Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem tudja elviseln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem tudja elviselni, hogy én nem akarok karriert csinálni, csak nyugodtan élni. Hogy lehetne arról meggyőzni, hogy nem a karrier a legfontosabb az életben?

Figyelt kérdés
Már annyiszor mondtam neki, hogy az érzelmek tisztasága és a lelki kiegyensúlyozottság sokkal fontosabb, mint a karrier. Folyton arra ösztökél, hogy pályázzak meg vezetői állásokat, kapaszkodjak felfelé a ranglétrán. De engem a ranglétra nem érdekel. Nekem az a fontos, hogy legyen elég szabadidőm, nyelveket tanulhassak, könyveket olvashassak. Huszonnyolc levelezőtársam van a nagyvilágból, akikkel eszperantó nyelven levelezek. Nekem az ilyen (minden világi haszon nélküli) kapcsolattartás fontosabb, mint a külső címek, rangok.

2019. aug. 13. 08:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Kikérem Futrinka nevében ezt a mocskos, aljas, hazug vádat. Futrinkám a leghűségesebb nő, akit valaha is láttam. Ő elfogadja a kényelmetlen szót is, csak igaz legyen. Ez alól azonban a külsejére tett megállapítások kivételek. Ott lehet szépíteni is az igazságon. Futrinka nagy súlyt helyez arra, hogy őt tartsák a legszebbnek a baráti kör asszonyai között. Senki meg nem mondaná, hogy 38 éves, 13 évet simán letagadhatna. Nem látszik meg rajta, hogy reggeltől estig lohol, lót-fut, szervez, telefonálgat (két telefonja is van), intézi mások életét és esküvőjét (újabban már eljegyzési bulikat is).
2019. aug. 13. 12:49
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem, miért maradtál egy ilyen nővel ennyi éven át? Érthetetlen... Csak hogy legyen valakid? Már 40 előtt szólnia kellett volna a vészcsengődnek, hogy válni kellene. Már nem lesz időd felépíteni egy újabb kapcsolatot, amibe gyerek születhet. Jó lenne megérni az érettségit is, nem? Az a nő ilyen életstílussal bárkivel össze tud állni, de a családalapítás nem ilyen egyszerű történet... Lehetett volna eszed.
2019. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 Andi80018 ***** válasza:
83%
Ez aztán a kapcsolat!🤣🤣 A párod pont leszarja vágyaidat, ráadásul kattos is és inkorrekt. Te meg egy gyenge ember vagy, papucs. Szerinted 38 évesen egy ilyen karrierista nő valaha is szülni neked, amikor már ki is fut az időből, és nem is tekint egyenrangú partnerének? Ne röhögtess már. 🤣
2019. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Andi80018 ***** válasza:
77%
Ez aztán a kapcsolat!🤣🤣 A párod pont leszarja vágyaidat, ráadásul kattos is és inkorrekt. Te meg egy gyenge ember vagy, papucs. Szerinted 38 évesen egy ilyen karrierista nő valaha is szülni neked, amikor már ki is fut az időből, és nem is tekint egyenrangú partnerének? Ne röhögtess már. 🤣 úgy néz hülyének, ahogy nem szégyell.
2019. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
87%
Itt tényleg nem esik le senkinek, hogy egy ordas kamu az egész kérdés? :D Ilyen modorosan senki se fogalmaz a való életben, ébresztő :D
2019. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Ordas vagy te! Szégyelld el magad! Nem szégyelled magad? ki kért meg, hogy minősítsd bárki kérdését?
2019. aug. 13. 14:39
 47/52 anonim ***** válasza:
88%
Stílusgyakorlatnak jó volt, de a végére túl lett tolva.
2019. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Ha segíteni nem tudsz vagy nem akarsz, inkább ne írj ide semmit. A véleményedre nem vagyok kíváncsi, csak a segítő szándékú megnyilvánulásaidra.
2019. aug. 13. 15:38
 49/52 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, az a gond, hogy mai nők 80%-ának csak a karrier számít, ha nincs gyerek és családi élet, az sem baj, majd úgyis talál jobb férfit, aki mellett dőzsölhet is, meg lesz családi élet is. Sajnos ezért nem szabad megházasodni soha.
2019. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert ez így működik, 41 évesen majd simán teherbeesik.


Aha, 10 ből max 2, abból 1 nek beteg gyereke lesz. Jó arány nem igaz? Ez hivatalos statisztika.

2019. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!