Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem tudja elviseln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem tudja elviselni, hogy én nem akarok karriert csinálni, csak nyugodtan élni. Hogy lehetne arról meggyőzni, hogy nem a karrier a legfontosabb az életben?

Figyelt kérdés
Már annyiszor mondtam neki, hogy az érzelmek tisztasága és a lelki kiegyensúlyozottság sokkal fontosabb, mint a karrier. Folyton arra ösztökél, hogy pályázzak meg vezetői állásokat, kapaszkodjak felfelé a ranglétrán. De engem a ranglétra nem érdekel. Nekem az a fontos, hogy legyen elég szabadidőm, nyelveket tanulhassak, könyveket olvashassak. Huszonnyolc levelezőtársam van a nagyvilágból, akikkel eszperantó nyelven levelezek. Nekem az ilyen (minden világi haszon nélküli) kapcsolattartás fontosabb, mint a külső címek, rangok.

2019. aug. 13. 08:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Kamu vagy te magad. Banya.
2019. aug. 13. 10:55
 32/52 A kérdező kommentje:
Kár is volt ide írnom. Nem tudja ezt senki megoldani, csak én. Olyan nehéz a nőkkel. 16 év házasság után sem tudom kitalálni a gondolatát. A napokban pl. nem tudom, mi jött rá, évek óta nem csinált ilyet, biztos a hőség hozta ki belőle, de elkezdett az erkélyen simogatni, puszilgatni, utána meg az ágyban követelte, hogy tegyem le a könyvet. Dehogy teszem, pont most vagyok a legizgalmasabb résznél. Miért nem hagysz nyugodtan olvasni? Erre dühösen befordult a fal felé. Ki tud eligazodni a nőkön?
2019. aug. 13. 11:10
 33/52 anonim ***** válasza:
90%
Te se nagyon szeretheted őt, ha egy könyv fontosabb...
2019. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
27%

Elképesztőek vagytok 24-es is.


Ez a baj magyar ,,férfiak" ,szándèkos az idèzőjel,ti nem férfiak hanem farokkal rendelkező ksifiúk vagytok.


Se karrier,se cél, el vagytok a fosba.


Te meg full hülye vagy kérdező,dugás helyett olvasol,gratulálok.

Remèlem majd egy igazi férfi megadja neki amire te képtelen vagy.


Csodàlkozom nem ő dug téged komolyan mondom.

Én règen elhagytalak volna,nőjj fel,ideje lenne ember.

2019. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk mi nászutasok, hogy non-stop szerelmeteskedjünk. Van, amikor neki nincs hozzá hangulata, van, amikor nekem nincs hozzá hangulatom. Középkorú pár vagyunk már mi, nem kis huszonévesek. Ezért is kellene már a gyerek, s akkor tudnánk miről beszélgetni... hiszen ruha, cipő kell a gyereknek, fejlesztő játékok, óvodai nyelvóra...
2019. aug. 13. 11:26
 36/52 anonim ***** válasza:
19%

Ez csúcs ember,a nejed előtt le a kalappal.

Az én párom már ùgy kivágott volna mint macskát sz_rni,első hét után is.


Kapd magad össze,mert marad a kezed,ezt max egy beteg nő fogja hosszútávon tolerálni.


Igen,ezekhez meg van-e a fedezet is?


Akkor tessék szèpen karrierben lépni majd akkor lesz gyerek ember.

Pályázz.

Mennyi tartalék van a gyerekre?

2019. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Futrinkát évek óta kezelgeti egy másik pasi.
2019. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
85%

"Elképesztőek vagytok 24-es is." - miért is, azért mert rühellem a kapitalizmust ("Most kapitalizmus van ember, önmegvalósìtás,èlni akar a nejed." - írtad a #13-ban a Kérdezőnek) és úgy általában a winner-mentalitást? Nincs ebben semmi elképesztő, sokan vagyunk hasonlóan ezzel.

De szerencsére nincs is semmiféle kényszerítő erő arra, hogy be kelljen érnem egy winner-mentalitású társsal...

2019. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
27%

De akkor miért nem keresel egy olyan nőt, aki akar szülni? Szerintem ma még mindig többségben vannak azok a nők, akiknek jó egy akármilyen back office munka és alig várják, hogy szülhessenek párat és otthagyják a melót.


Túl kevés vagy te ehhez a nőhöz, nem néz fel rád. Nincs azzal semmi baj, hogy te erre vágysz, de mást nem kellene belezsarolni egy ilyen helyzetbe.

2019. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is vezető és nyugodtan állíthatom, a legtöbb helyen kevés ideje van egy vezetőnek... Egy alsóbb vezetőnek esetleg könnyebb, de középtől felfelé nagy a felelősség, az nem 8 órás elfoglaltság, inkább 24 órás. Még ha itthon is van a férjem, mindig készenlétben kell lenni és sokszor keresik, pedig "csak" középvezető. Idegölő amúgy. Nem való ez mindenkinek. Aki inkább nyugisabb fajta, aki szabadidejében nyelveket tanul (én is egyébként), azt kinyírná ez az élet. Váltson a feleséged, ha neki erre van igénye. Te meg ne teds tönkre magadat, mert erre születni és vágyni kell.
2019. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!