Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A valóság gyakran kiábrándítób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóság gyakran kiábrándítóbb az elképzeltnél?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy valaki nagyon tetszett, nagyon sokáig epekedtetek utána, ő volt az ideál, stb. aztán mikor összejött, nem azt kaptátok, amit vártatok vagy elképzeltetek, és nagy csalódás lett?
2019. máj. 1. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ismerted eléggé. Amikor non-stop együtt vagy vele pl. összeköltözéskor derül teljesen, hogy milyen.
2019. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Nekem pozitív csalódás volt. 6 éve ismertem nagyobb társaságban, olyan szürkének, humortalannak, semmilyennek tűnt... aztán elkezdtünk ketten is beszélgetni és vertem a fejem a falba, hogy eddig miért nem. 😄 10 éve a férjem, a mai napig imádom.
2019. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ilyen történet mindenki életében volt/van. Pl. a netes ismerkedésnél, társkeresőnél egyértelmű,hogy mindenki a legjobb fotót teszi ki és igyekszik a legjobb képet adni magáról írásban, szóban is.A valóság aztán áms lehet.


De hosszabb idő kell ahhoz,hogy megismerjük a másikat, ahogy írják is előttem. Nem biztos,hogy amennyiben első látásra mégsem jön be, jobban megismerve mégis szimpatikussá válik.


Egyébként meg mindenkinek van rossz napja, vagy rossz időszaka. Pl. évekkel öregebbnek érzem magam egy rossz periódusban, agyonhajszoltan a munkától, mint akkor, amikor van időm kipihenni magam és rendben van minden körülöttem. Ez nagyon kiülhet a külsőnkre, és természetesen arra is,hogy mennyire és milyen módon vagyunk kommunikatívak.

2019. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor van, amikor a fejedben felépítesz róla egy képet. De olyankor nem csoda...
2019. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!