Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valóság az elméletben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valóság az elméletben, amiben ringatom magam?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nincs bátorságom kezdeményezni senkinél, igazából nem is sok értelme volna, mivel nem is vagyok olyan jó pasi, de mindegy. Tehát ha meg is tetszik egy lány akkor úgy vagyok vele, hogy ha akarna valamit akkor úgyis úgy intézné a dolgokat, hogy megismerjen, felfigyeljek rá. Viszont ha nem tesz így akkor kár is volna kezdeményezni mert úgysem lenne belőle semmi.

2019. ápr. 18. 15:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ugyan már miért volnék az?!


Nem tudsz rólam semmit, ilyen jellegű problémái pedig a legtöbb embernek vannak.

2019. ápr. 19. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!