Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne ezt elfogadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan egy éve kimondva is együtt vagyunk. Előtte sokáig haverok voltunk sok mindent megbeszéltünk, így utólag túl sokat is. Fél évig csak szex volt. Sajnos nem egy emberkét tudok akivel volt együtt, több régi haverom is... Semmi közöm hozzá, de sajnos néha előjön bennem, neki kevésbé beszélek róla, de ilyenkor nagyon rossz. Sokat buliztunk együtt míg csop. társak voltunk aztán kevesebbet mert féltékeny lett rám miután együtt voltunk.. Nem tervezte egyikőnk se komolyra, elsőre fura is volt, de éreztem h beindul a dolog. Főleg neki egyszerűen bármit megtett h lásson. Akár éjszaka kocsiba ült és eljött hozzám. Ez a mai napig így van, de egyszerűen nem tudom teljesen elfogadni a múltját, túl sokat tudok. Ő azzal magyarázza h nehéz volt egyedül és voltak igényei. Megszerettem én is hamar, de nem tudom teljesen oda adni a kapcsolatunkért.
2015. aug. 10. 08:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelne jobban, hogy van e hasonló cipőben járt vagy járó? Van e ennek így jövője?
2015. aug. 10. 08:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor elfogadod, csak az a kérdés, hogy most tud-e hozzád hűséges maradni. Engem is zavarna a múltja, nagyon is, de idővel elhomályosul a múlt.
2015. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát most teljesen biztos vagyok, h nem tudna megcsalni, igaz gondoltuk ezt már néhányan így... de egyszerűen érzem h bármit megtenne értem. Sose leszek naiv volt már egy két lánnyal azért dolgom.
2015. aug. 10. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,

Én (N) is eléggé csélcsap voltam. Könnyelműen ugrottam bele időnként egy-egy kapcsolatba, vagy éppen alkalmi légyottba. Úgy gondoltam, hogy megtehetem, akkor úgy éreztem, hogy kell nekem, és semmi hátrányom nem lesz belőle később.

Aztán eljött az idő, hogy erre már nem volt szükségem. Teltek a hónapok, az évek, egyre komolyabb lettem. Kialakult egy nagyon komoly párkapcsolatom, összeházasodtunk, nem tekintgetek ki belőle. A párom tudja, hogy nem tudom két kezemen megszámolni a légyottokat, viszont azt is, hogy soha senkihez nem kötődtem olyan mély érzelmekkel, mint hozzá.

Igaz, ő nem része a múltamnak, nem ismert engem anno és nem bújtam össze régebben sem egyik haverjával sem.


Én úgy érzem, hogy egy kicsit elítéled ezt a lányt a múltjáért. Lehet, hogy igazad is van. Ne várj arra, hogy ez az érzés változni fog. Nem fog.


Egy ellenpélda,

Volt egy alkalmi kapcsolatom egy sráccal, aki még a legyet is röptében... Ez a srác pár évvel később megnősült, gyereke lett, stb. Úgy néz ki, rendes családapa lett belőle. Ha én meglátom a feleségét, mindig az jut eszembe, hogy a férje biztos még most is a falu bikája, hogy is tudna egy férfi megkomolyodni.

Pedig én, nőben meg tudtam... a másikban mégsem hiszek.


Szóval, ha te most, egy év után nem hiszel, nem tudod maradéktalanul elfogadni, akkor nem is fogod később sem.


Ez biztos.

2015. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van múltja, vagy ilyen vagy olyan. Nem tudsz semmit tenni, el kell fogadnod. Ha nem megy, ne vesztegesd az idejét, hosszú távon ez csak megmérgezné a kapcsolatot.
2015. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!