Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mi a valóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a valóság?

Figyelt kérdés

Röviden: feleség, gyerek, szexmentes házasélet. A feleségem undorodik tőlem, mert gyűlöli a szexet. Már évek óta. Ez a szituáció ledarálta a pszichémet, elvesztettem a realitásérzékemet, sokszor nem tudom mi a valóság és mi a képzelet. Megbeszélni nem tudom vele a dolgot, ő elzárkózik a szextől, lehetek bármennyire is jó, kedves, gondoskodó, bármi. Naponta többször beleszédülök, 20-30 másodperces szívritmus elégtelenségem van, és olyan, mintha kívülről érezném magam. Egyszerűen nem érzem a testem, mintha nem én lennék. Kiesnek pár percek, nem tudom hogy pl. hogy hogyan ebédeltem. Nem emlékeszem vissza rá. A minap pedig az történt, hogy felhívtam a feleségemet, hogy miért szaggatta le a polcokat a gyerekszobában, és ő azt sem tudta miről beszélek. Mintha egy tornádó járt volna ott, de én az ég világon semmire sem emlékszem. A tudatom extrém módon torzult, nem merek autóba ülni, és a vidám, barátságos, segítőkész jellemem is eltűnt. Agresszív lettem, nem foglalkozom a gyerekemmel, úgy érzem hogy gonosz lettem.


Ebből lehet baj? Esetleg veszélyes lehetek? A kérdésem komoly.



2019. szept. 1. 13:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted ki tudsz ebből jönni önerőből?
2019. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. szept. 1. 23:10
 23/28 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? És a gyerek? Csak az esetleges válás és új élet kezdése miatt kérdezem...
2019. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nem igazán hiszek az újrakezdésben, ősszel már nem lehet növényeket ültetni sem. Annyira meg már kiégtem, hogy azok az érzelmek amik régen voltak, ma már nincsenek, azok már elmúltak. A társkereső piacon is ott van a sok problémamentes, fiatal, független férfi, én meg már csak egy levedlett, gyerektartást fizető 3. osztályú áru lennék.

Csodákban nem hiszek, a mű boldogság érzésében meg nem hiszek, az ál optimizmusban sem. Nekem kell egy járható, kielemzett terv egy út. Én ezt már rengeteget mérlegeltem, 1000 féle opciót vizsgáltam meg. A másik probléma meg az, hogy nem hiszek a nőkben. Egyáltalán nem. Aki csinos, ahhoz nekem közöm sem lehet, ráadásul nekik értéktelen az összes férfi, bármikor leakasztanak egy full-full hapsit. Aki meg nem vonzó számomra, azzal meg nincs értelme még csak megismerkedni sem. Nincs nagy elvárásom, még mielőtt meg lennék kövezve, hogy valami modell nőkre hajtanék. Valójában senkire sem akarok hajtani.Inkább 100X élnék egyedül.

2019. szept. 2. 08:56
 25/28 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján ettől jobb kapcsolatba nem biztos hogy kerülhetnél. El kell járni pszichiáterhez es javitani kicsit az állapotodon.
2019. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Akkor élj egyedül...
2019. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Te nem vagy komplett...
2019. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi újság veled,megoldódott már a problémád?
2020. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!