Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem tudja elviseln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem tudja elviselni, hogy én nem akarok karriert csinálni, csak nyugodtan élni. Hogy lehetne arról meggyőzni, hogy nem a karrier a legfontosabb az életben?

Figyelt kérdés
Már annyiszor mondtam neki, hogy az érzelmek tisztasága és a lelki kiegyensúlyozottság sokkal fontosabb, mint a karrier. Folyton arra ösztökél, hogy pályázzak meg vezetői állásokat, kapaszkodjak felfelé a ranglétrán. De engem a ranglétra nem érdekel. Nekem az a fontos, hogy legyen elég szabadidőm, nyelveket tanulhassak, könyveket olvashassak. Huszonnyolc levelezőtársam van a nagyvilágból, akikkel eszperantó nyelven levelezek. Nekem az ilyen (minden világi haszon nélküli) kapcsolattartás fontosabb, mint a külső címek, rangok.

2019. aug. 13. 08:17
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
60%

Igaza van elsőnek.

Ez a VAGY-VAGY elv.


Miért ne lehetne kettőt együtt?

Kimondta,hogy a vezetők nem èlnek?

Nem tanulhatsz nyelveket ùgyanùgy,nem lenne szabadidő?

A nyelveket mèg jobban hasznàlnàd ha vezető lennél amúgy.

Meg több minőségi időd lenne.

Ez a baj a mai magyar férfiakkal nem akarnak fejlődni,el vannak a pocsolyába maguknak.

Amúgy gyerek rengeteg lemondással jár,meg van a fedezeted rá?

Pláne kellene vezetői pozi mivel gondolom a nejed hatalmas pènzt keres akkor ezt neked illene pótolni ha már itt tartunk,nem hiszem el egy 45 èves ,,fèrfi"-nek magyarázzam a 32 èvemmel.

Ideje lenne felnőnöd.

2019. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Minket a szüleink sokkal kevesebb jövedelemből neveltek fel. Egy gyereket simán be tudnánk vállalni, ha "Futrinka kisasszony" (így nevezem) végre abbahagyná a futrinkázást, és hajlandó lenne végre anyává válni. Tegnap azt mondta, hogy a huszadik házassági évfordulónkra majd megajándékoz egy fiúgyerekkel. De már nem merek hinni neki. Csak be akarta fogni a számat, hogy ne követelőzzek. Mert amikor a gyerekről beszélek, az szerinte követelőzés.
2019. aug. 13. 09:15
 13/52 anonim ***** válasza:
57%

Az akkor volt.

Kutyát cicát nem érdekli mi volt akkor.

Most kapitalizmus van ember,önmegvalósìtás,èlni akar a nejed.

Mondom a ,,futrinka" nejed jövedelmèt akkor tessék termeld ki,te meg ajàndèkozd meg egy vezetői pozìcióval,magas fizuval.

Ennyi,hihetetlen ez a mai magyar palik igènytelensège,nem csodàlom ennyi válás van.

El vagytok a langyos fosba sajnos,45 èvesen itt tartani komolyan mondom.

Én a nejed helyèbe kivàgtalak volna már,kerestem volna egy igazi fèrfit aki haladni akar.

2019. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
97%
Ugy nagyjabol 14-15 eve kellett volna elvalnotok, es szamotokra megfelelo tarsat keresnetek.
2019. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy fiú gyerekkel? Remélem lányatok lesz.
2019. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, neki én nagyon is jó vagyok. Melyik férfi várná főtt vacsorával, amikor hazafutrinkázik este? Melyik férfi vasalná ki a ruháit? Melyik férfi végezné az egész ház takarítását, amit én évek óta szó nélkül csinálok? Én főzök, mosok, vasalok, takarítok. Ő semmi házimunkát nem végez. Főzni nem is tud, bár az első öt évben még kísérletezgetett ezzel-azzal. Évek óta csak vendég a saját lakásában, a konyhában pedig már szabályszerűen el szokott tévedni, olyan ritkán jár oda.
2019. aug. 13. 09:22
 17/52 anonim ***** válasza:
30%
Egyértelmű kamu kérdés.
2019. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Én nagyon-nagyon örülnék egy lánynak is, a fiút ő találta ki, ő szeretne (állítólag, de ebben már én is kételkedem) fiúgyermeket, mert azt mondja, hogy a fiúk az anyjukat imádják, a lányok meg az apjukat. Ő azt szeretné, hogy ha majd (majd...majd...majd, a távoli jövőben) lesz gyermekünk, az őt imádja!
2019. aug. 13. 09:28
 19/52 anonim ***** válasza:
71%

Megajándékoz egy fiú gyerekkel...Vesz egyet?


Persze, mert ez így működik, 41 évesen majd simán teherbeesik.

2019. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
82%

ha ilyen fordított felallas van, nem ertem a not.


ha vezeto lennel akkor legalabb felesben kene csinalni a hazimunkat. ez nem biztos, hogy tetszene neki...


viszont a feleseged nem nez rad ferfikent, ez egyertelmu. valszeg kenyelmes neki igy, de belulrol bhaszogatja azert a noi program, hogy dominans ferfi kene, az tudna jol elkapni es negdugni. de nem akarja feladni a papucs eleted elonyeit:D


miert nem vele beszeled ezt meg?

2019. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!