találsz ilyet, akkor is okozhatja a gyógyszerek kombinációja. Szintén az orvosod tud segíteni.


Megértem a férjedet, mert ez egy természetes igény. Te meg gondolom nem szeretnéd, hogy máshol intézze el. Amíg nem rendeződik a helyzeted, próbálhatnátok alternatív megoldásokat, mint masszírozás kézi levezetéssel, orál, stb.

2019. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Épp most szednek le az eddig használt gyógyszerről, mert csak rontott az állapotomon.

PPSM kezelnek

2019. szept. 1. 15:17
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz vissza kell menni és meg kell a panaszokat vitatni vele, van-e bármi más megoldás (akár más gyógyszer), ami beválhatna.
2019. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!