Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan hölgy, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hölgy, aki szegény volt de ma màr milliomos feleség?

Figyelt kérdés

Aki magàra ismer elmeséli a történetét?

-mennyire volt szegény,milyenek voltak a hétköznapjai akkor

-milyen helyekre,milyen tàrsasàgba jàrt

-hol ismerte meg a pàrjàt,aki kiemelte a szegénységből

-voltak-e nehézségek,az anyagiak miatt

-milyen most az élete milliomos feleségként(jobb,vagy rosszabb)



#ismerkedés #házasság #pénz #milliomos feleség
2019. aug. 4. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Jelen, RogánCili vagyok, a férjem mára már eleget lopott, h jó nőt csináljon belőlem... szilikoncici, egyéb fontos plasztika már megvolt, am össze-vissza csal, a házasságunk egy büdös nagy hazugság, még xarni sem merek, ha a férjem egy házban tartózkodik velem... de az őszinteség/valódi boldog párkapcsolat hiányát le se fhosom, hiszen sok pénzem van, és az mindent visz... 😅😅😅
2019. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem én vagyok, de ismerek ilyet.

- szegény családból származik, szakmája ugyan van, de nem különösebben jól fizető állásokat vállalt. Mindig hosszabb párkapcsolatai voltak, pénzesebb férfiakkal, és az ő lakásukban lakott. Saját autója, lakása nem volt soha, az aktuális partneréében lakott, az ő kocsiját vezette.

- igyekezett mindig széles társadalmi hálózatot tartani maga körül, ügyelt a felszínes kapcsolatokra, így hívták ide-oda, az egyik pénzesebb párját pl borkóstolón ismerte meg

- a férjét egy salsa bulin ismerte meg, mindketten párkeresési céllal jártak

- voltak. A férfi egy nagyon elszánt gyűjtögető, nagyon fontos neki a pénzügyi tervezés, míg a nőnek nem igazán van pénzügyi kultúrája, nincsenek megtakarításai. Ez az elején több konfliktus forrása is volt, ugyanakkor akkora gondot nem okozott mégsem, ugyanis a férfi eléggé a hagyományos családmodell híve, tehát oké neki, ha neki kell eltartani a feleségét, aki nem dolgozik. Így érdekes módon a konfliktusok addig voltak csak jelen, amíg össze nem házasodtak és a nő terhes nem lett. Akkor abbamaradtak. Azért a férfi elég feszes kontrollt gyakorol a pénzügyeken, bankszámlán.

- a nő elmondása alapján ő nagyon boldog, és neki nincs problémája abból, hogy ő maga nem vitt semmi vagyont a házasságba és nem is dolgozott, hiszen már 3 gyerekük van, és ez elég nagy adókedvezményt jelent, amit a férj magas fizetése miatt az utolsó fillérig ki tudnak használni. Úgy okoskodnak, hogy a nőnek amúgy sem lehetne jól fizető állása, így ez az adókedvezmény tulajdonképpen minősülhet az ő keresetének. Nem tervezi, hogy visszamegy dolgozni.

2019. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Tanítónő vagyok. Egyszerű családból származom. Végzés után két évet tanítottam, majd bébiszitter lettem egy nagyvállalkozó gyermekei mellett. Éppen akkor ment szét a munkáltatóim házassága, előre mondom, nem miattam, hanem a nő csalta meg a férjét. Elhagyta a férjét és a két gyermekét, azóta luxusprosti lett Franciaországban. A válás után a magára maradt munkáltatómmal egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Ma már ő a férjem. A baráti köre nem fogadott be, a szemükben továbbra is csak a "kis tanítónő" vagyok, a hátam mögött így is neveznek. De ez engem nem érdekel. Boldog vagyok a férjemmel, és úgy szeretem a gyermekeit, mintha én szültem volna őket.
2019. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kőszikla, aki privátban írtál nekem. Az nem elég, hogy szereted a gyerekeket. Ma már legtöbbnyire akkor alkalmaznak egy ilyen családnál gyerekek mellett, ha van pedagógusdiplomád. Ha nem rendelkezel pedagógusdiplomával, ne is álmodj arról, hogy nevelőnőként felfogadnak. Én egyébként nem vágytam arra, hogy gazdag ember felesége legyek, akkor is hozzámentem volna ugyanehhez a férfihez, ha szegény. Nem adtam fel a hivatásomat sem teljesen, óraadóként most is dolgozom egy magániskolában, bár a férjem szerint nem lenne rá szükségem. Nekem ez mégis fontos. Nem illeszkedtem be az újgazdag nők világába, nem járok konditerembe, nem festem a hajam, a vasárnapi ebédet nem az alkalmazott készíti el, hanem én magam főzöm meg. Tehát én nem lettem tipikus újgazdag feleség, az életmódomban középosztálybeli maradtam, noha a férjem vagyona alapján más életmódot is megengedhetnék magamnak. De engem az nem vonz. A férjemmel nagy villában élünk, de én az egyik legkisebb szobát választottam ki magamnak benne (semmiképpen sem akartam az elődöm szobájába költözni, az lett vendégszobává átalakítva).
2019. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!