Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is nehéz elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehéz elfogadni, hogy a valóság nem olyan, mint a filmek?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy nincsenek olyan szerelmek, hogy első látásra, meg megszereted, és ő is viszont szeret...meg hasonlók.

Ha ilyesmit látok a filmeken, mindig szomorú leszek, mert a valóságban az átlagembernek ilyesmire nincs esélye.


L


2015. nov. 24. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A filmek a valóságból merítenek, csak kisarkítják, különben nem férne bele a vetítési időbe. :-)
2015. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért ha nem is első látásra, de a szerelemre a legtöbb embernek van esélye. Bár nagyon nehéz megtalálni azt a személyt akivel majd minden jobb lesz.
2015. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerelmi kérdésekben néha úgy érzem, nekem jobb sorom van, mint a filmekben prezentáltakban, szóval azokat nem hiányolom. Az átlag embernek is csak attól függ, mennyire lesz szerelem első látásra meg hasonló lobogása, hogy a személyisége, a jelleme erre mennyire nyitott (és persze, hogy találkozik-e egy olyan valakivel, aki ezt kiválthatja). A filmekben is próbálják éreztetni, hogy ez ritka dolog. Azt mondjuk nem biztos, hogy gyakran látod, amint egymásnak gyönyörű, tiszta hangon énekelnek az utcán sétálva, csak úgy mellesleg, és közben, bár improvizálták az egészet, mégis összhangban táncolnak rá, esetenként egy duettet is lenyomnak (imádom a musicaleket, de valljuk be, az sosem egy reális scenárió). De az, hogy viszont szeressen valaki, akit te is szeretsz, és esetleg ez a vonzalom már a találkozásotokkor is megvolt, nem is annyira lehetetlen dolog.


Sokkal inkább egyes filmek világát, lehetőségeit szeretném magam is átélni, és gyakran tényleg nehéz elfogadni, hogy erre viszont már végképp nincs remény.

2015. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha eddig a Twilight-ot meg egyéb nyálas filmeket vettél alapul, akkor a valóság az olyan lesz neked kb. mint amikor egy durva szétcsapós buli után Zacher Gábor felébreszt a toxikológián, totál másnapos vagy, és közli veled, hogy nem ez már nem álom, ez a valóság :D
2015. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

A nagy francokat nem olyan a valóság, mint a filmek. :"D


Exemmel megláttuk egymást és megtetszetünk egymásnak, össze is jöttünk 1 hónap ismerkedés után.


Jelenleg meg inkább vagyok egy rossz szerelmi drámában, mint a "valóságban". :D

2015. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem ezekkel van a baj. Lehet "szerelem első látásra", csak aztán vagy bejön, vagy nem.

Tudod, ez csak játék, cuki romantika, ez megvalósulhat az ember életében.

Ami tényleg nehéz, az nem itt kezdődik.

2015. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem azt nehéz elfogadni, hogy mindenki azt várja, hogy minden olyan legyen mint a filmekben.
2015. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább örülök, mivel horror rajongó vagyok...

Nyálas romantikus filmekre meg nem irigykedem.

2015. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért még reménykedem, hogy egyszer egy bagoly meghozza a levelet, hogy a TARDIS fedélzetén elmehetek a 13-as raktárba kiszabadítani Janeway kapitányt, és a 99-es körzetet. Az Erő velem lesz, amikor hű társammal, Beckettel átkelek a Csillagkapun.
2015. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Van elso latasra szerelem :D 1 hete megismerkedtem egy lannyal, es mar nagyon romantikus pillanatokon estunk keresztul. Egymas szemebe nezve, a csodalatos esti fenyekben, lassan egymas ajkait elkezdjuk izlelgetni.. ahw.. tenyleg letezik!! csak ritka nagyon. Es en iment onzetlen szeretetrol beszeltem
2015. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!