Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mi a valóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a valóság?

Figyelt kérdés

Röviden: feleség, gyerek, szexmentes házasélet. A feleségem undorodik tőlem, mert gyűlöli a szexet. Már évek óta. Ez a szituáció ledarálta a pszichémet, elvesztettem a realitásérzékemet, sokszor nem tudom mi a valóság és mi a képzelet. Megbeszélni nem tudom vele a dolgot, ő elzárkózik a szextől, lehetek bármennyire is jó, kedves, gondoskodó, bármi. Naponta többször beleszédülök, 20-30 másodperces szívritmus elégtelenségem van, és olyan, mintha kívülről érezném magam. Egyszerűen nem érzem a testem, mintha nem én lennék. Kiesnek pár percek, nem tudom hogy pl. hogy hogyan ebédeltem. Nem emlékeszem vissza rá. A minap pedig az történt, hogy felhívtam a feleségemet, hogy miért szaggatta le a polcokat a gyerekszobában, és ő azt sem tudta miről beszélek. Mintha egy tornádó járt volna ott, de én az ég világon semmire sem emlékszem. A tudatom extrém módon torzult, nem merek autóba ülni, és a vidám, barátságos, segítőkész jellemem is eltűnt. Agresszív lettem, nem foglalkozom a gyerekemmel, úgy érzem hogy gonosz lettem.


Ebből lehet baj? Esetleg veszélyes lehetek? A kérdésem komoly.



2019. szept. 1. 13:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy a szexhiány miatt lettél kezelésre szoruló őrült, de ha igen, akkor irány egy prosti
2019. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Doki kell, minél előbb
2019. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A torzult realitaserzekedet jol mutatja, hogy a psziches problemaid okanak a szexhianyt gondolod.


Pszichiatert keress fel minel elobb.

2019. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Már két éve letiltott a feleségem a szexről, pedig nekem rendszeres szex lenne a normális. Ő erre azt mondta, hogy ő frigid, és neki pedig semmi szüksége erre a szenvedésre, így nincs szex. A személyem már nem tudja feldolgozni ezt a börtönt, és valószínűleg így reagál. Pont azért kérdeztem azt amit, mert azt érzem, hogy nagyon ingatag lettem, és bármikor képes vagyok bármit megtenni. Ez nem szimpla düh, vagy csalódottság, hanem a valóság és a képzelet közötti sáv. A tulajdonságaim nem engedik meg a prostizást, nem mehetek félre, köt a házassági fogadalmam.

Ezzel a nővel kell élnem, de teljesen átírta ez a megvonás, mondhatni lelki terror a pszichémet. Erre kérdeztem, hogy ebből lehet-e baj. Azaz, bekattanhatok-e? Lehetek-e agresszív? úgy kell elképzelni, hogy ilyenkor valami olyan eszi be magát nálam, hogy még 30-40 évet kell úgy leélnem, hogy a természetes ösztöneimet el kell nyomnom. Ez zárlatot okoz, viszont bármikor előjöhet ez az érzés.

2019. szept. 1. 13:54
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy máris be vagy kattanva, de nem feltétlen a szexhiány miatt. Lehet az asszony is azért tiltott le, mert látta a kattanás jeleit. Doki.
2019. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a feleségednek, hogy Te ezt így nem bírod és ha vele nem, majd mással lefekszel.
2019. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te nem vagy 100-as és nem a szex hiány miatt. De a feleséged sem az, hogy a szex kb kényszer neki
2019. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Én már mondtam neki, de nem érdekli. Ő semmiféleképpen sem fog szexelni, mert borzasztó a számára, egyszerűen nem tudja feldolgozni, hogy közel kell kerülnie egy másik emberhez. Szóval undorodik tőle, neki bármit megér, csak ne legyen semmi.


Nem azért nem akarja mert észrevette a bekattanás jeleit, mert már évekkel ezelőtt is így állt a szexualitáshoz. Mivel én ezt látom, azaz ebben kell élnem, én meg ezt nem tudom feldolgozni. Szóval ez egy antagonisztikus ellentét, így ennek nincs megoldása.

2019. szept. 1. 15:02
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad a kezed?
2019. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mivel más nincs. Sokakkal ellentétben, nekem a szex nem csak a fizikai síkon történő kielégülést jelenti, hanem egyfajta lelki feltöltődést is adna. Mivel már extra hiány van ebből, már felülírja a pszichémet. Főleg, hogy nincs belőle kiút.
2019. szept. 1. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!