Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan hölgy, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hölgy, aki szegény volt de ma màr milliomos feleség?

Figyelt kérdés

Aki magàra ismer elmeséli a történetét?

-mennyire volt szegény,milyenek voltak a hétköznapjai akkor

-milyen helyekre,milyen tàrsasàgba jàrt

-hol ismerte meg a pàrjàt,aki kiemelte a szegénységből

-voltak-e nehézségek,az anyagiak miatt

-milyen most az élete milliomos feleségként(jobb,vagy rosszabb)



#ismerkedés #házasság #pénz #milliomos feleség
2019. aug. 4. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Mérlegeled a lehetőségeidet, mi? :D
2019. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok!
2019. aug. 4. 13:44
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

#2


Akkor igazolást keresel egy teóriára? Érdekes kísérlet.

2019. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Kis nyelvtan. Ha külön írod a két szót, akkor azt jelenti, hogy milliomos is, feleség is. Ha egy milliomosnak a felesége, akkor milliomosfeleség.

Melyikre gondoltál?

2019. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted aki boldog milliomos feleség, az itt fog gyakorizni ezen a szép nyári vasárnap délután?
2019. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek ilyen párokat, bár ma már egyikük sincs együtt. Egyiküknél sem a nő tapadt rá a milliomos pasira, akit ismerek, náluk egyetemistaként történt a megismerkedés, mikor még mindketten csóró fiatalok voltak. A férfi jellemzően műszaki, gazdasági, a nő egészségügyi vagy bölcsész szakon tanult. Egyetem után házasodtak, mindketten a szakmájukban dolgoztak, amivel a férfi nagyságrendekkel jobban keresett, mint a nő, idővel esetleg vezető beosztásba is került vagy saját, jól menő vállalkozást indított, így lettek milliomosok. Jellemzően a házasság is a férfi állandó munkamániája, otthoni idegeskedése, munkahelyi félrelépései miatt romlott meg.
2019. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Egy faluban születtem távol a fővárostól, 5-en vagyunk testvérek. Anyám 8 általánost végzett, apám középiskolát. Kétkezi melósok, egyszerű, falusi emberek mindketten.

Pénzünk mindig kevés volt, de iskoláztatni azért igyekeztek mindannyiunkat.

Fősulira kerültem, ott nyílt ki a világ. Diáthitelt vettem fel, kaptam ösztöndíjat, és elmentem dolgozni pultosként, ahol a fizu is jó volt és a borravaló is.

Szép ruhákat hordtam, kozmetikus, konditerem, póthaj, stb... hülye természetesen nem vagyok, nem csak a külsőségek számítanak, így közben két diplomát szereztem.


A férfiak gyakran megkörnyékeztek. Jártam egy középiskolai tanárral, majd egy focistával. A férjem a 3. komoly kapcsolatom. Ő politikai körökben mozog, és fogalmam sincs, hogy mennyit keres, de az átlag felett élünk.

Az anyagiakból semmilyen feszültség nem adódott soha, teljesen gáláns volt az első perctől kezdve.

2019. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk pont az történt, mint amit a 6-os válaszoló leírt, annyi különbséggel, hogy nem váltunk el, és a házasságunk továbbra is boldog és kiegyensúlyozott.

Vidéken születtem, de azért nem mélyszegénységbe, tehát megvolt minden szükséges dolgom, csak nem mindig a legjobb/legújabb, gyakran használtan kaptam dolgokat.

Egyetem miatt költöztem Budapestre, itt a kollégiumi bulik egyikén ismertem meg a párom, aki egyébként nem "kiemelt a szegénységből", hanem egymást kölcsönösen támogatva alapoztuk meg az életünket.

Nem voltak nehézségek az anyagiak miatt, most sincsenek.

Egyértelműen jobb az életem most.

2019. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Timi
2019. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is falun születtem, de egy NER lovag a férjem, szal most is a bahamákon koktélozunk... :D

Ja, nem.

2019. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!