Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Legjobb barátom szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom szerintem hülyeséget csinál . Szerintetek?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő lenne : Van nekem egy gyerekkori barátom aki egy majdnem 8éves kapcsolat után próbálkozott újra egy normális kapcsolattal . Talált magának egy aranyos lányt de jó nagy balfék lévén megijedt a lehetőségtől és visszatáncolt a lehetőség elől . Hozzá kell tenni a lány sem túl nagy önbizalommal rendelkező egyén .

Kb 2-3 hónap múlva hogy kicsit rendbe raktuk a fejét újra felkereste a lányt aki nem küldte el viszont pár nap múlva a csajszi írt neki egy üzenetet hogy majd ír este leírja mi ujság és akkor döntse el megéri e tartani a kapcsolatot . Nos a lány már 3 hete benne volt egy ismerkedésbe . Barátom leírta a dolgokat , hogy mit miért tett és meglepő módon a lány sem volt elutasító , sőt elkezdte kikérdezgetni , hogy miben változott kb olyan volt ez mint egy interjúztatás . Eltelt 1 hét de a szitu fura nagyon ugyanis ha azzal a gyerekkel van a csajszi értelemszerűen nem ír , viszont amikor van szabad 2 perce még akkor is irkál amikor a sráccal van ami nekem elég érdekes . Mivel gyerekkori barátom és amúgy jó ember mondtam neki , hogy kérje meg a csajt adjon neki találkát és magyarázza el neki hogy ez így nem korrekt egyáltalán és olyan mint ha őt amolyan talonpasiként kezelné . Legalábbis én azt látom két vasat tart a tűzben , még magában sem biztos ezért sem koptatja le barátomat .

Ti hogy látjátok ?


Troll válaszok nem kellenek illetve tudom mekkora lúzerség hogy nem tudja megoldani bla bla bla de ezekből nem kérek . Női/férfi válaszok is érdekelnek ugyanis jó lenne a szitut látni más szemszögből is .



2017. aug. 12. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy talonban tartja. Szerintem még egy pici időt adhat neki, hogy eldöntse, mit akar, de utána választás elé állítanám: vagy az egyik fiúval találkozgat, vagy a másikkal. Ha ezután nem tudna dönteni, hagynám a fenébe.
2017. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátod egyszer már visszatáncolt. Most egyáltalán hívta randizni a lányt, vagy csak írogat neki?
2017. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!