Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valóság az elméletben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valóság az elméletben, amiben ringatom magam?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nincs bátorságom kezdeményezni senkinél, igazából nem is sok értelme volna, mivel nem is vagyok olyan jó pasi, de mindegy. Tehát ha meg is tetszik egy lány akkor úgy vagyok vele, hogy ha akarna valamit akkor úgyis úgy intézné a dolgokat, hogy megismerjen, felfigyeljek rá. Viszont ha nem tesz így akkor kár is volna kezdeményezni mert úgysem lenne belőle semmi.

2019. ápr. 18. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

szóval , mert NEKED nincs bætorságod ismerkedni, MAJD a csaj intézzen mindent , és kaparjon utánad, mert egy lúzer vagy.Persze.

Jóreggelt.

2019. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Én bárkit leszólítok, mindenfelé hátsó szándék nélkül. XD Úgyhogy nem fogsz feltétlenül annak tetszeni, aki végre hajlandó beszélni veled.
2019. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy a csaj intézzen MINDENT, csak a legelejét egy picit.
2019. ápr. 18. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb lány ugyanerre gondol, tehát azt hiszi, hogy neked egyáltalán nem tetszik. Így nem is erőlködik, hogy kezdeményezzen.
2019. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez olyan, hogy bele kell nyugodni.
2019. ápr. 18. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Szóval azt akarod, hogy a lány hódítson meg...? "Úgy intérné a dolgokat, hogy felfigyeljek rá". Hát, akkor várhatsz, mert így tényleg nem lesz a dologból semmi. :)

Szedd össze magad!! Leírtad: nincs bátorságod. Ez itt az egyetlen probléma, nem az, hogy nem vagy olyan jó pasi, stbstb, minden csak kifogás.

Nálam nagyon sokszor volt olyan, hogy bár külsőleg szimpatikus volt egy fiú, de belsőleg semmi nem mozgatott meg benne. Lehetett akármennyire jóképű, sármos, "jó pasi", hidegen hagyott. Aztán volt olyan, hogy fel sem figyeltem először valakire, de a személyisége miatt oda meg vissza lettem érte.

Még 1x: szedd össze magad.

N/26

2019. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy a bátorság csak döntés kérdése
2019. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Még ha a csaj küldi is a jeleket, akkor sem ismernéd fel :D
2019. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már legalább százszor megpróbáltam összeszedni magam, sosem sikerült annyira, hogy valamiféle konkrét, érdemleges lépést tegyek. Nem tudom, hogy ez a gyávaság egyébként minek tudható be. Félek, hogy utána körberöhögne, hogy ezt én, hogy gondoltam mégis...

Látom, hogy nem igazán keltem fel az érdeklődését a legtöbb lánynak.

2019. ápr. 18. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Életképtelen
2019. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!