Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mi a valóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a valóság?

Figyelt kérdés

Röviden: feleség, gyerek, szexmentes házasélet. A feleségem undorodik tőlem, mert gyűlöli a szexet. Már évek óta. Ez a szituáció ledarálta a pszichémet, elvesztettem a realitásérzékemet, sokszor nem tudom mi a valóság és mi a képzelet. Megbeszélni nem tudom vele a dolgot, ő elzárkózik a szextől, lehetek bármennyire is jó, kedves, gondoskodó, bármi. Naponta többször beleszédülök, 20-30 másodperces szívritmus elégtelenségem van, és olyan, mintha kívülről érezném magam. Egyszerűen nem érzem a testem, mintha nem én lennék. Kiesnek pár percek, nem tudom hogy pl. hogy hogyan ebédeltem. Nem emlékeszem vissza rá. A minap pedig az történt, hogy felhívtam a feleségemet, hogy miért szaggatta le a polcokat a gyerekszobában, és ő azt sem tudta miről beszélek. Mintha egy tornádó járt volna ott, de én az ég világon semmire sem emlékszem. A tudatom extrém módon torzult, nem merek autóba ülni, és a vidám, barátságos, segítőkész jellemem is eltűnt. Agresszív lettem, nem foglalkozom a gyerekemmel, úgy érzem hogy gonosz lettem.


Ebből lehet baj? Esetleg veszélyes lehetek? A kérdésem komoly.



2019. szept. 1. 13:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Számodra egy új kapcsolat lesz a megoldás, és ne húzgáld a szád, alkalmas vagy rá!

A legnagyobb utolsó féreg patkány is érdemel esélyt az élettől, ha hajlandó tenni a dolgokért tiszta szívből!

Neked 100%, hogy jár. Nagyon jók a megérzéseim:)

2019. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Talán ismersz?
2019. szept. 1. 16:09
 13/28 anonim ***** válasza:

Mától fogva csak a fejlődésedre koncentrálhatsz! Kerüld a feleséged, de ne legyél vele szemét és kezd kiépíteni az önálló életedet.


Most mondanám, hogy hozzátok rendbe a házasságotokat, de olvastam, hogy azt már felesleges...

2019. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak a szexre tudok koncentrálni, mert már évek óta nem volt benne részem. Pont ez miatt akad már ki az agyam. Főleg ilyen állapotban szerinted mire tudok koncentrálni?
2019. szept. 1. 16:33
 15/28 anonim ***** válasza:
Látatlanban hazasodtatok?
2019. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Korod?
2019. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem, de sosem volt önbizalmam. Sosem hittem hogy én bármit is megérdemelnék. Így nőttem fel, sosem kaptam jó szót senkitől. Aztán örültem hogy van egy nő aki mellettem van, de ő sem adott sosem egy pozitív rezgést sem. Így folytatódott az életem a régi mederben. Eddig. Engem arra neveltek, hogy a másik embernek mindig igaza van, én mindent rosszul tudok vagy csinálok. Ha nekem kell valami, az másodlagos, a lényeg az hogy mással ne legyen konfliktusom. Ez meg oda vezetett, hogy ez a sok felgyülemlett feszültség, egy ketyegő bombává változtatott. A legkisebb ellentmondást is alig viselem el, de még az ABC-ben lévő idegen is brutálisan felidegesít, ha pl. othagyja előttem a bevásárló kosarát, és nem tudok elmenni tőle. Nekem ez is személye sértés, úgy érzem szándékosan ellenem teszi. Mindenki, mindent ellenem tesz. Félelmetes érzés, ha valaki leelőz az úton, volt amikor visszakapcsoltam, és padlón majdnem belementem hátulról, az utolsó pillanatban fékeztem el. Úgy éreztem be akart alázni. Mindenkit ellenségnek látok. Ráadásul a feleségem is csak az energiáimat viszi el, nem ad, hanem elvesz. Ezek a reakciók csak pár hónapja jöttek elő, régebben tökéletes és figyelmes úriember voltam, a semmiért. Olyan, aki kinyitotta a száját, és mutatta hogy ide hamuzzatok.
2019. szept. 1. 17:12
 18/28 anonim ***** válasza:

Én bírlak,hihetetlen vagy :D Nem hiszem, hogy nem találnál nőt.


Barátaid mit szólnak ehhez?

2019. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
nem vol tszex házasság előtt? Gyerek sincs?
2019. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Köszi hogy bírsz! :D Bár, sokra nem megyek vele... :(


Gyerek is van, ami jelen esetben csak nehezít mindent.

2019. szept. 1. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!