Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig olvasom, h nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig olvasom, h nyáron könnyebben esel szerelembe! De én eddig nem igy vettem észre! -mennyi a valóság alapja?! 20/l

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 0. Nyáron mondjuk biztosan nyitottabbak az emberek, jobban ráérnek és emiatt könnyebb ismerkedni, de nem hiszem, hogy lenne köze az évszaknak hozzá. Én pl. télen estem szerelembe.
2015. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
Probáljuk ki!
2015. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmi valóságalapja nincsen, esetleg annyi hogy a strandokon ruhátlanabbul látod az illetőt és jobban megtetszik, de amíg nem mész oda senkihez addig nem lesz senki!
2015. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyárra sokan akarnak párt akivel el tudnak menni nyaralni, ide-oda, de az, hogy sokan nyáron jönnek össze az nem igaz.


Én pl. a barátommal októberben jöttem össze, barátnőm barátjával meg a kövi év januárjában. Pár osztálytársam se nyáron csajoztak pasiztak be, viszont egyik ismerősömnek most lett barátnője nyáron, úgyhogy ez megoszlik.

2015. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyáron vmiért jobban be van indulva mindenki, de lehet, h csak én vagyok így ezzel. :)
2015. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvasod "mindig", de nem a nyár a szerelem csúcsideje, hanem a tavasz.
2015. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kell! Így! Írnod!
2015. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!