Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Eléggé bajban vagyok, ezért kérnék valami használható tanácsot. Teljesen be vagyok gőzölve a feleségem miatt, nem engedi magát szeretni, ő sem teszi ezt velem. Teljesen sablonos és unalmas életet élünk, amiből természetesen már évek óta el is tűnt a szex. Én állandóan változtatni akarok rajta, én hozom az ötleteket, ő meg passzív. Nem csaltam meg sosem, nálam fontos a becsület. Amikor megkérdezem tőle hogy mi a baj, azt mondja hogy semmi. Megkérdeztem tőle hogy van-e valakije, az mondta nincs. Ennek ellenére zavarja a közeledésem, amikor átkaroltam legutóbb, azt mondta hogy kényelmetlen, és ledobta a kezem magáról. Nekem nem csak a szex hiányzik, hanem az ezzel együtt járó lelki feltöltődés és öröm is. Meg az is, hogy én is tudjak boldogságot adni.


Mivel ez már évek óta tart, így átestem egy ponton, és valami iszonyat dühöt, haragot és gyűlöletet érzek. Magam felé is! Már egy hete teljesen anti szociális vagyok, egy pszichopata. Ordibálok, káromkodom, de még idegenekkel szemben is. Teljesen megváltoztam, agresszív lettem, nincs türelmem semmihez, török zúzok. Otthagytam a családom, jelenleg egyedül élek pár napja. Tele vagyok sötét gondolattal, még magamat is meglepem micsoda gonosz él bennem. Nem merek autóba szállni, mert abból baj lenne. Akkor tettem le az autót, amikor legutóbb átmentem a szembejövő sávba, és az utolsó pillanatban kaptam félre a kormányt egy kamion előtt. Felborult az életem, nem látom a gyerekem, a feleségem porrá rombolt, elvesztettem a hitem mindenben. Erről a pontról merre felé lehet elindulni?



2019. aug. 12. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Huh,ez így elég durva..Hogy a fenébe jutottál el idáig,értelmes ember lévén,nem lett volna szabad.Teljesen felőrölted magad,egy szeretethiányos,és elutasító közegben.Ezen sokkal hamarabb változtatni kellett volna,nem csoda ha mostanra összeroppantál..Próbálj valahogy mégis lenyugodni,akárhogy is de vedd rá magad,mert így tényleg valami bajod esik a végén.Ilyenkor követnek el hülyeségeket.még a normális emberek is.Arra próbálj gondolni hogy ha te valóban nem vagy vétkes a dologban,akkor nem ér annyit hogy tönkre tedd magad.Felnőtt nő a feleséged és ne mvolt képes elmondani mi baja van veled,ezt nagyon nem értem....
2019. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Válj el, nem kell egy sz@r kapcsolatba beleragadni !!!
2019. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Addj időt magadnak. Az, hogy elhagytál egy ilyen aszexuális idióta p.csát, attól jobbat nem tehettél. Nem fog egyik pillanatról a másikra kihalni belőled a múlt. Idő kell míg túl teszed magad rajta. Próbáld meg kontrollálni a viselkedésed. A gondolataidtól ne rémülj meg - ilyenek minden emberben vannak, csak kérdés felszínre bukkannak-e vagy sem. Nálad most előtört, ettől nem vagy rosszabb ember, csak most épp egy ilyen korszakodat éled. Szép lassan ez elmúlik és újra a felszín alá kerül.

Ne gondolkozz a kapcsolatodon, mert az a változást követő ilyen korai szakaszban igencsak szélsőséges - vagy csak a másik hibáztatásában vagy önmarcangolásban merül ki. Tűzz ki apró célokat magad elé - lehetőleg olyanokat amiket van lehetőséged elérni, hogy magadhoz szedj egy kis önbizalmat. Egy ideig semmi esetben se akarj beleugrani másik párkapcsolatba. Én megmondom őszintén a helyedben elmennék qrvázni! Kezdeném egy útszélivel, hogy lecsapoljon. Később, mikor higgadtabb vagy, a rosszlányokról keress egy lakáson dolgozó csajt. Alapszabály 1: nehogy beleszeress egy prostiba!!!! Alapszabály 2: ami ott történik az nem igazi, érezd jó magad, de ne hidd el, hogy annyira jó vagy!!!! (Valós reakciókat egy normális - értsd: nem fizetős - kalandban várhatsz el)


A gyerekkel kapcsolatban keress fel egy ügyvédet. Egy gyereknek ugyanúgy szüksége van az apjára is, akkor is, ha a felügyeleti jog az anyáé!

Még egy nagyon fontos tanács: akármekkora gyűlölet, indulat van benned a volt feleségeddel szemben SOHA SENKI ELŐTT NE MOCSKOLD! Egyrészt azért, mert bárki felhasználhat bármit ellened és sem egy hivatalos jogi procedúra alatt nem jön ki jól, egy olyan mondat amit felelőtlenül kiejtettél a szádon, sem később nem jön ki jól, ha a gyereked Tőled csak negatívumokat hall az Anyjáról (védeni fogja, hisz mégiscsak az anyja ..... magadat utáltatnád meg a gyerkőccel)!


Sok szerencsét és kellő kitartást!

2019. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És amúgy lehet, hogy van valakije. Nem kell hogy fizikálisan, lehet gondolatban más férfira vágyik.

Ilyen szintű érdeklődésvesztés oka gyakran ez.

2019. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy érzem, bármelyik irányba is nagyon nehéz elindulni, főleg hogy még csak nem is hasonlítok önmagamra. Persze ez nagyon jól jön őnagyságának, hogy mutogasson rám. Amin nem igazán tudom magam túltenni az az, hogy én beleadtam apait-anyait, állandóan kerestem a megoldást, és én vagyok az, akit eldobnak. Innentől kezdve kiégtem, így meg mi értelme van tovább?
2019. aug. 12. 16:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy nőre tetted alapjaidat, mint kártyában mondjuk a piros 21-re. És nem jött be. Ennyi. Te ugyanaz az ember vagy, se több, se kevesebb, mint a házasságod előtt, de megkockáztatnám, h több, hiszen felelősséget vállaltál egy családért, és hűségesen kitartottál, csak sajnos túl sokáig...és most szétcsúsztál, az Istennek sem akartad belátni, h nem a piros 21 a nyerő.

Tálcán kináltad a tested lelked, csak épp nem jó embernek, nem jó nőnek. Ennyi a történet. Az igazság nem bonyolult.

Állj fel, most így jártál, de lehet téged vár vki, h társa, szerelme légy. Rázd meg magad, és keresd meg, vagy hagyd, h megtalálhasson. :)

Eső után mindig süt a nap, éjjelre nappal jön, szóval, az élet megy tovább, most már csak rajtad áll, h engeded-e, akarod-e, h így legyen, vagy dacolva önmagad siratod. Most már választhatsz, már rád is süthet a fény.

2019. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, pontosan ezért gyűlölöm magam! Nem vagyok már 30 éves, kinek kellenék, vagy egyáltalán ki kellene nekem? Ezek után nincs már bennem bizalom, sőt, minden reakció mögött hazugságot látnék. Ha tükörbe nézek, egy undorító alakot látok, egy olyan személyt, aki a világ legtaszítóbb személye. Minden gondolatmenetemnek az a vége, hogy fel kellene akasztanom magam, mert a világnak semmi szüksége egy ekkora értéktelen senkire. Megtört a hitem a jóban, én sosem ártottam, sőt inkább azon voltam, hogy jót cselekedjek, kedves legyek és örömet okozzak. Erre az volt a reakció, hogy nem kell, és az egész csak a szexért van. Amikor egy délutánon keresztül voltam hallgatóság, akkor már estére azt kaptam a fejemre, hogy nem hallgatom meg sosem. Amikor meglepetés vacsorát készítettem, semmi, azaz egy jó szót sem kaptam érte, viszont cserébe még el is mosogathattam. Aztán ne zuhanyozzak, borotválkozzak, ne használjak semmiféle illatanyagot esténként, mert egyből azt kaptam hogy szexelni akarok. Ha este 9-ig nem feküdtem le, akkor is megkaptam, hogy már megint szexelni akarok?

Ha filnézés közben átkaroltam, akkor egyből jött a lecseszés, hogy vegyem már el a kezem, annyira kényelmetlen. Ne csókoljam meg, mert az már ilyen korban ciki, és persze akkor is csak szexet akarok. Bármit csinálok, én csak szexelni akarok. 2-3 havonta egyszer kaptam 5 percet, de én annyira rámenős és erőszakos vagyok! Ezzel szemben én vagyok a szakács, a bevásárló, az apa, a villanyszerelő, az autószerelő, a kőműves, az asztalos, a bádogos, az informatikus, a szobafestő, a munkahelyemen álljak helyt, a családi életben álljak helyt, legyek oltalmazó, vágjak jóképet mindehhez.

Ja, ha készítettem vacsorát, akkor is csak a szexért csináltam, állandóan megkaptam. A szexről. Az előjátékkal ne húzzam az időt, ahhoz már ő túl álmos. Ne legyen hosszabb az egész, mint 5 perc. Sötét szoba, misszionárius. Ha máshogy szerettem volna, akkor jött a válasz: felejtsem el. Ha vele akartam foglalkozni: felejtsem el. Orál az ördögtől való, ha én szerettem volna neki, akkor azonnal felpattant és felöltözött. Ő még zsebkendővel sem nyúlt hozzám, a hátán feküdt végig mint egy darab fa, és akkor is a munkahelyéről beszélt. Ha megtörtént ez a csodálatos együttlét, fellélegzett, és rá volt írva, hogy 1-2 hónapig le volt tudva. Volt olyan is, amikor 3 hét múlva próbálkoztam, erre azt mondta hogy mit akarok, amikor nemrég voltunk együtt.


Ezek után nem tartom magam normálisnak, szerintem az önutálatot nem tudom kizárni magamból. Ha emberek közé megyek, szó szerint menekülök előlük, egy leprásnak tartom magam. Sokkal súlyosabb az állapotom, mint amire gondoltok. A sok év porig alázása kitört rajtam, egy robbanás előtt álló vulkánnak érzem magam. Most is itt rohadok egy sötét szobában, 160-as pulzussal és hideg verítékben vergődve. Egyedül ebből nem tudok kimászni.


Aki a krvákat ajánlotta, annak megköszönöm az ötletet, de a nőket mint ellenségeket tartom számon. Ha egy mód van rá, akkor elkerülöm az összeset, még a boltban is ha nő a pénztáros, inkább nem megyek be vásárolni. Nem akarom hogy bealázzon, és én meg olyat tegyek, amiből ügy lesz.


Nekem maga a megtestesült gonoszság az maga a női nem.

2019. aug. 12. 17:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, h nem értetted meg, amit előbb írtam...kár.

Volt egy szerencsétlen aszexuális feleséged, erre te már minden nőt leirsz, ellensegednek tekintesz....

2019. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Illetve magadat is leírod és ellensegnek tekinted. Miért, ki ez a nő?! Lehet, sőt biztos, h sokat szenvedtél mellette. Igyál vmit, sirasd el ezeket az éveket, a fájdalmad. De, mikor kijózanodsz emeld fel a fejed, és mondd azt, h ennyi volt, innentől már neked süt a nap és mindenkinek, aki szeret téged (a gyermeked, a szüleid, stb.). Hajrá! :)
2019. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Milyen érzés az a "süt a nap"? Első ránézésre reménytelen, elképzelhetetlen. Még ha íg is tennék, elég eljutnom az első tükörig. Amelyik test ilyen undort keltett, az leginkább tűzbe kellene dobni. Gyakorlatilag csak a levegőt, a vizet és az élelmiszert, az energiaforrásokat veszem el mások elől. Még ezeket is sajnálom magamtól.


Értem én hogy mit mondasz, ezt egy átlagos ember biztos meg is tudná lépni, de én erre képtelen vagyok. Túl sokáig voltam benne ebben a terrorban, egy közeli ismerősöm azt mondta, hogy kizárt hogy lenne olyan személy aki ezt végigcsinálta volna. Ő már az első hónapban lelépett volna. Én nem vagyok egy önálló személyiség, az már eltűnt, leépült. Annyit látok és érzek, hogy nagyon súlyos az állapotom, ezt nem csak én mondom. Sajnos. Durván 20 év. Szerintem nem normális az az ember, aki 20 évig minden nap szenvedett. 20 évig minden nap eltűrte ezt az életet. Sosem volt nagy önbizalmam, ez lett kihasználva. Azt hittem, ha többet teszek, akkor jobb leszek. Ezt már annyira felpörgettem, hogy már mindent magamra vállaltam. Később már a belefektetett energia végett nem léptem ki. Most meg itt vagyok, de totálisan megsemmisültem, teljesen elfogyott a kraft, helyette egy végtelen harag és gyűlölet van. Ezt nem lehet lesöpörni egy egyszerű pozitív gondolattal. Minden sejtemet átjárja a múlt. Nem tudok szabadulni tőle. Ezzel kelek, fekszek. Az élet napos oldala? Az milyen? Amiről én tudok, az a jég, a hideg, a sötétség, az egó, az elutasítás, a hazugság, a másik kihasználása, a megalázás, a félelem. Gőzöm sincs miről beszélsz, azt sem tudom mi az a jó szó. Mi az a büszkeség.

Azt tudom, hogy bármit teszek az kevés, az sz*r. Bárki vagyok, az nulla, értéktelen. Amit őszintén akartam, arról bebizonyították hogy csak hazugság. Nekem a valóság az, hogy amire vágyok, az elérhetetlen délibáb, amit sosem fogok megkapni. Minél jobban tekerek, annál messzebb kerül minden, és annál nagyobbat esek a végén.


Megvallva az igazat, semmi kedvem az élethez. Ha lehetne, bármikor odaadnám az életem egy rászorulónak. Számomra egyáltalán nem jelent semmit.

2019. aug. 12. 19:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!