Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak és önértékelés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és önértékelés?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy sok férfi totálisan nincs képben a valóságot illetően?


Van ugye az a réteg, aki amúgy jó pasi, de ráparázik olyan hülyeségekre, hogy szerinte túl alacsony, vagy nem elég izmos. Pedig jóképű, jól keres, normális, de inkább feladja.


És van a másik réteg, aki meg nem veszi észre, hogy pokolian kevés a kiszemelt csajokhoz. És nem érti meg, hogy soha nem lesz dögös, modell vagy MILF ügyvéd csaja. Próbálkozik, és közben mindenki rajta röhög, és a végén elkezdi szidni a nőket.


Meg persze a ritka realista és a depis/vagdosós, de őket most hagyjuk!



2018. dec. 25. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék melyikbe tartozom mert én sem tudom magamról:D
2018. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ideje lenne szembenézned a ténnyel, hogy alapvetően a férfiak is ugyanúgy működnek, és ugyanolyan problémákkal küszködnek, mint a nők.
2018. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanazért, amiért a legtöbb nő sincsen képben. A nők között van, aki azt képzeli ronda, mert van 2 kiló feleslege. Van, aki meg azt képzeli, ő szép, csak mert vékony, pedig a pipaszár pálcika combok a beesett arc és fakó ritka haj nem épp vonzóak. Van aki azt hiszi, a férfinak csak a magas végzettségű nő kell. Van aki meg tök beképzelt lesz, csak mert második diplomáját csinálja.


Másrészt: Férfiként 178 centihez vagyok 82 kiló, hobbi szinten sportolgatok, piacképesnek mondható mérnöki végzettségem, elfogadható állásom, baráti társaságom stb van, mégsem volt 31 évesen egy igazi randim sem soha, mert nem tetszem a nőknek. Nem vagyok jóképű, de ez van. Talán a pozitív megerősítés hiánya néhány évtized alatt minden emberből kiöli az önbizalmat, így meg lehet érteni ha nincs a férfinak önbizalma. De ezt csak az értheti, aki megélte. (31/F)

2018. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

"Van ugye az a réteg, aki amúgy jó pasi, de ráparázik olyan hülyeségekre, hogy szerinte túl alacsony, vagy nem elég izmos. Pedig jóképű, jól keres, normális, de inkább feladja."


Alapjában véve nincs velem semmi gond. A környezetem szerint sem.



Magas vagyok, jó karban van a testem, a fejem kicsit baltával faragott, de ez sem volt komoly probléma úgy általában. Mellette nem csak szeretem a munkám, de nagyon jó egzisztenciát is biztosít, az életem pedig nem a focimeccs előtt döglésből áll.



Azt gondolom, hogy nem kell semmire ráparáznom.



Aztán hirtelen sok év után egyedül maradtam. És szembe jött a valóság. Már egy randit is csak hatalmas mázlival tudtam összehozni, de 100 esetből 99-ben az előtt kosarat kaptam, hogy kiderült volna bármi abból, hogy milyen a humorom, mennyire széles a látóköröm, mennyire vagyok megbízható, lehet e velem beszélgetni.


És mindezt a nekem bejövő "szomszéd lány" típusú nőktől, nem pedig valami köröl rajongott műanyag, insta-királylány típustól.


Nem, én még nem adtam fel, de tökéletesen meg tudom érteni azokat, akik megtették.

2018. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Én feladtam, bár már voltak barátnőim, de évek óta semmi. Elegem van a geczi nőkből.
2018. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Amugy nem csak gheci nok vannak a vilagban. Vannak nagyon kedves rendes lanyok is csak oket mi nem mindig vesszuk eszre. Sajnos en sem:((
2018. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
6: Ja, persze. Aztán mikor mégis, akkor róluk is előbb-utóbb kiderül, hogy ugyanolyanok. És az ilyen tud csak igazán fájni.
2018. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
6: Igen, általában ők a kollégák feleségei, haverok barátnői, vagy más hasonló okból elérhetetlen nők. Egy bizonyos kor után már sajnos mind foglalt.
2018. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van önértékelési problémája :D vagy túl vagy alul becsüli magát.

Aki túl annak vagy az egoja óriási, vagy magasztalták. Aki pedig alul az vagy nem kapott elég visszajelzést vagy alapból sok szituban zavarban érzi magát.

2018. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

SZERINTEM!


ISMERKEDÉS.: Ez olyan, mint a cipővásárlás. Megnézem, hogy mennyi pénzem van és milyen az öltözködésem. Majd ennek megfelelően elmegyek egy cipőboltba. Ha nincs pénzem nem megyek luxus cipészhez, és ha nem vagyok sportos, akkor nem megyek a NIKE márkaboltba. Amikor megvan a megfelelő bolt, ott elkezdek cipőket próbálgatni, de ha a 3. - 4. sem felel meg, akkor folytatom és felpróbálok még 10 - 20 cipőt. És ha nincs megfelelő, akkor keresek egy másik üzletet, de nem fogok mezítláb járni.


NŐK.: Olyanok, mint a kutyák. Gyönyörűek, jó velük, kedvesek. DE!!! Tisztába kell lenni, hogy nem élnek örökké és bármikor egyedül hagyhatnak. Elpusztulnak, megszöknek, ellopják őket, míg a bolt előtt hagyom kikötve. Arra is képesek, hogy odafialnak a szőnyegre, miközben nem is akartam kiskutyákat. És igen, benne van a pakliban, hogy rám támad, és nyomorékká harap vagy megöl!!!


SZERINTEM!

2018. dec. 25. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!