Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóság vagy csak szívatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóság vagy csak szívatás?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, vagy ki miben hisz és reménykedik. Az online társkeresésben, de még inkább a gyk-s privát levelezésben tapasztalta már valaki hogy férfi helyett no, nő helyett férfi szívatta?


Rád ír, előadja hogy mennyire együtt érez veled, majd egy kicsit gyanús lesz az, hogy amíg a való életben köröket kell futni bizonyos dolgokért, addig a hős lovag vagy a királylány tálcán kínálja magát.


Aztán többen is írták férfiak(?), hogy a társkeresőkön fenn vannak mint nők, és élvezik a rengeteg levelet amit a kamus reglapra kapnak. Vagy ott vannak a defektes nők, akik képtelenek párkapcsolatra, majd ezek után kiélik magukat másnak kiadva.


Egy konkrét eset verte ki nálam a biztosítékot, ami a napokban történt. Egy hozzászólásomra reagálva, magát nőnek kiadó személy csak "segíteni" akart volna nekem. Ő az elesett férfiak megmentője, ő nem szereti az igazi férfiakat, ő látatlanba is lefeküdne vele, és ő olyan szűk odalent. Mert ő úgy gondolta hogy én milyen elesett emberke vagyok. Aztán amikor privátba kicsit helyreraktam, akkor már egyből lelépett.


Kedves unatkozó lúzerel. Ettől biztosan nem lesz jobb az életetek, hogy egy felvett karakter mögé bújtok, majd 1-2 hétig beleélitek magatokat a fantázia világotokba. Bár, az is igaz, hogy rengeteg lúzer van, aki ugrik minden lehetőségre, még arra is ami már kilométerekről bűzlik.


Szóval kedves "D". Nem, nem vagyok rászorulva egy idegen p****-ra, sosem mennék bele egy légyottba, ráadásul nem egy vad idegennel, aki csak úgy felebaráti szeretetből odaadná magát. Azért annyira madárnak ne nézz már.

Még ha el is hiszem hogy nő vagy, akkor meg kb. a legalját képviseled a női nemnek, ha velem eljöttél volna, akkor bárkivel is megteszed ugyanezt. Köszi, de nem nyalogatok nyilvános WC piszoárt.


Aztán ott vannak a trükkök, a szegény ukrán bombanő beleszerelmesedik a 100. senkibe a neten, majd egy-két fotó után emberünk szerelmes lesz, majd jön a fordulat hogy küldjön 150EFt-ot, hogy a nő be tudjon utazni az országba. Vagy egy jó kis zsarolós sztori, kamerafelvétel készül az akcióról... vagy amíg eltereli a nő a figyelmet, kirabolják az embert.

Ez mind, mind megtörtént eset, nem is egyedi.


Szóval nekem ez a netes, megesett rajtam a szívem, látatlanba lefekszem veled, nem is érdekel hogy ki vagy típusú történet csak mese habbal.


Valakinek van hasonló sztorija?



2019. ápr. 17. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére ilyennel még nem találkoztam.

32/f

2019. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberre itt 4-5 regisztráció jut. Ezt tudom és tapasztaltam is.
2019. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőre konkrétan egy csomó pasi regisztrál (leszbi) nőként, hogy így csaljon ki képeket más leszbi nőktől. De kb. az ott lévők 90 % kamu, úgyhogy az szokott lenni, hogy két pasi fűzi egymást, beszélget nőként, hogy utána küldjenek egymásnak kamu netes képeket! :DD
2019. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, de miért jó ez? Ennyire morális és lelki válságban élnek? Miért jó az ha kamus képekkel, kamus személyiséggel megy a szívatás? Ennyi erővel miért nem saját magán dolgozik, miért nem képzi magát, miért nem tanul, sportol stb...


Na meg aztán a gyk-s kérdések fele is kamu vagy csak provokáció. Belép az összes regisztrációjával, és valójában önmagával beszélget, önmagával ért egyet, önmagát pontozza fel. Ááá, szörnyű. Én a technikai rovatokban mozgok inkább, átnéztem ide is, de egyenesen tragédia ami itt megy. Naponta 20X felteszik a sablon kérdéseket:


- Miért nincs csajom?

- Lehet nekem csajom?

- 20 éves elmúltam és még szűz vagyok, van még remény?

- Bomba nő vagyok, de nem szexel velem a barátom...

- A barátom megver, szerintetek vele maradjak?


.. és az ehhez hasonló magasröptű kérdések...


Ha kamusak akkor miért? Ha meg valóságos, akkor én kérek elnézést...

2019. ápr. 17. 15:14
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as! Ezen jót röhögtem! Szóval ott ül a monitor előtt egy pasi, aki összelopkodott női fotókkal dolgozik, a vonal másik végén meg egy kiéhezett ugyancsak másik férfi, és jól elvannak a fantázia világukba! :D :D :D


Az mekkora lehet, ha a női pasi előadja magát hogy ő bizony szexcentrikus (mi más is lenne), a másik pasi meg leírja neki a vágyálmait, majd erre megint a női pasi reagál. Jééééézusom! :D


Egyébként a kérdésem is erről szólt!


Érdekes, a neten a nők 95%-a egy szeximádó, vadmacska, akik szétszedik esténként a pasijukat/barátjukat/férjüket. Sőt, naponta akár 3-5X is simán szexelnek. Aztán ha meg a való életben beszélgetek a nőkkel, akkor ez az arány olyan 15% maximum, a férfiak meg már a társkeresés első lépcsőfokát sem tudják meglépni. Vagy csak panaszkodnak hogy kevés a szex, vagy nincs is.


Viszont a neten...Te... itt aztán mindenki csinálja! :D

Tudjuk hogy hogyan... :D

2019. ápr. 17. 15:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt eddig is tudtam, hogy sok elmebajos rohangál, na de ilyet :D Ilyesmi velem sosem történik, és nem is hallottam ilyen történetekről :D
2019. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legdurvább az volt, mikor 18 éves, nagyon beteg /rákos/ lánynak adta ki magát egy 45 éves nő.
2019. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Tölts el 5-5 percet a fb-n meg az instán, aztán meglátod, hogy mindenki Tony Stark vagy Lara Croft. Ismétlem mindenki, de meggyőződésük, hogy egyediek. :D

32/f

2019. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor van egy képzelt világ és egy valódi. A valódi az sz*r, ott sikertelenek, ott energiát, áldozatot kell hozni. Ehelyett inkább egy elképzelt szerepet vesznek fel, egy virtuális világ hazug posványába dagonyoznak...szerencsétlenek.
2019. ápr. 17. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó sajnos..nem hinném h bármit is lehetne ehhez hozzáfűzni..

De én azt sem értem h a férfiak miért esnek szerelembe 2 mondat után..mert bombanő aki napi többször kívánja?ez a szerelem alapja manapság? Nekem is volt hasonló aki rámírt majd elmondta egy tömör üziben h ő érzelmes meg hűséges és komoly kapcsolatot akar meg szerelmet, meg akar állapodni és gyereket szeretne minél hamarabb..ezt kb arra hogy szia..az első üzenet..azt hitte h ezzel megvehet..

2019. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!