Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van az ismeretségi körödbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az ismeretségi körödbe gyors lefolyású házasság?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1-2 évben figyeltem meg, hogy vannak párok akik összeházasodnak, elárasztják a közösségi oldalakat a csodálatos esküvői fotókkal, majd 1 év múlva válnak. Ez miért van? Mi az oka? Nyilván nem az esküvő után lesz rossz a kapcsolat, hanem már előtte sem volt jó. Ráadásul mindannyian gyermektelenek.

2019. aug. 5. 09:45
1 2
 11/16 Barnabas333 ***** válasza:
78%

Nálunk másfél év volt, de 2 év után váltunk el.

És 3 évig 250km távkapcsolat volt az működött, de nem éltünk semmit egyből, mert a nő egyből házasságos összeköltözést akart ami hiba volt, hogy bele mentem. 42F

2019. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Engem a férjem 8 hónap után vett el! Nem volt felhajtás es nem is posztoltuk sehová. Nincs is közösségi oldalunk. Mi azért házasodtunk mert így éreztük. Bár nem fiatalon házasodtunk és mindketten túl vagyunk rossz kapcsolatokon. Mi nem masoknak akartuk meg mutatni milyen happy az életünk. Csak találgatnak az emberek hogy mi hogy élhetünk.. Amiért nincs kiposztolva hogy hova megyünk, mit kaptam, illetve nem dicsekszünk a boldog életünkel így természetesen mi mások szemébe nem is vagyunk jól. De még szerencse hogy mi egymast boldoggá tesszük, és nem bantuk meg a döntésünket. Azóta is tart a szerelem, és bizony akadtak nagyon nehéz napjaink ami az egészségem miatt voltak. Mindig fogta a kezem es nem engedte el! Ennek hála a gyógyulásom is könnyebben ment. Most még plusz az életünkben egy gyönyörű egészséges kisbaba, aki minden nap bearanyozza az életünket. 4 éve hazasok vagyunk!! Nekem is van ismerőseim akik posztolják a hiper szuper életüket közben sz@r az életük. Szerintem nem másoknak kell meg felelni hanem egymásnak..
2019. aug. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az ok a megfelelési kényszer, kisebbségi komplexusból adódó mutogatás, etetés, őszintétlenség, na meg a fogyasztói társadalom (ha van valami gond, cseréljük le másikra, nehogymár megoldjuik), facebook, insta perferkt élet hazugságai.
2019. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

Az egyik legjobb barátnőm járt így, de ezek a dolgok rá nem is igazak, amik a többi sztorira igen.

7 éve együtt voltak, előtte is együtt éltek, de 3 évet teljesen külön egy lakásban. Májusban esküvő, lakodalom, decemberben válás. Előtte még vettek egy lakást is pedig. És őszintén boldognak tűntek.

Nem is posztoltak ki kb. semmi olyat, ami látszatot vagy felhajtást keltene. A lakodalom is gyönyörű és szolid volt, kb. 40 fővel.


Azóta sem érti senki.

Nem garancia a boldogságra, ha előtte sokat együtt éltek, ebből nem lehet következtetéseket levonnim

2019. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt csoporttársammal fordult elő. Élete első barátnője, kapcsolatuk 2. hónapjában már terhes volt a barátnője, pár hónapra rá elvette feleségül, amikor megszületett a gyerek, már nem voltak együtt...
2019. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm a lánybúcsun csalta meg a vőlegényét. Elmondta a jövendőbelijének. Azért az esküvőt még megtartották (nem akarták visszamondani, nagy felhajtás volt...) rá 1 hónapra váltak. Ők is posztoltak előtte mindent, hogy milyen happy minden. Kb 4-5 évet voltak együtt. Aztán mint később kiderült, a csaj azért ment félre mert már eljegyzéskor is szar volt a kapcsolatuk 🤮
2019. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!