Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Eléggé bajban vagyok, ezért kérnék valami használható tanácsot. Teljesen be vagyok gőzölve a feleségem miatt, nem engedi magát szeretni, ő sem teszi ezt velem. Teljesen sablonos és unalmas életet élünk, amiből természetesen már évek óta el is tűnt a szex. Én állandóan változtatni akarok rajta, én hozom az ötleteket, ő meg passzív. Nem csaltam meg sosem, nálam fontos a becsület. Amikor megkérdezem tőle hogy mi a baj, azt mondja hogy semmi. Megkérdeztem tőle hogy van-e valakije, az mondta nincs. Ennek ellenére zavarja a közeledésem, amikor átkaroltam legutóbb, azt mondta hogy kényelmetlen, és ledobta a kezem magáról. Nekem nem csak a szex hiányzik, hanem az ezzel együtt járó lelki feltöltődés és öröm is. Meg az is, hogy én is tudjak boldogságot adni.


Mivel ez már évek óta tart, így átestem egy ponton, és valami iszonyat dühöt, haragot és gyűlöletet érzek. Magam felé is! Már egy hete teljesen anti szociális vagyok, egy pszichopata. Ordibálok, káromkodom, de még idegenekkel szemben is. Teljesen megváltoztam, agresszív lettem, nincs türelmem semmihez, török zúzok. Otthagytam a családom, jelenleg egyedül élek pár napja. Tele vagyok sötét gondolattal, még magamat is meglepem micsoda gonosz él bennem. Nem merek autóba szállni, mert abból baj lenne. Akkor tettem le az autót, amikor legutóbb átmentem a szembejövő sávba, és az utolsó pillanatban kaptam félre a kormányt egy kamion előtt. Felborult az életem, nem látom a gyerekem, a feleségem porrá rombolt, elvesztettem a hitem mindenben. Erről a pontról merre felé lehet elindulni?



2019. aug. 12. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Elso korben ne qu..hoz menj hanem pszichologushoz.
2019. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Néztem pszichológusokat, de szinte mindegyik nő. Nem szeretnék nővel egy légtérben tartózkodni, mert felmegy a vérnyomásom és bele fogok kötni, vagy elkezdem alázni. Feltesz egy kérdést, aztán én is kérdezek tőle. Pl. milyen érzés uralkodni? Milyen érzés, hogy mivel nőnek született, hatalom van a kezében? Milyen érzés az, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül taposhat bele bárkibe, mert 2 perc alatt máris ott van a következő? Milyen érzés az, hogy már politikailag is maximális hátszéllel élhet? Milyen érzés az, hogy csak megszületni volt nehéz egy nőnek? Milyen érzés hogy mindenki rajong érte? Milyen érzés az, hogy bármikor büntethet? Mondjuk első körben ennyi. Nekem nem pszichológus kell.


Számomra a nők azért vannak, hogy megnyomorítsák a férfiakat, ahol csak tudják. Női pszichológus mi? Aha.

5 perc múlva ő állna fel, és menne ki sírva. Bár, már csak ezért is megérné elmenni.

2019. aug. 12. 21:24
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos átérzem azt amit te is megéltél, csak szerencsére sokkal de sokkal fiatalabb vagyok még (23), és nem házasodtam még meg: nem is fogok!


A nők abszolút nem érik meg manapság a befektetett energiát ("The juice isn't worth the squeeze", ahogy Rich Cooper mondja mindig), nem olvastam végig a kommenteket de látom a prostikat említi valaki


Erre azt kell mondjam: Miért ne?

Én is járok prostikhoz, és lassan már ki is alakult a 4-5 állandó lányból álló kis háremem akikhez mindig visszatérek: amióta nem randizok meg esek pofára csajok után futkorászva, sokkal produktívabb és kiegyensúlyozottabb az életem


Hülye lennék ezt elrontani egy kapcsolattal :D



Kérdező: Ha egy dolgot ajánlhatok, az a Piros Kapszula nevű témakör (van egy férfihang nevű blog, keress rá Google-ön). Nem vagy egyedül ezzel, és nap mint nap egyre több férfitól hallom szinte ugyanezeket a történeteket, meg olvasom itt is.


Ha bármi gond lenne, írj nyugodtan privátot is

2019. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!